Затвори

(0)

Португалија / Campeonato de Portugal, Group B
Резултат на натпреварот Прво полувреме Over/Under
Време Натпревар 1 X 2 Дома Draw Away T + -
Vitoria Guimaraes B : Fc Felgueiras 1932 2,05 3,55 2,85 2,5 1,50 2,20 +40