cashout
Затвори

(0)

Словакија / Superliga
Резултат на натпреварот Прво полувреме над / под
Време Натпревар 1 X 2 Дома Draw Away T + -
Fk Pohronie Ziar Na. : Fc Nitra 1,55 4,00 4,80 2,05 2,35 4,90 2,5 1,55 2,15 +54