Join Whatsapp

Резултати

Филтери

18 мај 2019
FC Girondins Bordeaux 11
  • HT: 0:1
  • FT: 0:1
Stade De Reims 1
  • Paris Saint Germain 1 2
    • HT: 3:0
    • FT: 4:0
    Dijon Fco 1 5
  • EA Guingamp 2 5
    • HT: 2:0
    • FT: 2:2
    Olympique Nimes 2 5
  • AS Saint Etienne 2
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    OGC Nice 3 9
  • Lille Losc 3
    • HT: 2:0
    • FT: 5:0
    Angers Sco 3 6
  • Racing Strasbourg 1 10
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    FC Stade Rennes 2 1
  • Olympique Lyonnais 3 4
    • HT: 0:0
    • FT: 4:0
    SM Caen 1 4
  • FC Toulouse 1 5
    • HT: 1:1
    • FT: 2:5
    Olympique Marseille 2 9
  • Montpellier Hsc 4
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    FC Nantes 3 3
  • AS Monaco 5 4
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    SC Amiens 1 5
  • FC Lokomotiv 1929 Sofia
    • HT: 1:0
    • FT: 4:1
    FC Lokomotiv Gorna Oryah. 2
  • NK Inter Zapresic 1 3
    • HT: 2:2
    • FT: 2:3
    GNK Dinamo Zagreb 3
  • HNK Rijeka 2 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    NK Lokomotiva Zagreb 4 5
  • Gornik Leczna 2
    • HT: 3:1
    • FT: 5:2
    Radomiak Radom 3
  • NS Mura 2
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    ND Gorica 1 4
  • NK Rudar Velenje 4 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    NK Olimpija Ljubljana 6 4
  • NK Domzale 3 9
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    NK Celje 1 1
  • NK Maribor 2 11
    • HT: 1:1
    • FT: 3:3
    NK Triglav Kranj 1 4
  • Puszcza Niepolomice 3
    • HT: 2:1
    • FT: 3:2
    RKS Garbarnia Krakow 2
  • OKS Stomil Olsztyn 4 2
    • HT: 0:1
    • FT: 2:5
    Stal Mielec 2 10
  • Termalica Bruk-Bet Nieci. 4 7
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Warta Poznan 1 2
  • GKS Katowice 3 7
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Bytovia Bytow 4 6
  • Chrobry Glogow
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Podbeskidzie Bielsko Bia.
  • Odra Opole 3 4
    • HT: 0:3
    • FT: 3:3
    LKS Lodz 2 8
  • GKS Jastrzebie
    • HT: 3:0
    • FT: 5:0
    Sandecja Nowy Sacz
  • Rakow Czestochowa 3
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Wigry Suwalki 2
  • NK Ankaran
    • HT: 0:1
    • FT: 0:4
    NK Tabor Sezana
  • Drava Ptuj
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    NK Bravo
  • ND Beltinci
    • HT: 0:3
    • FT: 1:3
    NK Fuzinar Ravne
  • NK Brda
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    NK Brezice 1919
  • Jadran Dekani
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    ND Bilje
  • NK Radomlje
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    NK Rogaska
  • NK Ilirija 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Roltek Dob
  • NK Krka 4
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    NK Nafta Lendava
  • FC Augsburg II 1 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    SV Viktoria Aschaffenbur. 3 1
  • TSV Buchbach 2 4
    • HT: 2:0
    • FT: 2:3
    VfR Garching 3 7
  • TSV 1860 Rosenheim 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    SpVgg Bayreuth 2
  • FC Memmingen 1 6
    • HT: 1:2
    • FT: 4:2
    SV Schalding-Heining 2 3
  • SV Heimstetten 4
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    FV Illertissen 3
  • 1. FC Schweinfurt 05
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    FC Pipinsried
  • SpVgg Greuther Furth II
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    FC Ingolstadt 04 II
  • SV Wacker Burghausen
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    FC Bayern Munich II
  • 1. FC Nurnberg II
    • HT: 2:1
    • FT: 2:2
    VfB Eichstatt
  • FC Bayern Munich 2
    • HT: 1:0
    • FT: 5:1
    Eintracht Frankfurt 2
  • FC Schalke 04
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    VfB Stuttgart 1
  • Borussia Monchengladbach 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Borussia Dortmund 1
  • Hertha BSC 1 4
    • HT: 1:2
    • FT: 1:5
    Bayer 04 Leverkusen 1 3
  • Werder Bremen 2 3
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    RB Leipzig 2 9
  • SC Freiburg 2 4
    • HT: 2:0
    • FT: 5:1
    1. FC Nuremberg 1 2
  • 1. Fsv Mainz 05 2 8
    • HT: 0:2
    • FT: 4:2
    TSG 1899 Hoffenheim 3 5
  • VfL Wolfsburg 6
    • HT: 3:0
    • FT: 8:1
    FC Augsburg 2 5
  • Fortuna Dusseldorf 2 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Hannover 96 1 7
  • FC Ismaning 1 3
    • HT: 1:2
    • FT: 2:3
    TSV Schwabmunchen 1 2
  • 19 мај 2019
    FC Ska-Khabarovsk
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    FC Nizhny Novgorod
  • FC Luch Vladivostok 7
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FC Fakel Voronezh 4
  • 18 мај 2019
    VfR 1921 Aalen 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    FC Hansa Rostock
  • Krefelder FC Uerdingen 0. 6
    • HT: 1:2
    • FT: 2:3
    SV Wehen Wiesbaden 1 4
  • VfL 1899 Osnabruck 2 1
    • HT: 0:3
    • FT: 1:4
    SpVgg Unterhaching 1 5
  • VfL Sportfreunde Lotte 1. 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    FC Wurzburger Kickers 2
  • 1 FC Kaiserslautern 4 5
    • HT: 4:2
    • FT: 4:2
    SV Meppen 1912 3 3
  • FC Carl Zeiss Jena 2
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    TSV 1860 Munich 1
  • SC Fortuna Cologne 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    SG Sonnenhof Grossaspach 3
  • FSV Zwickau
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    SC Preussen 06 Munster
  • Karlsruher SC 4
    • HT: 1:1
    • FT: 2:3
    Hallescher FC 1 2
  • Eintracht Braunschweig 1 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Energie Cottbus 4
  • SC Freiburg II 1 6
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    FSV Frankfurt 1899 1 4
  • 1. FC Saarbrucken
    • HT: 0:1
    • FT: 3:1
    SC Hessen Dreieich
  • TSV Eintracht Stadtallen. 4
    • HT: 1:1
    • FT: 4:1
    TSG 1899 Hoffenheim II 3
  • TSV Steinbach 1921 2
    • HT: 2:3
    • FT: 5:4
    SSV Ulm 1846 1
  • SV Waldhof Mannheim 07 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    1. Fsv Mainz 05 II 1 5
  • TSG Balingen
    • HT: 2:1
    • FT: 3:3
    Fc-Astoria Walldorf
  • FK 03 Pirmasens 1 3
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    SV 07 Elversberg 1 10
  • Offenbacher FC Kickers 1. 10
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    FC 08 Homburg-Saar 2 4
  • VfB Stuttgart II
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    VfR Wormatia 08 Worms
  • Borussia Dortmund II
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    TSV Alemannia Aachen
  • SG Wattenscheid 09
    • HT: 0:0
    • FT: 3:0
    SV 19 Straelen 1
  • ROT Weiss Oberhausen 1
    • HT: 1:1
    • FT: 3:3
    SC Verl 2
  • SC Wiedenbrück
    • HT: 2:0
    • FT: 5:0
    SV Lippstadt 08
  • Fortuna Dusseldorf II 1 5
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    ROT Weiss Essen 2 12
  • SV Rodinghausen 11
    • HT: 2:1
    • FT: 4:2
    TV Herkenrath 1 2
  • Bonner SC
    • HT: 2:2
    • FT: 2:3
    1. FC Kaan-Marienborn
  • FC Victoria Cologne 3 8
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Borussia Monchengladbach. 1 2
  • SL Benfica 4
    • HT: 3:0
    • FT: 4:1
    CD Santa Clara 1 8
  • FC Porto 1 4 17
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Sporting CP 1 4 1
  • CD Feirense 3 5
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    CD Aves 1 4
  • CS Maritimo Madeira 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Boavista FC 3
  • Vitoria Setubal 1 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:3
    Rio Ave FC 2 7
  • VfB Auerbach 1906
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    SV Babelsberg 03
  • VfB Germania Halberstadt
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    FSV Union Furstenwalde
  • Chemnitzer FC
    • HT: 2:0
    • FT: 7:0
    Bischofswerdaer FV 1908 1
  • Berliner AK 07
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    FC Viktoria 1889 Berlin 1
  • FSV Budissa Bautzen
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    ZFC Meuselwitz
  • 1. FC Lokomotive Leipzig 2 1
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    FC Oberlausitz Neugersdo. 2 9
  • FSV Optik Rathenow 1
    • HT: 2:1
    • FT: 2:2
    Hertha BSC Berlin II 2
  • VSG Altglienicke 1 4
    • HT: 0:3
    • FT: 2:4
    FSV Wacker 90 Nordhausen 1 2
  • Sporting Braga B 5
    • HT: 2:1
    • FT: 5:1
    SL Benfica B 2 1
  • Vitoria Guimaraes B 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:2
    FC Porto B 1
  • FC Krylia Sovetov Samara 2 6
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    FC Spartak Moscow 6 1
  • FC Ufa 2 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    FC Orenburg 3
  • CSKA Moscow 4 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Republican FC Akhmat Gro. 4 6
  • Antalyaspor AS 2 5
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Yeni Malatyaspor 3 4
  • Trabzonspor 3
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Besiktas JK 2
  • Hannover 96 II 1 4
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Hamburger SV II 3 6
  • BSV SW Rehden
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    VfL Wolfsburg II
  • VfB Luebeck 1 14
    • HT: 3:0
    • FT: 5:2
    VfL Oldenburg 2
  • SV Neulengbach
    • HT: 1:0
    • FT: 4:0
    SG Usc Landhaus/Austria .
  • SV Leobendorf 1 6
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Ask-Bsc Bruck/Leitha 2 3
  • FC Stadlau 2 3
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    SV Schwechat 2 3
  • FC Kitzbuehel 2 8
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    SC Rheindorf Altach II 1 3
  • FC Dornbirn 1913
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    SC Schwaz
  • VfB Hohenems
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    FC Langenegg
  • WSC Hertha 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    TUS Bad Gleichenberg
  • Union Gurten
    • HT: 2:0
    • FT: 2:2
    SK Sturm Graz (A)
  • RZ Pellets Wac (A) 1
    • HT: 0:0
    • FT: 5:0
    Atsv Stadl-Paura 1
  • MFK Dukla Banska Bystric. 1
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    SK Odeva Lipany 2
  • FK Dubnica Nad Vahom 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    1. FC Tatran Presov
  • FC Petrzalka 1898
    • HT: 1:0
    • FT: 2:2
    MFK Skalica
  • Partizan Bardejov
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    FK Poprad
  • MFK Tatran Liptovsky Mik. 2
    • HT: 2:0
    • FT: 5:1
    FC Lokomotiva Kosice 2
  • FK Pohronie Ziar Nad Hro.
    • HT: 4:1
    • FT: 4:1
    KFC Komarno
  • FK Inter Bratislava 2
    • HT: 0:0
    • FT: 3:2
    FC Stk 1914 Samorin 1
  • Istanbulspor AS 3
    • HT: 1:2
    • FT: 2:5
    Denizlispor 2
  • Giresunspor 5 4
    • HT: 0:1
    • FT: 3:1
    Altinordu FK 3 3
  • Kardemir Karabukspor
    • HT: 1:3
    • FT: 1:6
    Gazisehir Gaziantep FK
  • Adanaspor 1
    • HT: 1:1
    • FT: 1:4
    Osmanlispor FK
  • Genclerbirligi SK 1 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Adana Demirspor 1
  • Zenit Irkutsk 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FK Chita 5
  • Dynamo Barnaul 1
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    Sibir-2 Novosibirsk 1
  • FC Irtysh Omsk
    • FT: 1:2
    FC Sakhalin
  • FK Angusht Nazran 2
    • HT: 0:3
    • FT: 0:5
    FC Chayka Peschanokopsko. 1 1
  • Chernomorets Novorossijs.
    • FT: 2:0
    Druzhba Maikop
  • Spartak Nalchik
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Dinamo Stavropol 2
  • FC Volgar Astrakhan
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Mashuk-Kmv Pyatigorsk 3
  • Urozhay Krasnodar 3
    • HT: 2:0
    • FT: 5:2
    FC Spartak Vladikavkaz 3
  • FK Biolog Novokubansk
    • FT: 2:1
    SKA Rostov
  • FK Kaluga 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Kvant Obninsk 2
  • FC Mas Taborsko 6
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    FK Banik Sokolov 4
  • 1 SC Znojmo FK 1 11
    • HT: 0:0
    • FT: 0:3
    MFK Vitkovice 1 2
  • FK Pardubice 1 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    FC Hradec Kralove 1 3
  • SK Dynamo Ceske Budejovi. 1 7
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    FK Varnsdorf 4
  • FK Usti Nad Labem 5
    • HT: 0:3
    • FT: 2:3
    FC Vysocina Jihlava 3 4
  • FC Zbrojovka Brno 6
    • HT: 2:0
    • FT: 5:0
    FK Fotbal Trinec 1 4
  • 1.sk Prostejov 1 5
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    MFK Chrudim 1 7
  • FK Viktoria Zizkov 5
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    FC Sellier & Bellot Vlas. 4 7
  • FC Shakhtar Donetsk
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    MFC Metalurg Zaporizhya
  • UD Levante 6
    • HT: 2:0
    • FT: 2:2
    Atletico Madrid 1 1 4
  • FC Sevilla 4 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Athletic Bilbao 2 3
  • SD Huesca 4
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    CD Leganes 1 6
  • CF Getafe 2 6
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    CF Villarreal 3 4
  • RCD Espanyol Barcelona 3 4
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Real Sociedad 2 5
  • RC Celta De Vigo 3
    • HT: 0:1
    • FT: 2:2
    Rayo Vallecano 4 5
  • Deportivo Alaves Sad 3 6
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Girona CF 3 4
  • Real Valladolid 1 8
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    CF Valencia 4 2
  • SV Oberachern 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Bahlinger SC 3
  • CF Elche 3 1
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    CD Tenerife 3 3
  • Saturn Ramenskoye 1
    • HT: 1:2
    • FT: 3:3
    FC Khimki-M
  • Genoa Cfc 1 2 11
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Cagliari Calcio 1 3
  • US Sassuolo Calcio 2 5
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    AS Roma 4 5
  • Udinese Calcio 4 8
    • HT: 3:0
    • FT: 3:2
    Spal 2013 4 6
  • Kardemir Karabukspor 4
    • HT: 0:2
    • FT: 0:3
    Gazisehir Gaziantep FK 3
  • Adanaspor
    • HT: 4:1
    • FT: 5:1
    Osmanlispor FK
  • Boluspor
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Eskisehirspor
  • Genclerbirligi 7
    • HT: 1:1
    • FT: 4:2
    Adana Demirspor 2
  • Antalyaspor
    • FT: 1:2
    Yeni Malatyaspor
  • Trabzonspor
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Besiktas
  • Krasnodar-3 1
    • HT: 1:2
    • FT: 1:2
    Legion-Dynamo Makhachkal. 1
  • AD Alcorcon 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    UD Extremadura 3
  • ASU Politehnica Timisoar. 2
    • HT: 1:2
    • FT: 4:3
    CS Balotesti 4
  • FC Arges Pitesti 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    AFC Uta Arad 4
  • ASC Daco-Getica Bucurest.
    • HT: 1:0
    • FT: 5:2
    ACS Dacia Unirea Braila 1
  • CS Luceafarul Oradea 1 1
    • HT: 2:0
    • FT: 5:0
    Farul Constanta 2
  • FC Banants Yerevan 1
    • HT: 0:4
    • FT: 0:5
    FC Gandzasar Kapan 2
  • FC Stade LS Ouchy
    • FT: 1:2
    SC Cham
  • Stade Nyonnais
    • FT: 1:2
    SC YF Juventus
  • FC Bavois
    • FT: 0:0
    SC Bruhl ST Gallen
  • FC Breitenrain
    • FT: 3:5
    FC La-Chaux-de-fonds
  • Yverdon-Sport FC
    • FT: 2:0
    FC Wohlen
  • AC Bellinzona 2
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    FC Koniz 2
  • FC Munsingen
    • FT: 1:1
    FC Sion II
  • FC Zurich II 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    FC Basel II 2
  • Varde IF 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Silkeborg Kfum 2
  • SCD Durango 2
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    Real Oviedo B 1
  • Hercules CF 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    CD Atletico Baleares 2
  • Atletico Levante UD 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    CD Ebro 4
  • Atletico Malagueno 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    CD EL Ejido 2012 1
  • Aris Limassol 2
    • HT: 1:2
    • FT: 3:2
    Ayia Napa
  • Asil Lysi 2
    • HT: 1:1
    • FT: 4:1
    Akritas Chlorakas 2
  • Olympiakos Nicosia 2
    • HT: 4:0
    • FT: 6:0
    Thoi Lakatamias 3
  • 19 мај 2019
    Wofoo Tai PO
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    Dreams FC 1
  • Eastern Sports Club 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Kitchee SC 1 2
  • Hong Kong Pegasus FC
    • HT: 2:2
    • FT: 2:3
    R&F
  • Southern District FC
    • HT: 1:5
    • FT: 1:7
    Yuen Long FC
  • LEE Man Warriors FC
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    HOI King
  • 18 мај 2019
    NK Osijek II 1
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    NK Medimurje Cakovec 2
  • NK Dugopolje 3
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    NK Lucko 1
  • NK Varazdin SN
    • FT: 3:1
    HNK Sibenik
  • Kustosija
    • FT: 2:0
    NK Sesvete
  • NK Zadar
    • FT: 5:1
    NK Solin
  • CD Cayon
    • FT: 1:1
    Cultural Guarnizo
  • SD Textil Escudo
    • FT: 2:0
    Racing Santander B
  • Club De Futbol Ribamonta.
    • FT: 2:0
    SD Revilla
  • CD Siete Villas
    • FT: 0:1
    UM Escobedo
  • SD Atletico Albericia
    • FT: 0:0
    UD Samano
  • SD Solares Medio Cudeyo
    • FT: 1:0
    FC Rinconeda Polanco
  • CD Tropezon
    • FT: 1:1
    CD Laredo
  • SD Barreda Balompie
    • FT: 3:2
    Centro Deportivo Bezana
  • CD Naval
    • FT: 0:2
    CF Vimenor
  • Velarde CF
    • FT: 1:0
    SD Torina
  • Santutxu FC
    • FT: 2:0
    Club Portugalete
  • CD Santurtzi KE
    • FT: 2:0
    SD Zamudio
  • Club San Ignacio
    • FT: 2:1
    SD Deusto
  • Pasaia KE
    • FT: 1:1
    JD Somorrostro
  • Ordizia KE
    • FT: 2:2
    Sestao River Club
  • Club Bermeo
    • FT: 1:2
    Deportivo Alaves B
  • Club Deportivo Basconia 2
    • HT: 2:1
    • FT: 5:3
    CD Lagun Onak 2
  • Amurrio Club 1
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Sociedad Deportiva Beasa.
  • Sodupe UC 1
    • HT: 2:2
    • FT: 3:3
    Real Sociedad C 1
  • Santfeliuenc FC 1
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    FC Santboia 1
  • Orihuela CD 1
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Alzira
  • Futbol Club Jove Espanol.
    • HT: 0:1
    • FT: 3:2
    Paterna CF
  • Real Avila CF
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    UD Santa Marta
  • CP Valdivia
    • FT: 2:2
    Castuera
  • UDC Txantrea Kke
    • FT: 3:3
    CD Baztan
  • Sociedad Deportiva Oyone.
    • FT: 4:2
    CD Varea
  • CD Agoncillo
    • FT: 3:3
    Club Deportivo Alberite
  • UD Ibarra
    • FT: 3:2
    CD Union Puerto Del Rosa.
  • CD Santa Ursula 5
    • HT: 0:3
    • FT: 1:4
    Villa Santa Brigida 2
  • UD Las Palmas C
    • FT: 4:1
    Atletico Union Guimar
  • Cordoba B
    • FT: 2:2
    Cadiz B
  • La Solana
    • FT: 3:0
    Almagro CF
  • CD Manchego Ciudad Real
    • FT: 5:1
    CD Guadalajara
  • SFC Minerva
    • FT: 1:2
    Olimpico Totana
  • SD Logrones
    • FT: 5:2
    CD Berceo
  • SD San Pedro
    • FT: 0:2
    SD Balmaseda FC
  • Nimes Olympique 2
    • HT: 1:1
    • FT: 4:2
    AS Monaco FC
  • Estac Troyes
    • FT: 1:4
    Stade Reims
  • Lille Osc
    • FT: 8:1
    Amiens SC
  • Caen SM
    • FT: 3:2
    Paris FC
  • Amsterdamsche FC 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    VV Sint Bavo 1
  • Kozakken Boys 2
    • HT: 0:2
    • FT: 1:2
    Koninklijke Hfc 2
  • Jong Vitesse Arnhem
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Gvvv
  • Lienden
    • FT: 2:3
    Ijsselmeer Vogels
  • De Treffers
    • FT: 2:0
    Jong Almere City FC
  • Spakenburg 2
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Jong Sparta Rotterdam 1
  • Rijnsburgse Boys
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    HHC Hardenberg 2
  • Katwijk 4
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Scheveningen 1
  • Barendrecht
    • FT: 0:4
    Excelsior Maassluis
  • CA Excursionistas
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    CD Laferrere 1
  • CA Victoriano Arenas 1 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    CD Armenio 2
  • CA Central Cordoba 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    CS Dock Sud 1
  • Atromitos Athinon 2
    • HT: 0:1
    • FT: 4:1
    AEK Athens 4
  • Asteras Tripolis 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Lamia 1964 3
  • Aris 2
    • HT: 0:0
    • FT: 3:0
    Apollon Smirnis 2
  • Palermo
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Empoli 1
  • SSC Napoli 1
    • HT: 2:0
    • FT: 2:2
    ACF Fiorentina 3
  • AS Roma
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    Juventus Torino 1
  • AC Milan 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Sampdoria Genoa 1
  • AS Muhanga
    • FT: 2:1
    APR FC
  • Mukura
    • FT: 1:0
    Marines FC Gisenyi
  • Espoir FC
    • FT: 1:1
    AS Kigali
  • Sunrise
    • FT: 1:2
    Kirehe FC
  • FC Msa Dolni Benesov
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    SC Unicov
  • FC Hlucin 2
    • HT: 1:1
    • FT: 1:3
    SK Hanacka Slavia Kromer.
  • MFK Vyskov
    • HT: 2:1
    • FT: 5:1
    FC Velke Mezirici
  • FC Viktoria Otrokovice 1
    • HT: 0:0
    • FT: 4:0
    SFK Vrchovina 1 2
  • FC Odra Petrkovice
    • HT: 0:1
    • FT: 1:3
    Rymarov
  • FK Hodonin
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    OFS Frydek Mistek
  • AFC Eskilstuna
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Helsingborgs IF 1
  • FC Vysocina Jihlava 2
    • HT: 0:2
    • FT: 2:4
    Banik Ostrava 1
  • FC Fastav Zlin 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    MFK Karvina 2
  • 1.fk Pribram
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Ceske Budejovice
  • Dukla Prague 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:4
    Hradec Kralove 2
  • FC Zbrojovka Brno
    • HT: 3:0
    • FT: 5:0
    FC Viktoria Plzen
  • Nardo
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Levanger
  • Egersunds 10
    • HT: 3:0
    • FT: 4:0
    Sola FK 4
  • Sotra SK
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Asker
  • Fart
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Trondheims-Orn 1 11
  • Stabaek
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Arna-Bjornar 17
  • Valerenga 8
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Lyn
  • Varbergs Bois 2 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Halmstads BK 3 6
  • Karlslunds IF
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Sandvikens IF
  • BK Forward
    • HT: 0:2
    • FT: 1:2
    Vasalunds IF
  • Akropolis IF
    • HT: 4:0
    • FT: 8:0
    Bodens BK
  • Eskilsminne IF
    • HT: 2:0
    • FT: 4:1
    Utsiktens BK
  • Lunds BK
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    IK Oddevold
  • Lindome Gif
    • HT: 1:2
    • FT: 1:2
    Assyriska Turabdin IK
  • Tvaakers IF
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Torns IF
  • Oskarshamns Aik
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Skovde Aik
  • Ljungskile SK
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Kristianstad FC
  • CSD Tristan Suarez
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    CA San Miguel 1
  • Csdc Espanol 1
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Club Comunicaciones 1
  • CSD Flandria 1
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    CA Defensores Unidos 1 3
  • CA Estudiantes 2
    • HT: 1:1
    • FT: 4:2
    Sacachispas FC 3
  • CA Barracas Central 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    CA Fenix 1
  • CS Emelec 1 1 8
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    CD Universidad Catolica 2 4
  • LDU Quito 2 2
    • HT: 2:1
    • FT: 2:2
    CD Cuenca 1 3 6
  • CSD Macara 1
    • HT: 2:1
    • FT: 5:1
    Fuerza Amarilla SC 1 2
  • LDU Portoviejo
    • FT: 0:0
    CDA Santo Domingo
  • Manta FC
    • FT: 0:0
    CDS Santa Rita
  • CD Independiente Juniors 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Orense SC 2
  • Montreal Impact 4 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    New England Revolution 3 4
  • Real Salt Lake 2 3
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Toronto FC 3 6
  • San Jose Earthquakes 1 10
    • HT: 1:0
    • FT: 4:1
    Chicago Fire 4 7
  • Philadelphia Union 2 6
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Seattle Sounders 2 4
  • Minnesota United FC 2 8
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Columbus Crew 1 3
  • Houston Dynamo 2 12
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    DC United 1 1 2
  • Sporting Kansas City 1 2 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Vancouver Whitecaps FC 3 3
  • Bron Radom 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Sokol Ostroda 2
  • Sokol Aleksandrow Lodzki 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    LKS 1926 Lomza 3
  • Unia Skierniewice
    • HT: 1:1
    • FT: 1:4
    Swit Nowy Dwor
  • Ruch Radzionkow 4
    • HT: 1:2
    • FT: 3:3
    Lechia Dzierzoniow 5
  • MKS Piast Zmigrod
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Sleza Wroclaw
  • Warta Gorzow Wielkopolsk. 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Stal Brzeg 1 1
  • Foto-Higiena Gac
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Zaglebie II Lubin
  • Rekord Bielsko Biala
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Miedz II
  • Pniowek Pawlowice Slaski.
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    Gwarek Tarnowskie Gory
  • KS Stilon Gorzow Wlkp 4
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    MKS Kluczbork 2
  • Gwardia Koszalin
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Chemik Bydgoszcz
  • Polonia Sroda Wielkopols.
    • HT: 1:0
    • FT: 4:0
    Gornik Konin
  • KKS Kalisz 1
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    OKS Swit Skolwin Szczeci. 2
  • KP Starogard Gdansk
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Kotwica Kolobrzeg
  • Mieszko Gniezno
    • HT: 0:0
    • FT: 0:3
    Radunia Stezyca
  • Mount Kenya United 1
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    Sony Sugar FC 1
  • Kariobangi Sharks
    • FT: 2:3
    Kenya Commercial Bank
  • Nzoia Sugar FC 1
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Sofapaka FC 1
  • Posta Ranger FC 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Kakamega Homeboyz 1
  • University Technology Ma.
    • FT: 2:1
    Sarawak FA
  • Caracas FC 1
    • HT: 2:0
    • FT: 5:0
    Llaneros De Guanare FC 1
  • Deportivo Anzoategui 4
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Carabobo FC 1
  • Johor Darul Takzim FC II
    • FT: 0:2
    Penang FA
  • Sola Oswiecim
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Podlasie Biala Podlaska
  • Avia Swidnik
    • HT: 1:2
    • FT: 2:2
    Wisla Pulawy
  • Podhale Nowy Targ
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Stal Krasnik
  • CKS Chelmianka Chelm
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    Motor Lublin
  • Stal Rzeszow 1
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    Kszo Ostrowiec 1
  • Seinajoen JK 2 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    FC Honka 1 3
  • Samut Prakan City FC 3 6
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Prachuap FC 1 4
  • Port FC 1 2 8
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Bangkok United 1 5 6
  • PTT Rayong FC 3 8
    • HT: 2:3
    • FT: 2:3
    Trat FC 2 7
  • Universidad De Chile 1 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Colo Colo 5
  • CD O'Higgins 2 2
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    Everton De Vina Del Mar 1 1 1
  • Carlos Mannucci 1 4 5
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Sporting Cristal 1 2 10
  • Real Garcilaso 2 2
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Ayacucho FC 3 4
  • Union Comercio 3 6
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    UTC De Cajamarca 1 7
  • Samut Sakhon FC
    • FT: 1:1
    Army United FC
  • Chiangmai United 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Navy Football Club 3
  • Thailand Honda FC 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Khon Kaen FC 5
  • Udonthani FC 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Sisaket FC 3
  • Kasetsart FC 2
    • HT: 1:0
    • FT: 4:1
    MOF Customs United FC 1
  • Pknp FC
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Selangor FA
  • Kedah
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    Melaka United FC
  • KL Felda United FC
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Terengganu FA
  • Sligo Rovers
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Derry City 2
  • Cabinteely FC 3 3
    • HT: 0:2
    • FT: 0:5
    Drogheda United FC 3
  • Cobh Ramblers 1 2
    • HT: 0:2
    • FT: 2:3
    Limerick FC 2 4
  • Peninsula Power FC
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Queensland Lions FC 3
  • South West Queensland Th.
    • FT: 1:4
    Brisbane Strikers FC
  • Eastern Suburbs FC 1
    • HT: 3:1
    • FT: 7:3
    Sunshine Coast FC 2
  • Gold Coast United FC 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Moreton Bay United FC 6
  • Magpies Crusaders United
    • FT: 1:3
    Gold Coast Knights SC
  • 19 мај 2019
    Brisbane Roar FC Youth 3
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Western Pride FC 2
  • 18 мај 2019
    Fjolnir 3
    • HT: 2:0
    • FT: 4:1
    Magni 5
  • Thor Akureyri
    • HT: 1:3
    • FT: 2:3
    Grotta
  • IF Vestri
    • FT: 3:1
    Kari
  • KFF Fjardabyggd
    • FT: 0:1
    IF Volsungur
  • Dalvik/Reynir
    • FT: 1:1
    Leiknir Faskruosfiroi
  • Vidir Gardur
    • FT: 3:0
    UMF Tindastoll
  • Santiago Wanderers 3 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Deportes Copiapo 5 2
  • CD Santa Cruz
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    CD Melipilla
  • Suwon Samsung Bluewings 2 5
    • HT: 1:1
    • FT: 1:3
    Ulsan Hyundai 3 7
  • Jeonbuk Hyundai Motors 5
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    Jeju United 1 7
  • 19 мај 2019
    Gyeongnam FC 1 2
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Pohang Steelers 2
  • Daegu FC 3
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Incheon United FC 2
  • 18 мај 2019
    Daejeon Citizen FC 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Jeonnam Dragons 3
  • Ansan Greeners FC 1 1
    • HT: 2:2
    • FT: 2:3
    Suwon FC 3 3
  • Woden Weston FC
    • FT: 0:5
    Gungahlin United FC
  • Monaro Panthers
    • FT: 4:1
    Tuggeranong United
  • Riverina Rhinos
    • FT: 0:3
    Canberra FC
  • Sutherland Sharks
    • FT: 1:1
    Rockdale City Suns
  • Marconi Stallions
    • FT: 1:3
    Wollongong Wolves FC
  • 19 мај 2019
    Manly United FC
    • FT: 3:0
    Sydney United 58 FC
  • Blacktown City FC
    • FT: 1:0
    Hakoah Sydney City East .
  • Apia Leichhardt Tigers 1
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    MT Druitt Town Rangers F. 2
  • 18 мај 2019
    Campbelltown City SC
    • FT: 3:0
    Adelaide Comets FC
  • Para Hills Knights SC
    • FT: 4:1
    South Adelaide FC
  • Adelaide United FC Youth 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Adelaide Blue Eagles 3
  • Adelaide Croatia Raiders.
    • FT: 5:1
    Croydon Kings FC
  • Olympia FC Warriors 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Devonport City SC 2
  • Glenorchy Knights FC
    • FT: 4:2
    Riverside Olympic FC
  • Hobart Zebras FC
    • FT: 6:1
    Clarence United FC
  • Green Gully Cavaliers
    • FT: 1:1
    Oakleigh Cannons
  • Avondale FC 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    Bentleigh Greens SC 1
  • Heidelberg United SC 1 4
    • HT: 0:3
    • FT: 1:3
    South Melbourne 4
  • Molde 2 2
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Aalesunds FK 2 3
  • Stabaek IF 2
    • FT: 2:1
    Sunndal
  • Krakeroy
    • FT: 1:4
    Lorenskog
  • Halsen IF
    • FT: 2:3
    Valerenga IF 2
  • Grei
    • FT: 0:3
    FK Tonsberg
  • Orn-Horten
    • FT: 2:0
    Norild
  • Bryne 2 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Flekkeroy 1
  • Start 2
    • FT: 0:2
    Vindbjart
  • Bergen Nord
    • FT: 2:5
    SK Djerv 1919
  • FK Fyllingsdalen
    • FT: 5:0
    Valdres
  • Strindheim TF
    • FT: 3:1
    Nybergsund IL Trysil
  • Brumunddal
    • FT: 1:2
    Orkla
  • SK Gjovik-Lyn
    • FT: 2:0
    Steinkjer
  • IF Floeya
    • FT: 2:3
    Finnsnes
  • Ullensaker/Kisa 2
    • FT: 3:2
    Junkeren
  • Friska Viljor FC
    • HT: 2:0
    • FT: 6:0
    Sandviks IK
  • IFK Timraa
    • HT: 5:1
    • FT: 6:2
    Anundsjo IF
  • Skelleftea FF
    • HT: 1:0
    • FT: 2:2
    Gottne IF
  • IFK Ostersund
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    IFK Umea
  • Pitea IF
    • HT: 0:0
    • FT: 3:0
    Kramfors-Alliansen
  • Umea FC Akademi
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Ytterhogdals IK
  • IFK Stocksund
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Valbo FF
  • IFK Lidingo FK
    • HT: 0:2
    • FT: 1:2
    FC Gute
  • Sundbyberg IK 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Skiljebo SK
  • IFK Mora
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Hudiksvalls Forenade FF
  • Gamla Upsala SK
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Karlbergs BK
  • Kungsangens IF
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Taby FK
  • Kvarnsvedens IK
    • HT: 2:0
    • FT: 2:2
    Enköpings SK
  • Enskede IK 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Tyresö FF 2
  • AFK Linkoping
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Arameiska-Syrianska
  • FC Stockholm Internazion.
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Newroz FC
  • Assyriska IF I Norrkopin.
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    IFK Haninge
  • IFK Tidaholm
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    IFK Uddevalla
  • IK Gauthiod
    • HT: 1:0
    • FT: 4:0
    Nordvarmland FF
  • Orebro Syrianska IF
    • HT: 5:0
    • FT: 6:0
    IFK Aamaal
  • Nassjo FF
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    Raslatts SK
  • Husqvarna FF
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Nosaby IF
  • FK Karlskrona
    • HT: 2:1
    • FT: 4:1
    IFK Hassleholm
  • Osterlen FF
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FK Älmeboda / Linneryd
  • Asarums IF FK
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    IFO Bromolla IF
  • Dalstorps IF
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    Rappe Goif
  • Hittarps IK
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Eslovs BK 2
  • Stafsinge IF
    • HT: 3:0
    • FT: 3:3
    BK Olympic
  • Assyriska BK
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    Vinbergs IF
  • FC Rosengaard 1917 3
    • HT: 1:2
    • FT: 3:2
    Qviding Fif 2
  • Ullareds IK
    • HT: 1:2
    • FT: 2:3
    IS Halmia
  • Onsala BK
    • HT: 2:3
    • FT: 3:6
    Ängelholms FF
  • Gefle IF
    • FT: 0:1
    Assyriska FF
  • IK Sirius FK
    • FT: 2:2
    Orebro SK FK
  • IF Brommapojkarna 3
    • HT: 3:1
    • FT: 5:3
    Hammarby IF 2
  • Taby FK
    • FT: 3:2
    Djurgarden
  • AIK Solna
    • FT: 4:1
    Vasalunds IF
  • Kalmar FF
    • FT: 5:1
    Orgryte IS FF U19
  • Malmo FF
    • FT: 2:1
    Halmstad BK
  • IF Elfsborg
    • FT: 2:2
    BK Hacken
  • IFK Varnamo
    • FT: 0:0
    Trelleborg FF
  • Osters IF
    • FT: 2:0
    Helsingborgs IF
  • Gold Coast United FC
    • HT: 1:2
    • FT: 2:2
    Eastern Suburbs FC 1
  • FC Flora Tallinn 2
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    JK Narva Trans 2
  • Paide Linnameeskond 1
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Tartu JK Tammeka 1
  • Tartu JK Welco 1
    • HT: 0:2
    • FT: 0:2
    Kohtla-jarve JK Jarve 3
  • Lambton Jaffas FC
    • FT: 2:2
    Charlestown City Blues F.
  • Broadmeadow Magic FC
    • FT: 5:2
    Newcastle Jets Youth
  • 19 мај 2019
    Valentine FC
    • FT: 4:3
    Lake Macquarie City FC
  • Maitland FC
    • FT: 2:0
    Adamstown Rosebud FC
  • Weston Workers FC
    • FT: 2:1
    Edgeworth FC
  • 18 мај 2019
    Deportes Puerto Montt
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Club De Deportes Temuco .
  • HB Torshavn II 1 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    NSI Runavik II 2
  • Rio Ave FC 1
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    Pacos Ferreira
  • SC Beira-Mar
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Boavista Porto 3
  • Vitoria Guimaraes 1
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    SC Freamunde
  • GIL Vicente 1
    • HT: 2:1
    • FT: 3:4
    Sporting CP 1
  • SC Braga 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    CD Tondela 5
  • CD Aves 1
    • HT: 0:3
    • FT: 1:4
    CD Feirense 1
  • Maritimo 1
    • HT: 1:3
    • FT: 2:3
    OS Belenenses 2
  • CD Cova DA Piedade 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Academica Coimbra
  • GD Estoril Praia
    • FT: 1:1
    Uniao Leiria
  • AC Alcanenense 1 1
    • HT: 2:2
    • FT: 4:4
    Vitoria Setubal 1 1
  • Ekenas Idrottsforening 1
    • HT: 3:1
    • FT: 7:2
    Mypa Myllykoski 1
  • FK Rostov 2
    • HT: 1:2
    • FT: 1:4
    FC Zenit ST Petersburg 2
  • Ural Ekaterinburg
    • HT: 3:1
    • FT: 3:1
    Lokomotiv Moscow
  • FC Yenisey Krasnoyarsk 1 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Dinamo Moscow 2 6
  • North Pine
    • FT: 2:5
    Caboolture FC
  • Grange Thistle
    • FT: 1:2
    Acacia Ridge
  • Toowong
    • FT: 3:3
    Albany Creek
  • IK Myran
    • HT: 0:1
    • FT: 0:4
    Aland United
  • Jypk
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Tips Vantaa
  • Kuopion Palloseura
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    ONS Oulu
  • TPS
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    FC Honka
  • Guangzhou R&f FC 2
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    Beijing Renhe 2
  • Jiangsu Suning FC 4
    • HT: 0:1
    • FT: 3:1
    Chongqing Lifan 3
  • Whittlesea Ranges 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Eastern Lions SC
  • Werribee City FC 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Melbourne City Youth 3
  • Northcote City 1
    • HT: 0:2
    • FT: 0:2
    North Geelong Warriors S. 1
  • Springvale White Eagles 1 2
    • HT: 1:3
    • FT: 2:3
    Moreland Zebras FC 3
  • CMS Oissel
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    FC Chartres 3
  • NK Aluminij 1
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    NK Olimpija Ljubljana 3
  • FK Ventspils 1
    • HT: 0:0
    • FT: 2:2
    Valmiera FK 3
  • Greenville Triumph SC
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Richmond Kickers
  • Lansing Ignite FC
    • HT: 0:0
    • FT: 2:2
    North Texas SC
  • Forward Madison FC
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    South Georgia Tormenta
  • FC Tucson
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Chattanooga Red Wolves S.
  • Indy Eleven 2 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Charleston Battery 1 3
  • Louisville City FC 4 9
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Saint Louis FC 1 3
  • North Carolina FC 1 11
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Birmingham Legion FC 2 2
  • Tampa Bay Rowdies 1 2 10
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    New York Red Bulls II 2
  • Colorado Springs Switchb. 2 7
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    New Mexico United 2 1
  • Nashville SC 1
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Charlotte Independence 1
  • OKC Energy FC 2 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Real Monarchs Slc 5
  • Rio Grande Valley FC 1 3
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    Los Angeles Galaxy II 3 7
  • EL Paso Locomotive FC 2 2
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    Sacramento Republic FC 8
  • Orange County SC 2 6
    • HT: 1:2
    • FT: 2:2
    Austin Bold FC 1 2
  • Tacoma Defiance 1 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Reno 1868 FC 12
  • Phoenix Rising FC 1 8
    • HT: 1:0
    • FT: 4:0
    LAS Vegas Lights 3 5
  • Nippon Ssu Fields Yokoha.
    • HT: 1:3
    • FT: 2:4
    Nojima Stella Kanagawa S.
  • 19 мај 2019
    Mynavi Vegalta Sendai La.
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Albirex Niigata Ladies
  • AC Nagano Parceiro Ladie.
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Nippon TV Beleza
  • IGA FC Kunoichi
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Urawa Red Diamonds
  • 18 мај 2019
    JEF United Ichihara Chib.
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Inac Kobe Leonessa
  • FC Gomel 1
    • HT: 1:1
    • FT: 2:3
    Torpedo Belaz Zhodino 1
  • Shakhter Soligorsk
    • HT: 0:0
    • FT: 3:0
    Dinamo Minsk
  • Isloch
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    FC Vitebsk 1
  • Elana Torun
    • HT: 0:2
    • FT: 0:2
    Jagiellonia Bialystok Ss.
  • MKS Pogon Szczecin
    • HT: 0:1
    • FT: 0:4
    MKS Cracovia
  • KKS Lech Poznan
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    MKS Arka Gdynia
  • Wisla Krakow SA
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Ruch Chorzow SA
  • WKS Slask Wroclaw SA
    • HT: 3:0
    • FT: 5:1
    GKS Belchatow
  • FCB Escola Varsovia
    • FT: 0:4
    Korona Kielce
  • Legia Warszawa SA
    • HT: 0:2
    • FT: 0:3
    KS Gornik Zabrze
  • NK Varazdin 1
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    NK Zagreb 3
  • NK Sesvete 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    NK Istra 1961 4
  • NK Primorac Biograd
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    NK Primorac 1929 4
  • NK Junak 1
    • HT: 3:0
    • FT: 3:2
    NK Uskok 3
  • NK Imotski 5
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    NK Kamen 3
  • RNK Split
    • HT: 0:0
    • FT: 5:2
    Hrvace
  • NK Vrbovec 3
    • HT: 1:2
    • FT: 2:3
    HNK Orijent 1919 1
  • NK Dubrava 1
    • HT: 3:0
    • FT: 3:1
    NK Zagorec 1
  • HNK Cibalia-vinkovci 2
    • HT: 1:1
    • FT: 4:2
    NK Slavonija Pozega 2
  • FC Tokyo 1 8
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Hokkaido Consadole Sappo. 1 4
  • Yokohama F Marinos 3
    • HT: 1:0
    • FT: 4:1
    Vissel Kobe 2 3
  • Jubilo Iwata 1 5
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Vegalta Sendai 1 8
  • Kashima Antlers 10
    • HT: 1:0
    • FT: 5:0
    Matsumoto Yamaga FC 1
  • Oita Trinita 3
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Shimizu S-Pulse 1
  • Gamba Osaka 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Cerezo Osaka 1 2
  • Omiya Ardija 10
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Tochigi SC 1 3 4
  • Niigata Albirex 1 6
    • HT: 2:0
    • FT: 2:3
    Ehime FC 3