Join Whatsapp

Sonuçlar

Filtreler

25 Mayıs 2019
FC Fredericia 2 1
  • İY: 2:0
  • MS: 2:2
Hvidovre 5
  • FC Helsingoer 4
    • İY: 1:0
    • MS: 1:2
    Lyngby BK 3
  • HB Koege
    • İY: 0:0
    • MS: 3:1
    Roskilde
  • Naestved BK
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    Thisted FC
  • Viborg FF
    • İY: 2:0
    • MS: 4:0
    Bk Fremad Amager
  • Silkeborg IF 4
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Nykoebing FC 1 9
  • FC Basel 1893 1 9
    • İY: 1:0
    • MS: 4:1
    Neuchatel Xamax Fcs 3
  • FC Lugano 2 8
    • İY: 1:1
    • MS: 3:3
    Grasshoppers Club Zurich 2 2
  • FC Sion 3 3
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    FC Thun 2 6
  • BSC Young Boys 2 4
    • İY: 1:0
    • MS: 4:0
    FC Luzern 3 7
  • FC Zürih 3 4
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    FC St. Gallen 1879 1 5
  • NK Slaven 2 5
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    Rijeka 7
  • NK Krsko 2 8
    • İY: 1:1
    • MS: 3:2
    ND Gorica 3 2
  • NK Aluminij Kidricevo 2 8
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    NK Olimpija Ljubljana 2 7
  • NS Mura 2 3
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    NK Celje 4
  • NK Rudar Velenje 3 12
    • İY: 1:0
    • MS: 2:2
    NK Triglav Kranj 3 7
  • NK Domzale 5 9
    • İY: 2:1
    • MS: 2:1
    NK Maribor 2 7
  • 26 Mayıs 2019
    Josko Ried 5
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    SK Austria Klagenfurt 4 2
  • Vorwarts Steyr 4 3
    • İY: 1:1
    • MS: 2:3
    FC Blau-Weiß Linz 3 6
  • 25 Mayıs 2019
    Bilje
    • İY: 2:0
    • MS: 3:1
    Brda
  • Torpedo Armavir 1
    • İY: 0:0
    • MS: 2:0
    FC Ska-Khabarovsk 2
  • FC Nizhny Novgorod
    • İY: 2:0
    • MS: 3:1
    FK Mordoviya Saransk
  • FC Baltika Kaliningrad 1 4
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    FC Tyumen 4 5
  • FC Tambov 1 10
    • İY: 2:1
    • MS: 2:1
    FC Zenit-2 St Petersburg 4 4
  • FC Rotor
    • İY: 0:1
    • MS: 1:2
    FC Chertanovo Moskova
  • FC Khimki 1 5
    • İY: 0:1
    • MS: 2:1
    FC Luch 1 5
  • FC Fakel Voronezh 3
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    FC Tom Tomsk 3
  • FC Spartak-2 Moskova 1
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    PFC Sochi 1 1
  • FC Shinnik Yaroslavl
    • İY: 3:1
    • MS: 4:2
    FC Avangard Kursk 1
  • FC Sibir Novosibirsk
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    FC Krasnodar-2
  • 26 Mayıs 2019
    CSKA Moskova 6
    • İY: 1:0
    • MS: 6:0
    FC Krylia Sovyetov Samar. 4
  • Republican FC Akhmat Gro. 1 4
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    FC Rostov 6 8
  • FC Zenit St Petersburg 1 11
    • İY: 1:0
    • MS: 4:1
    FC Yenisey Krasnoyarsk 1 6
  • FC Dinamo Moscow 3 5
    • İY: 2:1
    • MS: 3:3
    FC Arsenal Tula 3 4
  • FC Krasnodar 2 4
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    FC Rubin Kazan 3 1
  • FC Anzhi Makhachkala 1 3
    • İY: 0:0
    • MS: 0:2
    Ural Ekaterinburg 1 4
  • FC Lokomotiv Moskova 1 2
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    FC Ufa 1 3
  • FC Orenburg 5 5
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    FC Spartak Moskova 2 5
  • 25 Mayıs 2019
    Atiker Konyaspor 1922 2 6
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Akhisar Bld Spor 5
  • SV Buchonia Flieden 1912. 3
    • İY: 1:0
    • MS: 1:3
    Hessen Kassel 1 1
  • Spvgg Neu-isenburg
    • İY: 0:2
    • MS: 0:3
    SC 1929 Waldgirmes
  • FC 1931 Eddersheim 2
    • İY: 0:2
    • MS: 1:2
    SC Viktoria 06 Griesheim.
  • FC Giessen 1927 Teutonia. 2
    • İY: 0:0
    • MS: 2:2
    FC Bayern Alzenau 1920 4
  • Turk Gucu Friedberg 3
    • İY: 1:0
    • MS: 3:1
    Baunatal 3
  • 26 Mayıs 2019
    FC Bergheim
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    SKN St. Polten
  • SKV Altenmarkt 2
    • İY: 1:2
    • MS: 2:2
    FFC Vorderland
  • FC Sudburgenland 2
    • İY: 1:2
    • MS: 1:3
    SV Neulengbach 2
  • 25 Mayıs 2019
    FC Wacker Innsbruck
    • İY: 1:3
    • MS: 3:4
    SK Sturm Graz
  • 26 Mayıs 2019
    SG Usc Landhaus/Austria .
    • İY: 1:0
    • MS: 4:0
    Union Kleinmunchen
  • 25 Mayıs 2019
    Sknv St. Pölten II 2 9
    • İY: 1:0
    • MS: 2:2
    ESV Parndorf 3 4
  • SV Wals-Grunau
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    FC Kitzbuehel
  • Seekirchen
    • İY: 1:1
    • MS: 1:1
    FC Dornbirn 1913
  • Schoiz Grödig
    • İY: 0:0
    • MS: 0:2
    VfB Hohenems
  • FC Langenegg
    • İY: 1:2
    • MS: 2:4
    FC Pinzgau Saalfelden
  • SVG Reichenau 3 1
    • İY: 2:1
    • MS: 3:1
    FC Anif 1 6
  • SC Rheindorf Altach II
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    St. Johann
  • Grazer AK 1 8
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    RZ Pellets Wac (A) 2 6
  • Odeva Lipany
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    FK Inter Bratislava
  • FC Stk 1914 Samorin 1
    • İY: 0:1
    • MS: 0:3
    FK Pohronie Ziar Nad Hro. 1
  • KFC Komarno 2
    • İY: 2:0
    • MS: 2:1
    FK Slavoj Trebisov 1 3
  • MSK Zilina B 2
    • İY: 0:0
    • MS: 0:2
    MFK Tatran Liptovsky Mik.
  • FC Lokomativa Kosice
    • İY: 0:0
    • MS: 2:1
    Partizan Bardejov
  • FK Poprad 2
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Artmedia Petrzalka 5
  • 1. FC Tatran Presov
    • İY: 1:1
    • MS: 1:4
    MFK Dukla Banska Bystric.
  • FK Chita
    • MS: 0:0
    Dynamo Barnaul
  • Zenit Irkutsk 2
    • İY: 0:1
    • MS: 1:3
    FC Irtysh Omsk 3
  • Rusya
    • MS: 0:1
    FC Murom
  • 26 Mayıs 2019
    FK Kolomna 3
    • İY: 1:0
    • MS: 1:2
    T.telecom Ivanovo 1
  • Pskov-747 1
    • İY: 0:0
    • MS: 1:3
    Veles Moscow 3
  • Leningradets 1
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Torpedo Vladimir 4
  • Kvant Obninsk 3
    • İY: 1:0
    • MS: 3:0
    Khimik Novomoskovsk 1
  • Sokol Saratov 1
    • İY: 1:1
    • MS: 1:2
    Metallurg Lipetsk 2
  • FC Ryazan 5
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    Dinamo Brjansk 6
  • Salut Energia Belgorod 2
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    Rotor Volgograd II 5
  • FC Strogino Moscow 3
    • İY: 2:0
    • MS: 4:0
    FC Zorkij Krasnogorsk 3
  • Torpedo Moskova 1
    • İY: 3:1
    • MS: 4:1
    Saturn Ramenskoye 4
  • 25 Mayıs 2019
    FK Varnsdorf 2
    • İY: 3:1
    • MS: 7:1
    1.sc Znojmo FK 1
  • Vitkovice
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    FK Pardubice 3
  • FC Hradec Kralove 2
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    FK Mas Taborsko 4
  • MFK Chrudim 2 10
    • İY: 1:2
    • MS: 1:2
    FC Viktoria Zizkov 2 5
  • FK Fotbal Trinec 5
    • İY: 0:2
    • MS: 2:3
    SK Dynamo Ceske Budejovi. 4
  • FC Sellier & Bellot Vlas. 1
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    1.sk Prostejov 2
  • FC Vysocina Jihlava 2
    • İY: 1:3
    • MS: 1:6
    FC Zbrojovka Brno 3
  • FK Baník Sokolov 1 2 7
    • İY: 0:2
    • MS: 1:5
    FK Usti Nad Labem 1 6
  • Sporting Gijon 5 6
    • İY: 0:1
    • MS: 0:2
    Albacete Balompie 3 1
  • 26 Mayıs 2019
    Almeira 3 1
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Alcorcon 3 5
  • 25 Mayıs 2019
    CF Rayo Majadahonda 1 4
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Cordoba 4 2
  • 26 Mayıs 2019
    Gimnastic 1 11
    • İY: 0:1
    • MS: 3:3
    Elche 3 2
  • Sportfreunde Siegen 1899. 2
    • İY: 0:2
    • MS: 1:3
    TSG 1881 Sprockhovel 2
  • Holzwickeder SC 3
    • İY: 0:0
    • MS: 3:0
    FC Brunninghausen 1927 1 2
  • Rot Weiss Ahlen 1
    • İY: 2:1
    • MS: 5:2
    TUS Ennepetal
  • ASC 09 Dortmund 1
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    FC Schalke 04 II 2
  • 1. FC Gievenbeck 1949 2
    • İY: 1:1
    • MS: 1:2
    Eintracht Rheine 2
  • Bergisch Gladbach 2
    • İY: 2:0
    • MS: 2:0
    Viktoria Arnoldsweiler 1
  • Spvg Frechen 20 1
    • İY: 0:2
    • MS: 1:2
    SV Breinig 2
  • Siegburger SV 04 1
    • İY: 0:1
    • MS: 0:3
    Bor. Freialdenhoven
  • FK Kaluga 1
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    FC Khimki-M 1 2
  • 25 Mayıs 2019
    CA Osasuna 3 4
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Las Palmas 3 6
  • Frosinone 2 8
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    AC Chievo Verona 2 2
  • Bologna FC 5
    • İY: 2:0
    • MS: 3:2
    SSC Napoli 1 8
  • 26 Mayıs 2019
    Torino 5
    • İY: 0:0
    • MS: 3:1
    Lazio 1 5
  • Göztepe AŞ U21 2 6
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    MKE Ankaragucu 2 2
  • 25 Mayıs 2019
    Fenerbahce
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Antalyaspor 2
  • 26 Mayıs 2019
    Kayserispor
    • MS: 2:3
    BB Erzurumspor
  • 25 Mayıs 2019
    Atiker Konyaspor 1922 3
    • İY: 3:0
    • MS: 6:2
    Akhisar Belediye Gençlik. 2
  • 26 Mayıs 2019
    Spvg Schonnebeck 1910 1
    • İY: 1:0
    • MS: 4:0
    FSV Duisburg 3
  • VFB 03 Hilden 2
    • İY: 0:1
    • MS: 3:2
    SC Duesseldorf West 1
  • Turu Dusseldorf 1
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    Ratingen SV Germania 04/. 3
  • Bocholt 3
    • İY: 0:0
    • MS: 3:0
    Schwarz Weiss Essen
  • SC Velbert
    • İY: 1:0
    • MS: 1:2
    Homberg
  • AFC Uta Arad 2
    • İY: 2:1
    • MS: 2:4
    Petrolul Ploiesti 1
  • 25 Mayıs 2019
    FC Ripensia Timisoara 3
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    ASC Daco-Getica Bucurest. 1
  • ACS Dacia Unirea Braila 2
    • İY: 0:0
    • MS: 0:2
    Farul Constanta 2
  • CS Sportul Snagov SA
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    Aerostar Bacau 2
  • CS Balotesti 3
    • İY: 0:1
    • MS: 0:2
    U. Cluj 2
  • Pandurii Jiu
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    ASU Politehnica Timisoar.
  • FC Metaloglobus Bucurest.
    • İY: 0:0
    • MS: 3:0
    ACS Energeticianul 1
  • FC Chindia Targoviste 1
    • İY: 1:1
    • MS: 4:1
    Luceafarul Oradea 3
  • FC Gandzasar Kapan 2
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    FC Lori 2
  • 26 Mayıs 2019
    Pyunik 1
    • İY: 2:1
    • MS: 2:1
    Ararat Yerevan 2
  • 25 Mayıs 2019
    SC Cham
    • MS: 1:1
    FC Zürich II
  • FC Basel II 1
    • İY: 4:0
    • MS: 6:0
    FC Munsingen 3
  • FC Sion II
    • MS: 0:3
    AC Bellinzona
  • FC Koniz
    • MS: 1:4
    Yverdon-Sport FC
  • FC Wohlen 2
    • İY: 0:0
    • MS: 2:0
    FC Breitenrain 2
  • FC La Chaux Fonds
    • MS: 0:3
    FC Bavois
  • SC Bruhl ST Gallen
    • İY: 1:1
    • MS: 3:2
    Stade Nyonnis 1
  • SC YF Juventus 1
    • İY: 1:3
    • MS: 2:4
    FC Stade LS Ouchy
  • Poli Aek Timisoara 2
    • İY: 1:3
    • MS: 1:4
    CS Mioveni 1
  • Sibenik 2
    • İY: 2:1
    • MS: 2:2
    GNK Dinamo Zagreb II 2
  • Hrvatski Dragovoljac
    • MS: 0:1
    NK Osijek II
  • Lucko
    • MS: 0:2
    HNK Hajduk II
  • NK Medimurje Cakovec
    • MS: 4:1
    Zadar
  • NK Bsk Bijelo Brdo
    • İY: 2:0
    • MS: 2:0
    Kustosija 3
  • NK Solin
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    NK Dugopolje 2
  • Nk Radnik Sesvete 2
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    VSN Varazdin 2
  • 26 Mayıs 2019
    Ruzomberok
    • İY: 1:3
    • MS: 1:7
    Partizan Bardejov
  • FC Nitra
    • İY: 1:2
    • MS: 1:3
    Skf Zilina
  • 25 Mayıs 2019
    VV Sint Bavo
    • MS: 6:2
    FC Lienden
  • Koninklijke Hfc
    • İY: 1:0
    • MS: 4:0
    Katwijk
  • Jong Sparta Rotterdam
    • İY: 0:1
    • MS: 1:2
    De Treffers 1
  • Ijsselmeervogels
    • MS: 2:1
    Amsterdamsche FC
  • Excelsior Maassluis 1
    • İY: 1:1
    • MS: 3:4
    Jong Vitesse Arnhem
  • Scheveningen
    • İY: 0:0
    • MS: 4:2
    Kozakken Boys
  • Jong Almere City FC 1
    • İY: 3:0
    • MS: 8:0
    BVV Barendrecht
  • Hardenberg
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    Spakenburg 2
  • Gvvv
    • İY: 4:0
    • MS: 6:5
    Rijnsburgse Boys
  • Empoli 1
    • İY: 1:1
    • MS: 2:4
    Atalanta Bergamo 1
  • Sampdoria Genoa 1
    • İY: 2:1
    • MS: 6:1
    AC Chievo Verona
  • Sassuolo 2
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Genoa Cfc 3
  • ACF Fiorentina 2
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    AC Milan 2
  • Juventus Torino 2
    • İY: 3:0
    • MS: 4:0
    SSC Napoli 1
  • Inter Milano
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Palermo
  • Udinese Calcio
    • İY: 1:0
    • MS: 1:3
    AS Roma
  • Cagliari
    • MS: 2:2
    Torino FC
  • Girnik-Sport
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Volyn Lutsk
  • Rukh Vinnyky
    • İY: 2:1
    • MS: 10:1
    FC Sumy 2
  • MFC Mykolaiv
    • İY: 0:0
    • MS: 0:2
    SC Dnipro-1
  • Kolos Kovalivka 2
    • İY: 1:1
    • MS: 3:2
    FC Obolon-Brovar Kiev 5
  • 26 Mayıs 2019
    FC Ingulets 3
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    FC Balkany Zorya 1
  • 25 Mayıs 2019
    FC Avangard Kramatorsk 4
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    FC Metalist 1925 4
  • Apr FC
    • MS: 1:2
    Espoir FC
  • Marines FC Gisenyi
    • MS: 0:0
    Sunrise
  • Kiyovu Sports
    • MS: 0:0
    Amagaju
  • TJ Valasske Mezirici 1
    • İY: 0:1
    • MS: 0:4
    SK Lisen 1
  • Uhersky Brod
    • İY: 0:1
    • MS: 0:2
    FK Hodonin
  • MFK Frydek Mistek 6
    • İY: 2:0
    • MS: 2:0
    FC Odra Petrkovice 4
  • Emirates Club 1 1
    • İY: 1:1
    • MS: 1:2
    Sharjah FC 2 5
  • Al Ahli Bae 3 2
    • İY: 1:1
    • MS: 1:3
    Fujairah FC 2 4
  • Dibba Al Fujairah 11
    • İY: 0:2
    • MS: 3:3
    Baniyas SC 4
  • Helsingborg IF 2
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    Falkenbergs FF 3 6
  • Malmö FF
    • İY: 1:0
    • MS: 5:0
    AFC Eskilstuna 3
  • 26 Mayıs 2019
    Djurgardens IF 11
    • İY: 2:1
    • MS: 3:1
    Östersund FK 2 2
  • 25 Mayıs 2019
    BK Haecken 1 2 10
    • İY: 0:1
    • MS: 1:2
    IFK Goteborg 5 5
  • 26 Mayıs 2019
    FC Bulleen Lions
    • İY: 3:0
    • MS: 8:0
    Geelong Galaxy United FC.
  • 1 FC Brno U19
    • İY: 0:1
    • MS: 0:3
    Sparta Prague U19
  • 25 Mayıs 2019
    Mlada Boleslav U19 1
    • İY: 2:1
    • MS: 2:1
    FC Pardubice U19 1
  • 1 FC Slovacko U19 1
    • İY: 1:2
    • MS: 1:2
    Dukla Prag U19 1
  • Hradec Kralove U19 3
    • İY: 0:1
    • MS: 3:2
    1 FK Pribram U19 1
  • Ceske Budejovice U19
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    FC Fastav Zlin U19
  • MFK Karvina U19 1
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    • PEN: 5:4
    FC Vysocina Jihlava U19 1
  • Valerenga IF 3 6
    • İY: 0:1
    • MS: 0:3
    Lillestrom SK 1 1
  • Tromsdalen 4
    • İY: 0:2
    • MS: 2:3
    Kfum Oslo 1
  • Ullensaker / Kisa 1
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Hamarkameratene 1
  • 26 Mayıs 2019
    Hodd IL
    • İY: 2:1
    • MS: 4:2
    Moss FK
  • 25 Mayıs 2019
    Brattvag
    • İY: 0:1
    • MS: 3:2
    Fredrikstad
  • 26 Mayıs 2019
    Kvik Halden FK
    • İY: 2:1
    • MS: 2:1
    Egersund
  • Stordals/Blink 1
    • İY: 3:0
    • MS: 3:0
    Vidar 1
  • 25 Mayıs 2019
    Byasen
    • İY: 1:1
    • MS: 1:1
    Nardo
  • Oppsal 2
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    Sotra SK 1
  • 26 Mayıs 2019
    Alta
    • İY: 1:1
    • MS: 3:2
    Fram Larvik
  • 25 Mayıs 2019
    Elverum
    • İY: 1:1
    • MS: 3:1
    Odds BK II
  • Asker 3 3
    • İY: 0:2
    • MS: 0:4
    Baerum 1 8
  • 26 Mayıs 2019
    Senja
    • İY: 1:1
    • MS: 1:2
    FK Mjolner
  • Kjelsas 2 7
    • İY: 2:0
    • MS: 3:1
    Floro 1 5
  • 25 Mayıs 2019
    Halmstads BK 4
    • İY: 2:0
    • MS: 3:0
    Degerfors IF 1 2
  • Frej 3 5
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    Varbergs 1
  • Syrianska 3 11
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    IF Brommapojkarna 2 7
  • Jönköping Södra 1 10
    • İY: 0:0
    • MS: 2:0
    IK Brage 1 8
  • 26 Mayıs 2019
    Mjallby Aif 1 4
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Gais 3 1
  • 25 Mayıs 2019
    Karlstad BK
    • İY: 1:1
    • MS: 1:2
    Gefle IF
  • 26 Mayıs 2019
    Umea FC
    • İY: 0:0
    • MS: 3:0
    Nykoping Bis
  • 25 Mayıs 2019
    IF Sylvia
    • İY: 1:3
    • MS: 1:3
    Akropolis
  • Sollentuna United 3
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    BK Forward 3
  • Team TG FF 1
    • İY: 1:2
    • MS: 4:2
    Karlslund
  • Bodens Bk
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    Carlstad United BK
  • Utsiktens
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    IK Oddevold
  • Assyriska Turabdin IK
    • İY: 0:1
    • MS: 1:3
    Ljungskile SK
  • 26 Mayıs 2019
    Torns IF 1
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    Landskrona Bois 1
  • 25 Mayıs 2019
    Kristianstad FC
    • İY: 0:1
    • MS: 3:2
    IFK Varnamo
  • Lindome 1
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Eskilsminne IF 1 3
  • Oskarshmans Aik
    • İY: 3:1
    • MS: 5:1
    Lunds BK
  • Atvidabergs FF
    • İY: 1:0
    • MS: 1:2
    Tvaakers IF
  • CD Cuenca 1 3
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Guayaquil City FC 1 6
  • Fuerza Amarilla SC 1
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    LDU Quito 2
  • CD EL Nacional 3 1
    • İY: 1:1
    • MS: 1:2
    CSD Macara 4 2
  • CD Clan Juvenil 2
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    CDS Santa Rita 3
  • Gualaceo SC
    • MS: 0:0
    LDU Portoviejo
  • LDU Loja
    • MS: 1:3
    CD Independiente Juniors
  • Odense Q 1
    • İY: 1:0
    • MS: 3:0
    Naesby 1
  • 26 Mayıs 2019
    Aalborg BK
    • MS: 1:5
    B.93
  • 25 Mayıs 2019
    Vildbjerg SF
    • MS: 2:3
    Farum BK
  • Chicago Fire 2 4
    • İY: 1:1
    • MS: 1:1
    New York City FC 2 5
  • New England Revolution 1 3 5
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    Dc United 6
  • V. Whitecaps 1
    • İY: 2:0
    • MS: 2:1
    FC Dallas 1 13
  • FC Cincinnati 1 8
    • İY: 0:0
    • MS: 0:2
    NY Metrostars 1 4
  • Philadelphia Union 1 4
    • İY: 0:2
    • MS: 1:3
    Portland Timbers 2 2
  • Minnesota United Fc 1 3
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    Houston Dynamo 2 5
  • Colorado Rapids 2 7
    • İY: 2:1
    • MS: 3:2
    Columbus Crew 2 4
  • Legia II Varşova 2
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    KS Legionovia Legionowo
  • Victoria Sulejowek 4
    • İY: 0:1
    • MS: 2:4
    Lechia Tomaszow Mazowiec. 1
  • MKS Elk
    • İY: 2:0
    • MS: 2:2
    KS Ursus Varşova
  • Mks Kaczkan Huragan Mora.
    • İY: 1:2
    • MS: 1:5
    Unia Skierniewice
  • Lomza 2
    • İY: 0:2
    • MS: 0:3
    Ruch Wysokie Mazowieckie 1
  • Mlks Znicz Biala Piska
    • İY: 1:0
    • MS: 2:1
    Bron Radom
  • Sokol Ostroda
    • İY: 0:1
    • MS: 0:2
    Polonia Varşova
  • Olimpia Zambrow 1
    • İY: 2:0
    • MS: 3:0
    Pelikan Lowicz 1
  • KS Stilon Gorzow Wlkp
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    Gornik Zabrze II
  • MKS Kluczbork
    • İY: 1:1
    • MS: 2:3
    Pniowek Pawlowice Slaski.
  • Gwarek Tarnowskie Gory 5
    • İY: 2:1
    • MS: 3:3
    Rekord Bielsko Biala 2
  • Miedz II
    • İY: 0:3
    • MS: 1:6
    Foto-Higiena Gac
  • Zaglebie II Lubin 2
    • İY: 1:1
    • MS: 1:1
    Warta Gorzow Wielkopolsk. 2
  • Stal Brzeg
    • İY: 0:0
    • MS: 0:2
    MKS Piast Zmigrod
  • Sleza Wroclaw
    • İY: 2:0
    • MS: 5:1
    LZS Agroplan Gluszyna
  • Ruch Zdzieszowice
    • İY: 2:1
    • MS: 3:1
    Ruch Radzionkow 2
  • Lechia Dzierzoniow
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Polkowice
  • Jarota Jarocin
    • İY: 1:0
    • MS: 2:1
    Baltyk Koszalin
  • Radunia Stęzyca 3
    • İY: 0:0
    • MS: 2:0
    KP Starogard Gdansk 1
  • Kotwica Kolobrzeg 2
    • İY: 4:0
    • MS: 4:1
    Sokol Kleczew 2
  • OKS Swit Skolwin Szczeci.
    • İY: 1:1
    • MS: 1:1
    Lech II Poznan
  • Wierzyca Pelplin
    • İY: 0:1
    • MS: 1:2
    Polonia Sroda Wielkopols.
  • Gornik Konin
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    Gwardia Koszalin
  • 26 Mayıs 2019
    Chemik Bydgoszcz 2
    • İY: 0:3
    • MS: 1:3
    Pogon II Szczecin 1
  • ZOO FC 2
    • İY: 1:1
    • MS: 3:2
    Kakamega Homeboyz 3
  • 25 Mayıs 2019
    Chemelil Sugar FC 1
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Mathare United FC 2
  • Sony Sugar FC 2
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Nzoia Sugar FC 1 1
  • 26 Mayıs 2019
    Kariobangi Sharks 2
    • İY: 0:0
    • MS: 3:0
    Mount Kenya United
  • Bandari FC
    • MS: 0:0
    Sofapaka FC
  • Vihiga United
    • MS: 1:2
    Western Stima FC
  • Kenya Commercial Bank 2
    • İY: 1:1
    • MS: 2:2
    Ulinzi Stars FC 1
  • 25 Mayıs 2019
    Posta Ranger FC
    • İY: 1:1
    • MS: 1:1
    Gor Mahia FC 1
  • 26 Mayıs 2019
    AFC Leopards SC 2
    • İY: 0:2
    • MS: 0:2
    Tusker Football Club 2
  • 25 Mayıs 2019
    Penang FA
    • MS: 0:0
    Sabah FA
  • Sarawak FA
    • MS: 1:1
    Johor Darul Takzim II
  • Wisla Sandomierz
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    Stal Rzeszow
  • Motor Lublin
    • İY: 1:1
    • MS: 3:2
    Podhale Nowy Targ
  • Stal Krasnik
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    LKS Wolczanka Woka Pelki.
  • Podlasie Biala Podlaska
    • İY: 1:0
    • MS: 2:1
    Spartakus Daleszyce
  • Hifk 4 2
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    FC Inter Turku 2 5
  • Rops Rovaniemi 2 4
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    Seinöjoen 2 3
  • Nakhon Ratchasima FC 3 3
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    Port FC 2 3
  • Trat FC 2
    • İY: 3:0
    • MS: 3:1
    Chiangrai United 2
  • Suphan Buri FC
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    PTT Rayong FC
  • 26 Mayıs 2019
    Chonburi FC 1 10
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    Ratchaburi Mitr Phol FC 3
  • Bankok United 1 9
    • İY: 0:1
    • MS: 2:1
    Samut Prakan City FC 1 1
  • 25 Mayıs 2019
    Sukhothai FC 1 1
    • İY: 2:0
    • MS: 2:0
    Chainat FC 2 6
  • 26 Mayıs 2019
    Buriram United FC 1 11
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Muan Thong United 2 4
  • 25 Mayıs 2019
    Antofagasta 3 5
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    Deportes Union La Calera 3 3
  • Colo Colo 3 10
    • İY: 1:0
    • MS: 3:0
    Audax Italiano 1 3 3
  • Ayacucho FC 3 12
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    U. Deportes 3 2
  • Sporting Cristal 1 4
    • İY: 1:1
    • MS: 2:3
    Melgar 6 1
  • Academia Cantolao 3 7
    • İY: 2:1
    • MS: 3:1
    CD Usmp 4 5
  • Sport Boys 5
    • İY: 0:0
    • MS: 1:2
    Alianza Universidad De H. 1 2 4
  • MOF Customs United FC 2
    • İY: 0:1
    • MS: 1:2
    Thailand Honda FC 4
  • Ubon United FC 1
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    Chiangmai United 2
  • Ayuttaya United
    • İY: 0:1
    • MS: 0:3
    Udonthani FC 4
  • Rayong FC 2
    • İY: 0:0
    • MS: 2:1
    Samut Sakhon FC 4
  • Army United FC 2
    • İY: 0:1
    • MS: 0:2
    Lampang FC 3
  • 26 Mayıs 2019
    Sisaket FC 2
    • İY: 1:0
    • MS: 3:1
    Police Tero FC 2
  • Khon Kaen FC
    • MS: 1:0
    AIR Force Central FC
  • Nongbua Pitchaya FC
    • MS: 2:1
    Kasetsart FC
  • Navy Football Club 5
    • İY: 1:0
    • MS: 1:2
    BG Pathum United FC 1
  • 25 Mayıs 2019
    Pkns FC
    • İY: 0:0
    • MS: 3:0
    Petaling Jaya City FC
  • 26 Mayıs 2019
    Johor Darul Takzim FC
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Kedah
  • Kuala Lumpur
    • İY: 3:0
    • MS: 4:1
    Pknp FC
  • 25 Mayıs 2019
    Perak
    • İY: 1:2
    • MS: 2:3
    Melaka
  • Longford Town 7
    • İY: 2:1
    • MS: 3:1
    Athlone Town 3 3
  • 26 Mayıs 2019
    FC Samtredia 1
    • İY: 2:0
    • MS: 6:2
    FC Telavi 1 1
  • FC Gagra 1
    • İY: 1:0
    • MS: 3:0
    Guria Lanchkhuti 2
  • 25 Mayıs 2019
    Chiangmai FC 3 4
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    Prachuap FC 2 4
  • Kopavogur 2 5
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Grindavik 1 7
  • KA Akureyri 2
    • İY: 0:0
    • MS: 2:0
    IBV Vestmannaeyjar 3 4
  • Vigingur Reykjavik 1 3 5
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Reykjavik 1 6
  • Magni
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    Fram Reykjavik
  • IF Vestri
    • MS: 0:2
    Throttur Vogum
  • Kari
    • MS: 1:4
    KFF Fjardabyggd
  • 26 Mayıs 2019
    Leiknir Faskruosfiroi
    • MS: 4:0
    KFG Gardabaer
  • 25 Mayıs 2019
    IF Völsungur
    • MS: 2:0
    IR Reykjavik
  • Deportes Copiapo
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Union San Felipe
  • Cobreloa
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Deportes Magallanes
  • San Luis De Quillota 2
    • İY: 0:2
    • MS: 0:2
    Csd Barnechea 1 1
  • La Serena
    • İY: 0:0
    • MS: 2:0
    CSD Rangers
  • Melipilla 3 1
    • İY: 0:0
    • MS: 2:0
    Deportes Puerto Montt 3 4
  • FK Mladost Ljeskopolje
    • İY: 1:0
    • MS: 1:2
    FK Arsenal Tivat 3
  • Pohang Steelers 3
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Seoul 6
  • Gangwon FC 2 5
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    Jeju Utd 2 4
  • Seongnam Ilhwa 5
    • İY: 1:1
    • MS: 1:4
    Ulsan Hyundia Horang-I 1 3
  • 26 Mayıs 2019
    Daegu FC 2 2
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Suwon Bluewings 3 5
  • Jeonbuk Hyundai Motors 4
    • İY: 1:0
    • MS: 4:1
    Gyeongnam FC 1
  • 25 Mayıs 2019
    Suwon City 1
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Daejeon Citizen FC 2
  • FC Anyang 2 11
    • İY: 1:1
    • MS: 2:1
    Seoul E-Land FC 6
  • 26 Mayıs 2019
    Asan Mugunghwa FC 1 5
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Gwangju FC 1 2
  • Canberra Olympic 3
    • İY: 1:0
    • MS: 2:1
    Woden Weston FC 3
  • 25 Mayıs 2019
    Tuggeranong Utd
    • MS: 3:0
    Belconnen United
  • 26 Mayıs 2019
    Canberra FK
    • MS: 1:1
    Cooma Tigers
  • 25 Mayıs 2019
    Gungahlin United FC
    • MS: 5:1
    Riverina Rhinos
  • Sutherland Sharks
    • MS: 3:0
    Sydney Olympic
  • Sydney FC Youth 2
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    Hakoah Sydney City East . 1
  • Marconi Stallion
    • MS: 2:4
    Apia Leichhardt Tigers
  • Mt Druitt Town Rangers F. 3
    • İY: 0:2
    • MS: 1:4
    Blacktown City FC 3
  • 26 Mayıs 2019
    Manly United FC
    • MS: 0:4
    Wollongong Wolves
  • Rockdale City Suns
    • MS: 2:3
    Sydney United
  • 25 Mayıs 2019
    West Adelaide FC
    • MS: 1:1
    Adelaide Comets
  • Adelaide Blue Eagles
    • MS: 0:2
    Campbelltown City
  • Croydon Kings 4
    • İY: 0:0
    • MS: 2:0
    Adelaide City 1
  • Metro Stars
    • MS: 4:1
    Para Hills Knights SC
  • Adelaide United Youth FK
    • MS: 1:3
    Adelaide Croatia Raiders.
  • Green Gully Cavaliers
    • MS: 2:4
    Altona Magic SC
  • Avondale FC 1
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Dandenong City SC 3
  • Hume City
    • MS: 3:0
    Dandenong Thunder
  • 26 Mayıs 2019
    South Melbourne
    • İY: 0:1
    • MS: 3:2
    Bentleigh Greens 1
  • 25 Mayıs 2019
    Aalesunds FK 2
    • MS: 2:5
    Eidsvold TF
  • Nordstrand 1
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    Rommen 1
  • Spjelkavik
    • MS: 1:0
    Traeff
  • 26 Mayıs 2019
    Arvoll
    • MS: 4:1
    Herd
  • 25 Mayıs 2019
    Frigg
    • MS: 1:2
    Grei
  • Follo
    • MS: 0:1
    Orn Horten
  • Ready
    • MS: 2:0
    Halsen IF
  • Norild
    • MS: 3:4
    Lyn Toppofotball
  • 26 Mayıs 2019
    Valerenga (A) 1
    • İY: 2:0
    • MS: 4:1
    Ullern 3
  • 25 Mayıs 2019
    Brodd
    • İY: 0:4
    • MS: 2:6
    Viking (A)
  • Vindbjart
    • MS: 3:3
    Mandalskameratene
  • Donn
    • MS: 1:1
    Pors Grenland
  • Flekkeroy
    • MS: 3:0
    Flint
  • SK Djerv 1919
    • MS: 2:1
    Vestfossen
  • Vard Haugesund
    • MS: 2:0
    Lysekloster
  • Fjora FK
    • MS: 3:1
    Bergen Nord
  • Os
    • MS: 2:3
    Sogndal 2
  • Stord
    • MS: 1:2
    FK Fyllingsdalen
  • Ranheim 2
    • MS: 6:3
    FK Gjovik-Lyn
  • Tiller
    • MS: 1:0
    Verdal
  • Steinkjer
    • MS: 1:1
    Brumundal
  • Raufoss 2
    • MS: 1:4
    Melhus
  • Nybergsund
    • MS: 2:3
    Kolstad
  • Orkla
    • MS: 0:1
    Strindheim
  • Melbo
    • MS: 3:0
    Floya
  • Junkeren
    • MS: 5:0
    Leknes
  • Tromsö (A)
    • MS: 2:1
    Harstad
  • 26 Mayıs 2019
    Bodo/Glimt 2
    • MS: 1:2
    Skjervoy
  • Skjetten
    • MS: 1:2
    Finnsnes IL
  • 25 Mayıs 2019
    Ytterhogdals IK
    • İY: 2:0
    • MS: 3:0
    IFK Timraa
  • Anundsjö
    • İY: 0:1
    • MS: 0:3
    Skelleftea FF
  • Gottne IF
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Friska Viljor FC
  • IFK Umea
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Pitea
  • Sandviks IK
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    IFK Luleaa
  • Taftea IK
    • İY: 0:1
    • MS: 0:2
    IFK Östersund
  • Karlbergs BK 4
    • İY: 1:0
    • MS: 2:1
    Kungsangens IF 3
  • Skiljebo SK
    • İY: 1:1
    • MS: 2:3
    IFK Lidingo FK
  • Taby FK 1
    • İY: 2:0
    • MS: 2:1
    Kvarnsvedens IK 1
  • Hudiksvalls Forenade FF
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    IFK Stocksund
  • 26 Mayıs 2019
    FC Gute
    • İY: 2:0
    • MS: 3:0
    IFK Mora
  • Enköping SK
    • İY: 4:1
    • MS: 5:1
    Sundbyberg IK
  • 25 Mayıs 2019
    Motala Aif FK
    • İY: 0:0
    • MS: 0:3
    FC Stockholm Internazion.
  • Tyresö
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    IFK Aspudden-Tellus
  • Arameiska Syrianska
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Assyriska IF I Norrkopin.
  • Saevedalens IF
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    IFK Tidaholm
  • IFK Aamaal
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Grebbestads IF
  • Nordvarmland FF
    • İY: 1:1
    • MS: 2:3
    Orebro Syrianska IF
  • IFK Uddevalla
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Vargarda IK
  • FK Almeboda / Linneryd
    • İY: 0:0
    • MS: 1:3
    Dalstorps IF
  • IFO Bromolla IF
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    Nassjo FF
  • Rappe Goif
    • İY: 1:0
    • MS: 3:2
    Hassleholms IF
  • Nosaby IF
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    Osterlen FF
  • 26 Mayıs 2019
    Raslatts
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Husqvarna FF
  • 25 Mayıs 2019
    Malmö
    • İY: 3:2
    • MS: 4:3
    Onsala BK
  • BK Olympic
    • İY: 2:1
    • MS: 4:2
    KSF Prespa Birlik
  • Angelholms FF
    • İY: 1:1
    • MS: 3:2
    Assyriska BK
  • Vinbergs IF
    • İY: 1:1
    • MS: 1:3
    FC Rosengaard 1917
  • Eslovs BK
    • İY: 0:2
    • MS: 2:3
    Stafsinge IF
  • 26 Mayıs 2019
    Assyriska FF 3
    • İY: 2:2
    • MS: 3:3
    IFK Norrkoping 1
  • 25 Mayıs 2019
    Hammarby IF 1
    • İY: 2:0
    • MS: 3:1
    AIK Solna 3
  • Djurgarden
    • MS: 1:4
    IF Brommapojkarna
  • 26 Mayıs 2019
    Taby FK
    • MS: 1:1
    FC Djursholm U19
  • Vasalunds IF 2
    • İY: 0:2
    • MS: 4:2
    IK Sirius FK 2
  • 25 Mayıs 2019
    Helsingborgs IF 2
    • İY: 1:0
    • MS: 3:0
    Angelholms FF 1
  • Trelleborg FF
    • MS: 0:2
    Osters IF
  • BK Hacken
    • MS: 1:2
    IFK Varnamo
  • IFK Goteborg
    • MS: 0:1
    Kalmar FF
  • Tallinna JK Legion 2
    • İY: 1:0
    • MS: 2:1
    Tartu JK Welco 2
  • JK Tallinna Kalev
    • İY: 1:3
    • MS: 1:6
    Rakvere JK Tarvas 2
  • 26 Mayıs 2019
    B36 Torshavn 1
    • İY: 2:0
    • MS: 4:1
    AB Argir 2
  • 25 Mayıs 2019
    Warriors FC 1 4
    • İY: 1:1
    • MS: 3:2
    Hougang United FC 2 10
  • Tampines Rovers 5 6
    • İY: 1:1
    • MS: 1:1
    Geylang International 1 1
  • 26 Mayıs 2019
    Balestier Khalsa FC 3 3
    • İY: 2:0
    • MS: 2:4
    Home United 1 6
  • Newcastler Jets Gençler
    • MS: 1:2
    Maitland FC
  • Hamilyon Olympic FC
    • MS: 1:1
    Valentine FK
  • Edgeworth Fc
    • MS: 2:0
    Lambton Jaffas FC
  • Charlestown City Blues F.
    • MS: 3:1
    Broadmeadow Magic FC
  • Lake Macquarie City FC
    • MS: 0:4
    Weston Workers FC
  • 25 Mayıs 2019
    B36 Torshavn II 1 3
    • İY: 2:2
    • MS: 3:3
    B71 Sandoy 3
  • Armadale SC
    • MS: 2:3
    Sorrento
  • Perth SC
    • MS: 2:1
    Cockburn City
  • Floreat Athena
    • MS: 1:2
    Stirling Lions
  • Bayswater City
    • MS: 1:0
    Perth Glory FC Youth
  • Balcatta
    • MS: 1:0
    Ecu Joondalup
  • Inglewood United 3
    • İY: 2:0
    • MS: 3:0
    Rockingham City 3
  • Futebol Clube Alverca
    • MS: 1:4
    Sporting CP
  • SC Braga 2
    • İY: 1:1
    • MS: 2:2
    SL Benfica 1
  • Leixoes SC 2
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    GIL Vicente 1
  • CD Tondela 4
    • İY: 0:1
    • MS: 0:2
    FC Porto 5
  • SC Beira-Mar
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    CD Feirense 1
  • Boavista Porto
    • İY: 1:1
    • MS: 2:1
    Rio Ave FC
  • Pacos Ferreira
    • MS: 1:3
    Vitoria Guimaraes
  • SC Freamunde
    • MS: 1:2
    CD Aves
  • Uniao Leiria 1
    • İY: 1:1
    • MS: 3:2
    AC Alcanenense 1
  • Maritimo 2
    • İY: 0:1
    • MS: 2:4
    Academica Coimbra 3
  • Vitoria Setubal 1
    • İY: 3:0
    • MS: 4:2
    CD Cova DA Piedade 1
  • OS Belenenses 2
    • İY: 0:1
    • MS: 1:2
    GD Estoril Praia 4
  • FF Jaro
    • İY: 1:1
    • MS: 1:3
    FC Haka Valkeakoski
  • Ac Kajaani
    • İY: 1:1
    • MS: 1:2
    FC Ktp
  • Musan Salama
    • İY: 1:1
    • MS: 1:2
    Mypa Myllykoski
  • Oulu
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    TPS Turku
  • FC Akhmat Grozny 3
    • İY: 1:1
    • MS: 1:1
    FK Rostov 4
  • 26 Mayıs 2019
    Anzhi Makhachkala 1 2
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Ural Ekaterinburg 2 4
  • 25 Mayıs 2019
    Dinamo Moscow 2
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Arsenal Tula Youth 2
  • FK Krasnodar 1 2
    • İY: 2:0
    • MS: 3:0
    Rubin Kazan 1 5
  • FC Orenburg 2
    • İY: 0:2
    • MS: 0:2
    FC Spartak Moscow 2
  • Lokomotiv Moscow
    • İY: 3:0
    • MS: 6:1
    FK Ufa 1
  • FC Zenit ST Petersburg 1 6
    • İY: 2:0
    • MS: 4:2
    FC Yenisey Krasnoyarsk 1 5
  • CSKA Moskova Gençler 1 10
    • İY: 1:0
    • MS: 3:0
    Samara Kryliya Sovetov 2 3
  • Bayside United
    • MS: 3:4
    Brisbane Knights
  • Acacia Ridge
    • MS: 2:1
    Caboolture FC
  • Ons Oulu
    • İY: 0:2
    • MS: 0:2
    IK Myran
  • Tips Vantaa
    • İY: 1:1
    • MS: 1:2
    Kuopion Palloseura
  • FC Honka 1
    • İY: 2:0
    • MS: 2:0
    Jypk 2
  • Aland United
    • İY: 1:1
    • MS: 1:1
    Tampereen Ilves
  • 26 Mayıs 2019
    HJK Helsinki
    • İY: 0:0
    • MS: 2:0
    TPS 2
  • 25 Mayıs 2019
    Pekin Renhe 4 2
    • İY: 1:0
    • MS: 2:1
    Tianjin Teda 3 4
  • Hebei China Fortune FC 4 3
    • İY: 3:2
    • MS: 3:2
    Jiangsu Suning FC 3
  • 26 Mayıs 2019
    Dalian Yifang FC 1
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Shanghai Shenhua
  • Guangzhou Evergrande 2
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Shenzhen FC 1
  • Shandong Luneng 2
    • İY: 1:0
    • MS: 3:1
    Guangzhou R&f FC
  • Shanghai Sipg 3 7
    • İY: 1:0
    • MS: 2:1
    Beijing Guoan 1 9
  • 25 Mayıs 2019
    Wuhan Zall Fc 4
    • İY: 1:0
    • MS: 2:1
    Tianjin FC 1 8
  • Springvale White Eagles
    • İY: 0:0
    • MS: 0:5
    Moreland City FC 1
  • Manningham United Blues 2
    • İY: 3:0
    • MS: 5:0
    Ballarat City FC 1
  • Southport FC
    • İY: 2:1
    • MS: 3:2
    Ipswich City FC
  • 26 Mayıs 2019
    Robina City FC 1
    • İY: 2:1
    • MS: 8:2
    North Brisbane Bwpl
  • 25 Mayıs 2019
    Poissy 1 2
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    Lorient 2
  • AFC Nove Mesto 1
    • İY: 0:2
    • MS: 0:2
    FC Vion Zlate Moravce B
  • Drava Ptuj 1
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    Nd Ilirija 1911 1
  • NK Celje
    • İY: 1:0
    • MS: 6:0
    NK Interblock 1
  • NK Maribor Branik 1
    • İY: 4:0
    • MS: 6:1
    NK Noga Triglav
  • Spartaks Jurmala
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    FS Metta/Lu
  • 26 Mayıs 2019
    FK Liepaja 2 10
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Valmiera FK 4 2
  • FK Ventspils 2
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Riga FC 1 5
  • 25 Mayıs 2019
    Chattanooga Red Wolves S.
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Greenville Triumph SC
  • South Georgia Tormenta F. 2
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Lansing Ignite FC 1
  • Indy Eleven 5
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Nashville SC 2
  • Hartford Athletic 2 2
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    Ottawa Fury FC 2 2
  • Pittsburgh Riverhounds 1 1 11
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Charlotte Indepedence 2 3
  • Charleston Battery 1 4
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    Atlanta United 2 3 6
  • Tampa Bay Rowdies 1 8
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Swope Park Rangers 3
  • Austin Bold FC 1 1 6
    • İY: 0:1
    • MS: 1:3
    New Mexico United 3 2
  • OCK Energy FC 1 4
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    Colorado Springs Switchb. 1 5
  • Los Angeles Galaxy II 8
    • İY: 1:0
    • MS: 2:2
    Orange County SC 4 4
  • Portland Timbers II 2 4
    • İY: 1:1
    • MS: 1:1
    EL Paso Locomotive FC 5 3
  • Real Monarchs Slc 3 6
    • İY: 2:2
    • MS: 2:4
    Phoenix Rising FC 2 3
  • LAS Vegas Lights 3
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Tulsa Roughnecks FC 1
  • FC Dinamo Brest 2
    • İY: 2:0
    • MS: 6:1
    Neman Grodno 3
  • Slavia Mozyr
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Torpedo Minsk 1
  • Minsk
    • İY: 0:1
    • MS: 0:3
    FC Gorodeya 2
  • 26 Mayıs 2019
    Phu Dong FC 4
    • İY: 0:0
    • MS: 2:1
    Huda Hue 1
  • 25 Mayıs 2019
    GKS Belchatow
    • İY: 1:3
    • MS: 2:3
    FCB Escola Varsovia
  • 26 Mayıs 2019
    Ruch Chorzow SA
    • İY: 1:2
    • MS: 1:3
    WKS Slask Wroclaw SA
  • 25 Mayıs 2019
    MKS Arka Gdynia
    • İY: 2:0
    • MS: 3:0
    Wisla Krakow SA
  • 26 Mayıs 2019
    MKS Cracovia
    • İY: 1:1
    • MS: 1:2
    KKS Lech Poznan
  • 25 Mayıs 2019
    Zaglebie Lubin SA
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    MKS Pogon Szczecin
  • Jagiellonia Bialystok Ss.
    • İY: 2:0
    • MS: 3:0
    LKP Motor Lublin
  • Elana Torun
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    Legia Warszawa SA
  • 26 Mayıs 2019
    Lokomotiva Zagreb
    • İY: 0:2
    • MS: 4:2
    NK Slaven Belupo
  • NK Dugopolje 3
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    HNK Hajduk 2
  • 25 Mayıs 2019
    Hrvace
    • İY: 1:1
    • MS: 7:2
    NK Imotski 1
  • NK Uskok 2
    • İY: 1:1
    • MS: 2:2
    NK Neretvanac Opuzen 1
  • Zagora 1 2
    • İY: 0:1
    • MS: 2:1
    NK Primorac 1929 2 4
  • NK Vihor Jelisavac
    • İY: 0:1
    • MS: 2:1
    HNK Cibalia Vinkovci 3
  • NK Urania
    • İY: 1:1
    • MS: 4:2
    Neretva Metkovic 4
  • Hokkaido Consadole Sappo. 2 7
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Gamba Osaka 1 5
  • Shimizu Pulse 3
    • İY: 3:2
    • MS: 4:3
    Vegalta Sendai 1 9
  • Cerezo Osaka 3 9
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Tokyo 2
  • 26 Mayıs 2019
    Yokohama F Marinos 1 4
    • İY: 1:0
    • MS: 4:0
    Iwata Jubilo 1 5
  • Urawa Red Diamonds 4 3
    • İY: 0:2
    • MS: 0:4
    Sanfrecce Hiroshima 4
  • Sagan Tosu 1
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Kashima Antlers
  • Nagoya Grampus 1 4
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Matsumoto Yamaga 2 7
  • Vissel Kobe 4
    • İY: 0:0
    • MS: 4:1
    Shonan Bellmare 2 3
  • Oita Trinata 1 4
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Kawasaki Frontale 3
  • 25 Mayıs 2019
    Kyoto Sanga FC 1 1 5
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Renofa Yamaguchi 1 5
  • V-Varen Nagasaki 1
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    Tokushima Vortis 3 4
  • Tokyo Verdy
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    JEF United Ichihara Chib.
  • Ventforet Kofu
    • İY: 1:0
    • MS: 2:1
    Yokohama 1
  • Ehime
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Mito Hollyhock 1
  • FC Ryukyu 1
    • İY: 1:0
    • MS: 2:1
    Niigata Albirex 2
  • 26 Mayıs 2019
    Kagoshima United
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    Avispa Fukuoka 4
  • Montedio Yamagata
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Zweigen Kanazawa 1
  • Tochigi 1
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    Fagiano Okayama 1
  • Kashiwa Reysol 3 5
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    Omiya Ardija 3
  • Gifu 3
    • İY: 0:2
    • MS: 1:2
    Machida Zelvia 1 8
  • FK Spartak Zdrepceva Krv.
    • İY: 1:1
    • MS: 2:4
    FK Vozdovac
  • Fk Bask Beograd
    • İY: 2:0
    • MS: 5:1
    FK Indjija
  • Fk Jedinstvo Ub 2
    • İY: 0:2
    • MS: 0:2
    FK Crvena Zvezda
  • Fk Dinamo 1945 Pancevo
    • İY: 2:0
    • MS: 2:0
    FK Radnicki Nis
  • OFK Belgrade
    • İY: 1:0
    • MS: 4:2
    FC Cukaricki 1
  • 25 Mayıs 2019
    K. Khanh Hoa 1
    • İY: 2:1
    • MS: 3:2
    Quang Nam FC
  • SHB Da Nang 4
    • İY: 2:0
    • MS: 2:1
    Hoang Anh Gia Lai
  • TP Ho Chi Minh 2
    • İY: 2:0
    • MS: 2:1
    Song Lam Nghe An 1
  • Csm Ramnicu Sarat 3
    • İY: 0:0
    • MS: 0:2
    Acs Somuz Falticeni 4
  • Sc Fc Voluntari II 3
    • İY: 1:2
    • MS: 3:2
    CS Viitorul Domnesti 2 6
  • Vysehrad
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    TJ Jiskra Usti nad Orlic.
  • FC Pisek
    • İY: 1:0
    • MS: 3:1
    TJ Sokol Zivanice
  • SK Prevysov
    • İY: 0:2
    • MS: 2:4
    Loko Vltavin
  • FK Dobrovice
    • İY: 2:0
    • MS: 3:2
    TJ Jiskra Domazlice
  • TJ Slovan Velvary
    • İY: 1:1
    • MS: 2:1
    SK Benesov
  • 26 Mayıs 2019
    1 Fc Karlovy Vary
    • İY: 1:1
    • MS: 3:2
    Kraluv Dvur 4
  • 25 Mayıs 2019
    Sky Blue FC 3
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    Portland Thorns FC 9
  • Utah Royals FC
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Orlando Pride
  • Rio Grande Valley FC 2 2
    • İY: 2:0
    • MS: 3:1
    San Antonio FC 1 3
  • Defensor Sporting 3 6
    • İY: 1:1
    • MS: 2:4
    Fenix 2 4
  • Rampla Juniors 2 3
    • İY: 0:2
    • MS: 0:3
    Club Nacional de Footbal. 2 6
  • Juventud de las Piedras 3
    • İY: 2:0
    • MS: 4:1
    CA River Plate 1 3 2
  • 26 Mayıs 2019
    Zhetysu Taldykorgan 1 3
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Kaisar Kyzylorda 5
  • Okzhetpes Kokshetau 2
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    FK Astana 1 4
  • Aktobe Lento 2
    • İY: 0:2
    • MS: 0:3
    FC Ordabasy
  • Sachtor Karagandy 3 4
    • İY: 1:0
    • MS: 1:2
    Kairat Almaty 4 6
  • Taraz 3
    • İY: 0:0
    • MS: 0:1
    Tobol Kostanay 2
  • Irtys Pavlodar 3
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    Atyrau 4
  • Meksika 2 3
    • İY: 0:1
    • MS: 0:3
    Japonya 2 10
  • 25 Mayıs 2019
    Panama 2
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    Mali 1 3
  • Fransa 2 6
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    Suudi Arabistan 1 1 1
  • Portekiz 4
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    Kore Cumhuriyeti 3
  • Arjantin 2 8
    • İY: 1:1
    • MS: 5:2
    Güney Afrika 1 4
  • Amparo AC SP 4
    • İY: 1:1
    • MS: 2:2
    Sao Jose Dos Campos FC 5
  • GE Mauaense SP 2
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Guarulhos 2
  • Sao Jose EC SP 1
    • İY: 3:0
    • MS: 6:0
    CA Mogi Das Cruzes SP 3
  • 26 Mayıs 2019
    Independente SP
    • İY: 1:0
    • MS: 3:0
    Brasilis FC Ltda SP 2
  • Jabaquara AC SP 1
    • İY: 0:1
    • MS: 0:2
    Maua Futebol 2
  • 25 Mayıs 2019
    Rio Branco SP 1
    • İY: 1:0
    • MS: 1:1
    Uniao Barbarense 2
  • Surkhon Termez
    • İY: 1:1
    • MS: 2:1
    FK Kokand 1912
  • PFK Navbahor Namangan
    • İY: 0:1
    • MS: 1:1
    FC Andijon
  • PFK Metallurg Bekabad
    • İY: 0:1
    • MS: 0:2
    Kuruvchi
  • PFK Dinamo Samarqand
    • İY: 1:1
    • MS: 2:2
    Qizilqum Zarafshon 3
  • 26 Mayıs 2019
    FC Pakhtakor Tashkent
    • İY: 3:0
    • MS: 4:1
    FK Agmk
  • PFC Sogdiana
    • İY: 1:0
    • MS: 2:0
    FK Buxoro
  • FC Nasaf
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Lokomotif Taşkent
  • 25 Mayıs 2019
    Barcelona FC 2 9
    • İY: 0:2
    • MS: 1:2
    Valencia 2 2
  • Beijing Sport University.
    • İY: 1:1
    • MS: 2:2
    Zhejiang Greentown FC
  • Heilongjiang Lava Spring 2
    • İY: 2:0
    • MS: 2:0
    Liaoning Shenyang Whowin 4
  • 26 Mayıs 2019
    Qingdao Huanghai FC 2 4
    • İY: 1:1
    • MS: 2:3
    Changchun Yatai 5 4
  • 25 Mayıs 2019
    Guangdong Southern Tiger. 1
    • İY: 0:0
    • MS: 1:1
    Shijiazhuang Ever Bright. 1
  • Guizhou Hengfeng FC
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    Shaanxi Chang AN Athleti.
  • Shanghai Shenxin 2 5
    • İY: 0:1
    • MS: 0:1
    Xinjiang Tianshan Leopar. 2 2
  • Nantong Zhiyun FC
    • İY: 1:0
    • MS: 1:0
    Sichuan Longfor FC 1
  • FK Tuzla City
    • İY: 0:3
    • MS: 0:3
    FK Zelezniçar 3
  • NK Gosk Gabela 3
    • İY: 0:1
    • MS: 0:2
    Sarajevo 1
  • Celik Zenica 4
    • İY: 1:1
    • MS: 1:1
    NK Siroki Brijeg 3
  • FK Zvijezda 09 3
    • İY: 0:0
    • MS: 0:0
    HSK Zrinjski Mostar 1
  • Bnei Yehuda Tel Aviv FC 1 4
    • İY: 1:0
    • MS: 1:2
    Hapoel Hadera 2 4
  • Hapoel Be'er Şeva FC 4
    • İY: 0:2
    • MS: 0:4
    Maccabi Tel Aviv FC 3 4
  • Maccabi Netanya FC 1 6
    • İY: 0:1
    • MS: 1:2
    Maccabi Haifa FC 3 3
  • FK Mladost Doboj Kakanj 1
    • İY: 1:0
    • MS: 3:1
    FK Krupa 1
  • FK Radnik Bijeljina 2
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    FK Sloboda Tuzla 1
  • 26 Mayıs 2019
    FC Aarau 4 5
    • İY: 0:0
    • MS: 1:0
    FC Rapperswil-Jona 4 5
  • FC Lausanne-Sport 7
    • İY: 5:1
    • MS: 6:2
    FC Vaduz 1 5
  • FC Wil 1900 3 3
    • İY: 1:0
    • MS: 1:2
    FC Chiasso 1 3
  • FC Winterthur 2 1
    • İY: 2:1
    • MS: 3:2
    FC Schaffhausen 2 9
  • Servette FC 3 10
    • İY: 3:1
    • MS: 4:1
    SC Kriens 2
  • 25 Mayıs 2019
    San Diego Parceiro Ladie. 1
    • İY: 0:4
    • MS: 1:4
    La Galaxy San Diego 1
  • Jiangxi Liansheng Fc
    • MS: 3:1
    Hangzhou Wuyue Qiantang
  • Sichuan Jiuniu
    • MS: 2:1
    Wuhan Three Towns FC
  • Shenzhen Kunpeng 2
    • İY: 0:0
    • MS: 0:2
    Chengdu Better City FC 3
  • Qingdao Jonoon 3
    • İY: 2:1
    • MS: 3:1
    Yanbian Beiguo
  • Inner Mongolia Caoshangf.
    • MS: 1:1
    Jiangsu Yancheng Dingli .
  • Yinchuan Helanshan
    • MS: 2:3
    Hebei Elite FC
  • Taizhou Yuanda
    • MS: 7:0
    Xian Daxing Chongde
  • Jilin Baijia FC
    • MS: 0:2
    Zibo Cuju FC
  • Shenyang City Fc
    • MS: 3:1
    Dalian Chanjoy
  • Hubei Chufeng Heli FC
    • MS: 1:0
    Nanjing Shaye
  • Zhejiang Yiteng
    • MS: 2:0
    Lhasa Chengtou
  • Suzhou Jinfu
    • MS: 2:0
    Yunnan Kunlu
  • 26 Mayıs 2019
    Hunan Xiangtao
    • MS: 1:3
    Kunshan FC