Rezultati

Filtrirati

25. svibnja 2019.
FC Fredericia 2 1
  • HT: 2:0
  • FT: 2:2
Hvidovre IF 5
  • FC Helsingoer 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Lyngby BK 3
  • HB Koege
    • HT: 0:0
    • FT: 3:1
    FC Roskilde
  • Naestved BK
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Thisted FC
  • Viborg FF
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Fremad Amager
  • Silkeborg IF 4
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Nykoebing FC 1 9
  • FC Basel 1893 1 9
    • HT: 1:0
    • FT: 4:1
    Neuchatel Xamax Fcs 3
  • FC Lugano 2 8
    • HT: 1:1
    • FT: 3:3
    Grasshopper Club Zurich 2 2
  • FC Sion 3 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    FC Thun 2 6
  • BSC Young Boys 2 4
    • HT: 1:0
    • FT: 4:0
    FC Luzern 3 7
  • FC Zurich 3 4
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    FC ST Gallen 1879 1 5
  • NK Slaven 2 5
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    HNK Rijeka 7
  • NK Krsko 2 8
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    ND Gorica 3 2
  • NK Aluminij Kidricevo 2 8
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    NK Olimpija Ljubljana 2 7
  • NS Mura 2 3
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    NK Celje 4
  • NK Rudar Velenje 3 12
    • HT: 1:0
    • FT: 2:2
    NK Triglav Kranj 3 7
  • NK Domzale 5 9
    • HT: 2:1
    • FT: 2:1
    NK Maribor 2 7
  • ND Bilje
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    NK Brda
  • FC Armavir 1
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    FC Ska-Khabarovsk 2
  • FC Nizhny Novgorod
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    FC Mordovia Saransk
  • FC Baltika Kaliningrad 1 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    FC Tyumen 4 5
  • FC Tambov 1 10
    • HT: 2:1
    • FT: 2:1
    FC Zenit-2 ST Petersburg 4 4
  • FC Rotor
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    FC Chertanovo Moscow
  • FC Khimki 1 5
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    FC Luch Vladivostok 1 5
  • FC Fakel Voronezh 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    FC Tom Tomsk 3
  • FC Spartak-2 Moscow 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    PFC Sochi 1 1
  • FC Shinnik Yaroslavl
    • HT: 3:1
    • FT: 4:2
    FC Avangard Kursk 1
  • FC Sibir Novosibirsk
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    FC Krasnodar-2
  • Atiker Konyaspor 1922 2 6
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Akhisar Belediyespor 5
  • SV Buchonia Flieden 1912. 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:3
    Hessen Kassel 1 1
  • Spvgg Neu-isenburg
    • HT: 0:2
    • FT: 0:3
    SC 1929 Waldgirmes
  • FC 1931 Eddersheim 2
    • HT: 0:2
    • FT: 1:2
    SC Viktoria 06 Griesheim.
  • FC Giessen 1927 Teutonia. 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:2
    FC Bayern Alzenau 1920 4
  • Turk Gucu Friedberg 3
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    KSV Baunatal 3
  • FC Wacker Innsbruck
    • HT: 1:3
    • FT: 3:4
    SK Sturm Graz
  • SKN St. Poelten II 2 9
    • HT: 1:0
    • FT: 2:2
    SC Esv Parndorf 1919 3 4
  • SV Wals-Grunau
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    FC Kitzbuehel
  • SV Seekirchen
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    FC Dornbirn 1913
  • SV Groedig
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    VfB Hohenems
  • FC Langenegg
    • HT: 1:2
    • FT: 2:4
    FC Pinzgau Saalfelden
  • SVG Reichenau 3 1
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    USK Anif 1 6
  • SC Rheindorf Altach II
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    TSV St. Johann
  • Grazer AK 1 8
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    RZ Pellets Wac (A) 2 6
  • SK Odeva Lipany
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    FK Inter Bratislava
  • FC Stk 1914 Samorin 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    FK Pohronie Ziar Nad Hro. 1
  • KFC Komarno 2
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    FK Slavoj Trebisov 1 3
  • MSK Zilina B 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    MFK Tatran Liptovsky Mik.
  • FC Lokomotiva Kosice
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Partizan Bardejov
  • FK Poprad 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    FC Petrzalka 1898 5
  • 1. FC Tatran Presov
    • HT: 1:1
    • FT: 1:4
    MFK Dukla Banska Bystric.
  • FK Chita
    • FT: 0:0
    Dynamo Barnaul
  • Zenit Irkutsk 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:3
    FC Irtysh Omsk 3
  • FC Luki-Energiya
    • FT: 0:1
    FC Murom
  • FK Varnsdorf 2
    • HT: 3:1
    • FT: 7:1
    1 SC Znojmo FK 1
  • MFK Vitkovice
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FK Pardubice 3
  • FC Hradec Kralove 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FC Mas Taborsko 4
  • MFK Chrudim 2 10
    • HT: 1:2
    • FT: 1:2
    FK Viktoria Zizkov 2 5
  • FK Fotbal Trinec 5
    • HT: 0:2
    • FT: 2:3
    SK Dynamo Ceske Budejovi. 4
  • FC Sellier & Bellot Vlas. 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    1.sk Prostejov 2
  • FC Vysocina Jihlava 2
    • HT: 1:3
    • FT: 1:6
    FC Zbrojovka Brno 3
  • FK Banik Sokolov 1 2 7
    • HT: 0:2
    • FT: 1:5
    FK Usti Nad Labem 1 6
  • Sporting Gijon 5 6
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Albacete Balompie 3 1
  • CF Rayo Majadahonda 1 4
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Cordoba CF 4 2
  • CA Osasuna 3 4
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Union Deportiva Las Palm. 3 6
  • Frosinone Calcio 2 8
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    AC Chievo Verona 2 2
  • Bologna FC 5
    • HT: 2:0
    • FT: 3:2
    SSC Napoli 1 8
  • Fenerbahce
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Antalyaspor 2
  • Atiker Konyaspor 1922 3
    • HT: 3:0
    • FT: 6:2
    Akhisar Belediye Genclik. 2
  • FC Ripensia Timisoara 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    ASC Daco-Getica Bucurest. 1
  • ACS Dacia Unirea Braila 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Farul Constanta 2
  • CS Sportul Snagov SA
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    CS Aerostar Bacau 2
  • CS Balotesti 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    FC Universitatea Cluj 2
  • Pandurii TG Jiu
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    ASU Politehnica Timisoar.
  • FC Metaloglobus Bucurest.
    • HT: 0:0
    • FT: 3:0
    ACS Energeticianul 1
  • FC Chindia Targoviste 1
    • HT: 1:1
    • FT: 4:1
    CS Luceafarul Oradea 3
  • FC Gandzasar Kapan 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Lori FC 2
  • SC Cham
    • FT: 1:1
    FC Zurich II
  • FC Basel II 1
    • HT: 4:0
    • FT: 6:0
    FC Munsingen 3
  • FC Sion II
    • FT: 0:3
    AC Bellinzona
  • FC Koniz
    • FT: 1:4
    Yverdon-Sport FC
  • FC Wohlen 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    FC Breitenrain 2
  • FC La-Chaux-de-fonds
    • FT: 0:3
    FC Bavois
  • SC Bruhl ST Gallen
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    Stade Nyonnais 1
  • SC YF Juventus 1
    • HT: 1:3
    • FT: 2:4
    FC Stade LS Ouchy
  • ACS Poli Timisoara 2
    • HT: 1:3
    • FT: 1:4
    CS Mioveni 1
  • HNK Sibenik 2
    • HT: 2:1
    • FT: 2:2
    GNK Dinamo Zagreb II 2
  • NK Hrvatski Dragovoljac
    • FT: 0:1
    NK Osijek II
  • NK Lucko
    • FT: 0:2
    HNK Hajduk II
  • NK Medimurje Cakovec
    • FT: 4:1
    NK Zadar
  • NK Bsk Bijelo Brdo
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Kustosija 3
  • NK Solin
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    NK Dugopolje 2
  • NK Sesvete 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    NK Varazdin SN 2
  • VV Sint Bavo
    • FT: 6:2
    Lienden
  • Koninklijke Hfc
    • HT: 1:0
    • FT: 4:0
    Katwijk
  • Jong Sparta Rotterdam
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    De Treffers 1
  • Ijsselmeer Vogels
    • FT: 2:1
    Amsterdamsche FC
  • Excelsior Maassluis 1
    • HT: 1:1
    • FT: 3:4
    Jong Vitesse Arnhem
  • Scheveningen
    • HT: 0:0
    • FT: 4:2
    Kozakken Boys
  • Jong Almere City FC 1
    • HT: 3:0
    • FT: 8:0
    Barendrecht
  • HHC Hardenberg
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Spakenburg 2
  • Gvvv
    • HT: 4:0
    • FT: 6:5
    Rijnsburgse Boys
  • Empoli 1
    • HT: 1:1
    • FT: 2:4
    Atalanta Bergamo 1
  • Sampdoria Genoa 1
    • HT: 2:1
    • FT: 6:1
    AC Chievo Verona
  • Sassuolo 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Genoa Cfc 3
  • ACF Fiorentina 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    AC Milan 2
  • Juventus Torino 2
    • HT: 3:0
    • FT: 4:0
    SSC Napoli 1
  • Inter Milano
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Palermo
  • Udinese Calcio
    • HT: 1:0
    • FT: 1:3
    AS Roma
  • Cagliari
    • FT: 2:2
    Torino FC
  • Girnik-Sport
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Volyn Lutsk
  • Rukh Vinnyky
    • HT: 2:1
    • FT: 10:1
    FK Sumy 2
  • MFC Mykolaiv
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    SC Dnipro-1
  • Kolos Kovalivka 2
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    Obolon-Brovar Kyiv 5
  • FC Avangard Kramatorsk 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FC Metalist 1925 4
  • APR FC
    • FT: 1:2
    Espoir FC
  • Marines FC Gisenyi
    • FT: 0:0
    Sunrise
  • Kiyovu Sports
    • FT: 0:0
    Amagaju
  • TJ Valasske Mezirici 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:4
    SK Lisen 1
  • Uhersky Brod
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    FK Hodonin
  • OFS Frydek Mistek 6
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    FC Odra Petrkovice 4
  • Emirates Club 1 1
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Sharjah FC 2 5
  • Shabab AL Ahli Dubai Clu. 3 2
    • HT: 1:1
    • FT: 1:3
    Fujairah FC 2 4
  • Dibba AL Fujairah 11
    • HT: 0:2
    • FT: 3:3
    Baniyas SC 4
  • Helsingborgs IF 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Falkenbergs FF 3 6
  • Malmo FF
    • HT: 1:0
    • FT: 5:0
    AFC Eskilstuna 3
  • BK Hacken 1 2 10
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    IFK Goteborg 5 5
  • Mlada Boleslav 1
    • HT: 2:1
    • FT: 2:1
    FC Pardubice 1
  • 1 FC Slovacko 1
    • HT: 1:2
    • FT: 1:2
    Dukla Prague 1
  • Hradec Kralove 3
    • HT: 0:1
    • FT: 3:2
    1.fk Pribram 1
  • Ceske Budejovice
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FC Fastav Zlin
  • MFK Karvina 1
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    • PEN: 5:4
    FC Vysocina Jihlava 1
  • Valerenga IF 3 6
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Lillestrom SK 1 1
  • Tromsdalen Uil 4
    • HT: 0:2
    • FT: 2:3
    Kfum Oslo 1
  • Ullensaker/Kisa 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Hamarkameratene 1
  • Brattvag
    • HT: 0:1
    • FT: 3:2
    Fredrikstad FK
  • Byaesen
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Nardo
  • Oppsal IF 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Sotra SK 1
  • Elverum
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    Odds BK II
  • Asker 3 3
    • HT: 0:2
    • FT: 0:4
    Baerum 1 8
  • Halmstads BK 4
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Degerfors IF 1 2
  • IK Frej Taby 3 5
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Varbergs Bois 1
  • Syrianska FC 3 11
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    IF Brommapojkarna 2 7
  • Jonkopings Sodra IF 1 10
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    IK Brage 1 8
  • Karlstad BK
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Gefle IF
  • IF Sylvia
    • HT: 1:3
    • FT: 1:3
    Akropolis IF
  • Sollentuna FF 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    BK Forward 3
  • Team TG FF 1
    • HT: 1:2
    • FT: 4:2
    Karlslunds IF
  • Bodens BK
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Carlstad United BK
  • Utsiktens BK
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    IK Oddevold
  • Assyriska Turabdin IK
    • HT: 0:1
    • FT: 1:3
    Ljungskile SK
  • Kristianstad FC
    • HT: 0:1
    • FT: 3:2
    IFK Varnamo
  • Lindome Gif 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Eskilsminne IF 1 3
  • Oskarshamns Aik
    • HT: 3:1
    • FT: 5:1
    Lunds BK
  • Aatvidabergs FF
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Tvaakers IF
  • CD Cuenca 1 3
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Guayaquil City FC 1 6
  • Fuerza Amarilla SC 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    LDU Quito 2
  • CD EL Nacional 3 1
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    CSD Macara 4 2
  • CD Clan Juvenil 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    CDS Santa Rita 3
  • Gualaceo SC
    • FT: 0:0
    LDU Portoviejo
  • LDU Loja
    • FT: 1:3
    CD Independiente Juniors
  • Odense Q 1
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Naesby 1
  • Vildbjerg SF
    • FT: 2:3
    Farum BK
  • Chicago Fire 2 4
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    New York City FC 2 5
  • New England Revolution 1 3 5
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    DC United 6
  • Vancouver Whitecaps FC 1
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    FC Dallas 1 13
  • FC Cincinnati 1 8
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    New York Red Bulls 1 4
  • Philadelphia Union 1 4
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    Portland Timbers 2 2
  • Minnesota United FC 1 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Houston Dynamo 2 5
  • Colorado Rapids 2 7
    • HT: 2:1
    • FT: 3:2
    Columbus Crew 2 4
  • Legia II Warszawa 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    KS Legionovia Legionowo
  • Victoria Sulejowek 4
    • HT: 0:1
    • FT: 2:4
    Lechia Tomaszow Mazowiec. 1
  • MKS Elk
    • HT: 2:0
    • FT: 2:2
    KS Ursus Warszawa
  • MKS Kaczkan Huragan Mora.
    • HT: 1:2
    • FT: 1:5
    Unia Skierniewice
  • LKS 1926 Lomza 2
    • HT: 0:2
    • FT: 0:3
    Ruch Wysokie Mazowieckie 1
  • Mlks Znicz Biala Piska
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Bron Radom
  • Sokol Ostroda
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Polonia Warszawa
  • Olimpia Zambrow 1
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Pelikan Lowicz 1
  • KS Stilon Gorzow Wlkp
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Gornik Zabrze II
  • MKS Kluczbork
    • HT: 1:1
    • FT: 2:3
    Pniowek Pawlowice Slaski.
  • Gwarek Tarnowskie Gory 5
    • HT: 2:1
    • FT: 3:3
    Rekord Bielsko Biala 2
  • Miedz II
    • HT: 0:3
    • FT: 1:6
    Foto-Higiena Gac
  • Zaglebie II Lubin 2
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Warta Gorzow Wielkopolsk. 2
  • Stal Brzeg
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    MKS Piast Zmigrod
  • Sleza Wroclaw
    • HT: 2:0
    • FT: 5:1
    LZS Agroplan Gluszyna
  • Ruch Zdzieszowice
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    Ruch Radzionkow 2
  • Lechia Dzierzoniow
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    KS Polkowice
  • Jarota Jarocin
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Baltyk Koszalin
  • Radunia Stezyca 3
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    KP Starogard Gdansk 1
  • Kotwica Kolobrzeg 2
    • HT: 4:0
    • FT: 4:1
    Sokol Kleczew 2
  • OKS Swit Skolwin Szczeci.
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Lech II Poznan
  • Wierzyca Pelplin
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Polonia Sroda Wielkopols.
  • Gornik Konin
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Gwardia Koszalin
  • Chemelil Sugar FC 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Mathare United FC 2
  • Sony Sugar FC 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Nzoia Sugar FC 1 1
  • Posta Ranger FC
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    GOR Mahia FC 1
  • Penang FA
    • FT: 0:0
    Sabah FA
  • Sarawak FA
    • FT: 1:1
    Johor Darul Takzim FC II
  • Wisla Sandomierz
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Stal Rzeszow
  • Motor Lublin
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    Podhale Nowy Targ
  • Stal Krasnik
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    LKS Wolczanka Wolka Pelk.
  • Podlasie Biala Podlaska
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Spartakus Daleszyce
  • Hifk 4 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    FC Inter Turku 2 5
  • Rovaniemi PS 2 4
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Seinajoen JK 2 3
  • Nakhon Ratchasima FC 3 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Port FC 2 3
  • Trat FC 2
    • HT: 3:0
    • FT: 3:1
    Chiangrai United 2
  • Suphan Buri FC
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    PTT Rayong FC
  • Sukhothai FC 1 1
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Chainat FC 2 6
  • CD Antofagasta 3 5
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Deportes Union La Calera 3 3
  • Colo Colo 3 10
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Audax Italiano La Florid. 1 3 3
  • Ayacucho FC 3 12
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Universitario De Deporte. 3 2
  • Sporting Cristal 1 4
    • HT: 1:1
    • FT: 2:3
    FBC Melgar 6 1
  • Academia Cantolao 3 7
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    CD Usmp 4 5
  • Sport Boys Association 5
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    Alianza Universidad De H. 1 2 4
  • MOF Customs United FC 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Thailand Honda FC 4
  • Ubon United FC 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Chiangmai United 2
  • Ayuttaya United
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Udonthani FC 4
  • Rayong FC 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Samut Sakhon FC 4
  • Army United FC 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Lampang FC 3
  • Pkns FC
    • HT: 0:0
    • FT: 3:0
    Petaling Jaya City FC
  • Perak Tbg FC
    • HT: 1:2
    • FT: 2:3
    Melaka United FC
  • Longford Town 7
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    Athlone Town 3 3
  • Chiangmai FC 3 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Prachuap FC 2 4
  • HK Kopavogs 2 5
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    UMF Grindavik 1 7
  • KA Akureyri 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    IBV Vestmannaeyjar 3 4
  • Vikingur Reykjavik 1 3 5
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    KR Reykjavik 1 6
  • Magni
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Fram Reykjavik
  • IF Vestri
    • FT: 0:2
    Throttur Vogum
  • Kari
    • FT: 1:4
    KFF Fjardabyggd
  • IF Volsungur
    • FT: 2:0
    IR Reykjavik
  • Deportes Copiapo
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Union San Felipe
  • CD Cobreloa Calama
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Deportes Magallanes
  • San Luis De Quillota 2
    • HT: 0:2
    • FT: 0:2
    AC Barnechea 1 1
  • Deportes La Serena
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    CSD Rangers
  • CD Melipilla 3 1
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Deportes Puerto Montt 3 4
  • FK Mladost Ljeskopolje
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    FK Arsenal Tivat 3
  • Pohang Steelers 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    FC Seoul 6
  • Gangwon FC 2 5
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Jeju United 2 4
  • Seongnam FC 5
    • HT: 1:1
    • FT: 1:4
    Ulsan Hyundai 1 3
  • Suwon FC 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Daejeon Citizen FC 2
  • FC Anyang 2 11
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Seoul E-Land FC 6
  • Tuggeranong United
    • FT: 3:0
    Belconnen United FC
  • Gungahlin United FC
    • FT: 5:1
    Riverina Rhinos
  • Sutherland Sharks
    • FT: 3:0
    Sydney Olympic FC
  • Sydney FC Youth 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Hakoah Sydney City East . 1
  • Marconi Stallions
    • FT: 2:4
    Apia Leichhardt Tigers
  • MT Druitt Town Rangers F. 3
    • HT: 0:2
    • FT: 1:4
    Blacktown City FC 3
  • West Adelaide FC
    • FT: 1:1
    Adelaide Comets FC
  • Adelaide Blue Eagles
    • FT: 0:2
    Campbelltown City SC
  • Croydon Kings FC 4
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Adelaide City FC 1
  • NE Metro Stars SC
    • FT: 4:1
    Para Hills Knights SC
  • Adelaide United FC Youth
    • FT: 1:3
    Adelaide Croatia Raiders.
  • Green Gully Cavaliers
    • FT: 2:4
    Altona Magic
  • Avondale FC 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Dandenong City SC 3
  • Hume City
    • FT: 3:0
    Dandenong Thunder
  • Aalesunds FK 2
    • FT: 2:5
    Eidsvold TF
  • Nordstrand 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Rommen 1
  • Spjelkavik
    • FT: 1:0
    Traeff
  • Frigg
    • FT: 1:2
    Grei
  • Follo
    • FT: 0:1
    Orn-Horten
  • Ready
    • FT: 2:0
    Halsen IF
  • Norild
    • FT: 3:4
    Lyn Toppfotball
  • Brodd
    • HT: 0:4
    • FT: 2:6
    Viking FK II
  • Vindbjart
    • FT: 3:3
    Mandalskameratene
  • Donn
    • FT: 1:1
    Pors Grenland
  • Flekkeroy
    • FT: 3:0
    Flint
  • SK Djerv 1919
    • FT: 2:1
    Vestfossen
  • Vard Haugesund
    • FT: 2:0
    Lysekloster IL
  • Fjora FK
    • FT: 3:1
    Bergen Nord
  • OS TF
    • FT: 2:3
    Sogndal 2
  • Stord
    • FT: 1:2
    FK Fyllingsdalen
  • Ranheim 2
    • FT: 6:3
    SK Gjovik-Lyn
  • Tiller IL
    • FT: 1:0
    Verdal
  • Steinkjer
    • FT: 1:1
    Brumunddal
  • Raufoss 2
    • FT: 1:4
    Melhus
  • Nybergsund IL Trysil
    • FT: 2:3
    Kolstad
  • Orkla
    • FT: 0:1
    Strindheim TF
  • Melbo
    • FT: 3:0
    IF Floeya
  • Junkeren
    • FT: 5:0
    Leknes
  • Tromso II
    • FT: 2:1
    Harstad
  • Ytterhogdals IK
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    IFK Timraa
  • Anundsjo IF
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Skelleftea FF
  • Gottne IF
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Friska Viljor FC
  • IFK Umea
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Pitea IF
  • Sandviks IK
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    IFK Luleaa
  • Taftea IK
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    IFK Ostersund
  • Karlbergs BK 4
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Kungsangens IF 3
  • Skiljebo SK
    • HT: 1:1
    • FT: 2:3
    IFK Lidingo FK
  • Taby FK 1
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    Kvarnsvedens IK 1
  • Hudiksvalls Forenade FF
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    IFK Stocksund
  • Motala Aif FK
    • HT: 0:0
    • FT: 0:3
    FC Stockholm Internazion.
  • Tyresö FF
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    IFK Aspudden-Tellus
  • Arameiska-Syrianska
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Assyriska IF I Norrkopin.
  • Saevedalens IF
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    IFK Tidaholm
  • IFK Aamaal
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Grebbestads IF
  • Nordvarmland FF
    • HT: 1:1
    • FT: 2:3
    Orebro Syrianska IF
  • IFK Uddevalla
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Vargarda IK
  • FK Älmeboda / Linneryd
    • HT: 0:0
    • FT: 1:3
    Dalstorps IF
  • IFO Bromolla IF
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Nassjo FF
  • Rappe Goif
    • HT: 1:0
    • FT: 3:2
    Hassleholms IF
  • Nosaby IF
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Osterlen FF
  • IFK Malmoe FK
    • HT: 3:2
    • FT: 4:3
    Onsala BK
  • BK Olympic
    • HT: 2:1
    • FT: 4:2
    KSF Prespa Birlik
  • Ängelholms FF
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    Assyriska BK
  • Vinbergs IF
    • HT: 1:1
    • FT: 1:3
    FC Rosengaard 1917
  • Eslovs BK
    • HT: 0:2
    • FT: 2:3
    Stafsinge IF
  • Hammarby IF 1
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    AIK Solna 3
  • Djurgarden
    • FT: 1:4
    IF Brommapojkarna
  • Helsingborgs IF 2
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Angelholms FF 1
  • Trelleborg FF
    • FT: 0:2
    Osters IF
  • BK Hacken
    • FT: 1:2
    IFK Varnamo
  • IFK Goteborg
    • FT: 0:1
    Kalmar FF
  • Tallinna JK Legion 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Tartu JK Welco 2
  • JK Tallinna Kalev U21
    • HT: 1:3
    • FT: 1:6
    Rakvere JK Tarvas 2
  • Warriors FC 1 4
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    Hougang United FC 2 10
  • Tampines Rovers FC 5 6
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Geylang International FC 1 1
  • 26. svibnja 2019.
    Hamilton Olympic FC
    • FT: 1:1
    Valentine FC
  • Edgeworth FC
    • FT: 2:0
    Lambton Jaffas FC
  • Charlestown City Blues F.
    • FT: 3:1
    Broadmeadow Magic FC
  • Lake Macquarie City FC
    • FT: 0:4
    Weston Workers FC
  • 25. svibnja 2019.
    B36 Torshavn II 1 3
    • HT: 2:2
    • FT: 3:3
    B71 Sandoy 3
  • Armadale SC
    • FT: 2:3
    Sorrento FC
  • Perth SC
    • FT: 2:1
    Cockburn City
  • Floreat Athena FC
    • FT: 1:2
    Stirling Lions SC
  • Bayswater City SC
    • FT: 1:0
    Perth Glory FC Youth
  • Balcatta FC
    • FT: 1:0
    ECU Joondalup SC
  • Inglewood United 3
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Rockingham City 3
  • Futebol Clube Alverca
    • FT: 1:4
    Sporting CP
  • SC Braga 2
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    SL Benfica 1
  • Leixoes SC 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    GIL Vicente 1
  • CD Tondela 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    FC Porto 5
  • SC Beira-Mar
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    CD Feirense 1
  • Boavista Porto
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Rio Ave FC
  • Pacos Ferreira
    • FT: 1:3
    Vitoria Guimaraes
  • SC Freamunde
    • FT: 1:2
    CD Aves
  • Uniao Leiria 1
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    AC Alcanenense 1
  • Maritimo 2
    • HT: 0:1
    • FT: 2:4
    Academica Coimbra 3
  • Vitoria Setubal 1
    • HT: 3:0
    • FT: 4:2
    CD Cova DA Piedade 1
  • OS Belenenses 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    GD Estoril Praia 4
  • FF Jaro
    • HT: 1:1
    • FT: 1:3
    FC Haka Valkeakoski
  • AC Kajaani
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    FC Ktp
  • Musan Salama
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Mypa Myllykoski
  • AC Oulu
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Turku PS
  • FC Akhmat Grozny 3
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    FK Rostov 4
  • Dinamo Moscow 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Arsenal Tula Youth 2
  • FK Krasnodar 1 2
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Rubin Kazan 1 5
  • FC Orenburg 2
    • HT: 0:2
    • FT: 0:2
    FC Spartak Moscow 2
  • Lokomotiv Moscow
    • HT: 3:0
    • FT: 6:1
    FK Ufa 1
  • FC Zenit ST Petersburg 1 6
    • HT: 2:0
    • FT: 4:2
    FC Yenisey Krasnoyarsk 1 5
  • CSKA Moscow 1 10
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Samara Kryliya Sovetov 2 3
  • Bayside United
    • FT: 3:4
    Brisbane Knights
  • Acacia Ridge
    • FT: 2:1
    Caboolture FC
  • ONS Oulu
    • HT: 0:2
    • FT: 0:2
    IK Myran
  • Tips Vantaa
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Kuopion Palloseura
  • FC Honka 1
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Jypk 2
  • Aland United
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Tampereen Ilves
  • Beijing Renhe 4 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Tianjin Teda 3 4
  • Hebei China Fortune 4 3
    • HT: 3:2
    • FT: 3:2
    Jiangsu Suning FC 3
  • Wuhan Zall FC 4
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Tianjin FC 1 8
  • Springvale White Eagles
    • HT: 0:0
    • FT: 0:5
    Moreland City FC 1
  • Manningham United Blues . 2
    • HT: 3:0
    • FT: 5:0
    Ballarat City FC 1
  • Southport FC
    • HT: 2:1
    • FT: 3:2
    Ipswich City FC
  • Poissy 1 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Lorient 2
  • NOV Mesto N V 1
    • HT: 0:2
    • FT: 0:2
    FC Vion Zlate Moravce B
  • Drava Ptuj 1
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    ND Ilirija 1911 1
  • NK Celje
    • HT: 1:0
    • FT: 6:0
    NK Interblock 1
  • NK Maribor Branik 1
    • HT: 4:0
    • FT: 6:1
    NK Noga Triglav
  • FK Spartaks Jurmala
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    FS Metta/Lu
  • Chattanooga Red Wolves S.
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Greenville Triumph SC
  • South Georgia Tormenta F. 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Lansing Ignite FC 1
  • Indy Eleven 5
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Nashville SC 2
  • Hartford Athletic 2 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Ottawa Fury FC 2 2
  • Pittsburgh Riverhounds 1 1 11
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Charlotte Independence 2 3
  • Charleston Battery 1 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Atlanta United 2 3 6
  • Tampa Bay Rowdies 1 8
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Swope Park Rangers 3
  • Austin Bold FC 1 1 6
    • HT: 0:1
    • FT: 1:3
    New Mexico United 3 2
  • OKC Energy FC 1 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Colorado Springs Switchb. 1 5
  • Los Angeles Galaxy II 8
    • HT: 1:0
    • FT: 2:2
    Orange County SC 4 4
  • Portland Timbers II 2 4
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    EL Paso Locomotive FC 5 3
  • Real Monarchs Slc 3 6
    • HT: 2:2
    • FT: 2:4
    Phoenix Rising FC 2 3
  • LAS Vegas Lights 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Tulsa Roughnecks FC 1
  • FC Dinamo Brest 2
    • HT: 2:0
    • FT: 6:1
    Neman Grodno 3
  • Slavia Mozyr
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Torpedo Minsk 1
  • FC Minsk
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    FC Gorodeya 2
  • GKS Belchatow
    • HT: 1:3
    • FT: 2:3
    FCB Escola Varsovia
  • MKS Arka Gdynia
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Wisla Krakow SA
  • Zaglebie Lubin SA
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    MKS Pogon Szczecin
  • Jagiellonia Bialystok Ss.
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    LKP Motor Lublin
  • Elana Torun
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Legia Warszawa SA
  • Hrvace
    • HT: 1:1
    • FT: 7:2
    NK Imotski 1
  • NK Uskok 2
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    NK Neretvanac Opuzen 1
  • NK Zagora 1 2
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    NK Primorac 1929 2 4
  • NK Vihor Jelisavac
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    HNK Cibalia-vinkovci 3
  • NK Urania
    • HT: 1:1
    • FT: 4:2
    Neretva Metkovic 4
  • Hokkaido Consadole Sappo. 2 7
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Gamba Osaka 1 5
  • Shimizu S-Pulse 3
    • HT: 3:2
    • FT: 4:3
    Vegalta Sendai 1 9
  • Cerezo Osaka 3 9
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FC Tokyo 2
  • 26. svibnja 2019.
    Yokohama F Marinos 1 4
    • HT: 1:0
    • FT: 4:0
    Jubilo Iwata 1 5
  • 25. svibnja 2019.
    Kyoto Sanga FC 1 1 5
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Renofa Yamaguchi 1 5
  • V-Varen Nagasaki 1
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Tokushima Vortis 3 4
  • Tokyo Verdy
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    JEF United Ichihara Chib.
  • Ventforet Kofu
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Yokohama FC 1
  • Ehime FC
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Mito Hollyhock 1
  • FC Ryukyu 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Niigata Albirex 2
  • 26. svibnja 2019.
    Kagoshima United
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Avispa Fukuoka 4
  • 25. svibnja 2019.
    Sanna Khanh HOA BVN 1
    • HT: 2:1
    • FT: 3:2
    Quang NAM FC
  • SHB DA Nang 4
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    Hoang ANH GIA LAI
  • TP HO CHI Minh 2
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    Song LAM Nghe AN 1
  • CSM Ramnicu Sarat 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    ACS Somuz Falticeni 4
  • SC FC Voluntari II 3
    • HT: 1:2
    • FT: 3:2
    Viitorul Domnesti 2 6
  • FC Slavoj Vysehrad
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    TJ Jiskra Usti Nad Orlic.
  • FC Pisek
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    TJ Sokol Zivanice
  • SK Prevysov
    • HT: 0:2
    • FT: 2:4
    FK Loko Vltavin
  • FK Dobrovice
    • HT: 2:0
    • FT: 3:2
    TJ Jiskra Domazlice
  • TJ Slovan Velvary
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    SK Benesov
  • SKY Blue FC 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Portland Thorns FC 9
  • Utah Royals FC
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Orlando Pride
  • Rio Grande Valley FC 2 2
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    San Antonio FC 1 3
  • Defensor Sporting 3 6
    • HT: 1:1
    • FT: 2:4
    Atletico Fenix Montevide. 2 4
  • Rampla Juniors 2 3
    • HT: 0:2
    • FT: 0:3
    Club Nacional De Footbal. 2 6
  • CA Juventud De Las Piedr. 3
    • HT: 2:0
    • FT: 4:1
    CA River Plate 1 3 2
  • Panama 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Mali 1 3
  • France 2 6
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Saudi Arabia 1 1 1
  • Portugal 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Korea Republic 3
  • Argentina 2 8
    • HT: 1:1
    • FT: 5:2
    South Africa 1 4
  • Amparo AC SP 4
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    CA Joseense SP 5
  • GE Mauaense SP 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    AD Guarulhos SP 2
  • SAO Jose EC SP 1
    • HT: 3:0
    • FT: 6:0
    CA Mogi DAS Cruzes SP 3
  • RIO Branco EC SP 1
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Uniao Barbarense SP 2
  • Surkhon Termez
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    FK Kokand 1912
  • PFK Navbahor Namangan
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    FC Andijon
  • PFK Metallurg Bekabad
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    FC Bunyodkor
  • PFK Dinamo Samarqand
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    Qizilqum Zarafshon 3
  • FC Barcelona 2 9
    • HT: 0:2
    • FT: 1:2
    CF Valencia 2 2
  • Beijing Sport University.
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    Zhejiang Greentown FC
  • Heilongjiang Lava Spring 2
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Liaoning Shenyang Whowin 4
  • Guangdong Southern Tiger. 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Shijiazhuang Ever Bright. 1
  • Guizhou Hengfeng FC
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Shaanxi Chang AN Athleti.
  • Shanghai Shenxin 2 5
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Xinjiang Tianshan Leopar. 2 2
  • Nantong Zhiyun FC
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Sichuan Longfor FC 1
  • FK Tuzla City
    • HT: 0:3
    • FT: 0:3
    FK Zeljeznicar 3
  • NK Gosk Gabela 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    FK Sarajevo 1
  • NK Celik Zenica 4
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    NK Siroki Brijeg 3
  • FK Zvijezda 09 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    HSK Zrinjski Mostar 1
  • Bnei Yehuda Tel Aviv FC 1 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Hapoel Hadera 2 4
  • Hapoel Beer Sheva FC 4
    • HT: 0:2
    • FT: 0:4
    Maccabi Tel Aviv FC 3 4
  • Maccabi Netanya FC 1 6
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Maccabi Haifa FC 3 3
  • FK Mladost Doboj Kakanj 1
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    FK Krupa 1
  • FK Radnik Bijeljina 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FK Sloboda Tuzla 1
  • SAN Diego Parceiro Ladie. 1
    • HT: 0:4
    • FT: 1:4
    LA Galaxy SAN Diego 1
  • Jiangxi Liansheng FC
    • FT: 3:1
    Hangzhou Wuyue Qiantang
  • Sichuan Jiuniu
    • FT: 2:1
    Wuhan Three Towns FC
  • Shenzhen Kunpeng 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Chengdu Better City FC 3
  • Qingdao Jonoon 3
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    Yanbian Beiguo
  • Inner Mongolia Caoshangf.
    • FT: 1:1
    Jiangsu Yancheng Dingli .
  • Yinchuan Helanshan
    • FT: 2:3
    Hebei Elite FC
  • Taizhou Yuanda
    • FT: 7:0
    Xian Daxing Chongde
  • Jilin Baijia FC
    • FT: 0:2
    Zibo Cuju FC
  • Shenyang City Public
    • FT: 3:1
    Dalian Chanjoy
  • Hubei Chufeng Heli FC
    • FT: 1:0
    Nanjing Shaye
  • Zhejiang Yiteng
    • FT: 2:0
    Lhasa Chengtou
  • Suzhou Dongwu
    • FT: 2:0
    Yunnan Kunlu
  • Fujian Tianxin
    • FT: 1:0
    Guangxi Baoyun FC
  • FC Karpaty Lviv 1
    • HT: 1:1
    • FT: 3:3
    FC Olimpik Donetsk 1
  • FC Vorskla Poltava 1 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    FC Chernomorets Odessa 3 2
  • SFC Desna Chernihiv 4 10
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    FC Arsenal Kiev 1 4
  • FC Wacker Innsbruck 1 14
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    SV Mattersburg 3
  • TSV Hartberg 5 4
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    FC Admira Wacker Modling 3 4
  • SK Rapid Wien 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    SCR Altach 3
  • FC Codru Lozova 2 9
    • HT: 0:1
    • FT: 1:3
    CSF Speranta Nisporeni 1 7
  • FC Dinamo Auto 1 7
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    FC Zimbru Chisinau 2 6
  • FC Copenhagen 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:3
    FC Nordsjaelland 2
  • FC Midtjylland 2
    • HT: 1:2
    • FT: 1:2
    Esbjerg FB 3
  • Odense Boldklub 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Broendby IF 1 4
  • FC Viktoria Plzen 2
    • HT: 0:2
    • FT: 1:4
    SK Sigma Olomouc 2
  • Karpaty Lviv 3
    • HT: 3:1
    • FT: 3:2
    FC Lviv 1
  • SFC Desna Chernihiv 2
    • HT: 1:1
    • FT: 1:3
    FC Mariupol 1
  • Zorya Lugansk 3
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    FC Oleksandriya 2
  • Dinamo Kiev 2
    • HT: 3:1
    • FT: 7:1
    FC Arsenal Kiev
  • Shakhtar Donetsk 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Vorskla Poltava 2
  • Setagaya Sfida
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Yamato Sylphid
  • 26. svibnja 2019.
    Yokohama FC Seagulls
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Chifure AS Elfen Saitama.
  • 25. svibnja 2019.
    Gremio FB Porto Alegrens. 1 13
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Atletico Mineiro MG 4 4
  • Botafogo FR RJ 9
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    SE Palmeiras SP 8
  • AA Ponte Preta SP 5 9
    • HT: 1:2
    • FT: 4:2
    Parana Clube PR 2 5
  • EC Sao Bento SP 3 7
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Oeste FC SP 2 10
  • Coritiba FC PR 1 6
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Cuiaba EC MT 3 2
  • Operario Fec PR 2 5
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Botafogo FC SP 2 5
  • Brasil De Pelotas RS 3 3
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    America FC MG 2 3
  • AD Confianca SE 2 10
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Nautico PE 3 8
  • Santa Cruz FC PE 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    ABC FC RN 2
  • EC Sao Jose RS 6
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    EC Juventude RS 5 4
  • France
    • HT: 0:0
    • FT: 3:0
    Thailand 2
  • England
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Denmark
  • Toledo Villa FC
    • HT: 0:2
    • FT: 0:4
    FC Indiana
  • Storm FC 1 1
    • HT: 0:2
    • FT: 1:2
    Naples United FC 1 4
  • City of Angels FC
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    FC Arizona
  • Pittsburgh Hotspurs
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Erie Commodores FC
  • West Chester United SC
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    FC Motown
  • Rhode Island Reds FC
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Brooklyn Italians SC
  • Greenville FC
    • HT: 3:0
    • FT: 6:0
    Inter Nashville FC
  • Jacksonville Armada U23
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    Central Florida Panthers.
  • Asheville City SC
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Georgia Revolution FC
  • Dakota Fusion FC
    • HT: 1:1
    • FT: 1:3
    MED City FC
  • FC Wichita
    • HT: 0:1
    • FT: 2:2
    Tulsa Athletics
  • Demize Npsl
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Ozark FC
  • High Desert Elite FC
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Orange County FC
  • ASC San Diego
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    AS Los Angeles 6
  • Naftan Novopolotsk 1
    • HT: 2:0
    • FT: 5:0
    FC Smorgon 2
  • Lokomotiv Gomel 3
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    FC NFK Minsk 3
  • FC Slonim 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Belshina Bobruisk 3
  • FC Smolevichi-sti 1
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Sputnik Rechica 3
  • VJS Vantaan Jalkapallose. 1 2
    • HT: 0:1
    • FT: 2:3
    Pepo Lappeenranta 1
  • FC Viikingit
    • HT: 0:0
    • FT: 2:2
    Lahden Reipas
  • Mikkelin Kissat
    • HT: 2:1
    • FT: 4:1
    Japs
  • Jippo
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Mikkelin Palloilijat
  • FC Espoo
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    FC Honka/Akatemia
  • SC Kufu 98
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Vifk
  • Toowong
    • FT: 4:4
    THE Gap
  • LPS Cetate Deva 3
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    FC Hunedoara 4
  • AFC Astra 2 2
    • HT: 1:2
    • FT: 3:2
    Acso Filiasi 5
  • CS Afumati 1 3
    • HT: 2:1
    • FT: 6:1
    ACS Gloria Popesti Leord. 3
  • SD Videm 6
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    NK Bistrica 3
  • ND Dravinja
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    NK Pesnica 1
  • NK Zrece 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    NK Sampion Celje 3
  • NK Ivancna Gorica 2
    • HT: 0:2
    • FT: 1:4
    NK Ziri 1
  • NK Zagorje 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    NK Bled 2
  • York 9 FC
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Forge FC
  • Cavalry FC
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    HFX Wanderers FC
  • FK Shakhtar-Bulat Temirt.
    • FT: 1:0
    FK Aktobe Zhas
  • Zhetysu B 3
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    FK Kyran Shymkent 2
  • Sporting CP 6 1
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    • OT: 2:2
    • PEN: 7:6
    FC Porto 4 12
  • Maardu Linnameeskond II 1 4
    • HT: 2:1
    • FT: 5:2
    Kohtla-jarve JK Jarve II. 3
  • SAO Raimundo RR
    • FT: 6:1
    Rio Branco FC AC
  • Fast Clube AM
    • FT: 1:1
    Barcelona RO
  • Real Desportivo Ariqueme.
    • FT: 1:1
    Manaus AM
  • Floresta EC CE 3
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    Bragantino Clube Para PA 1 2
  • Bahia De Feira BA 4
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    America FC RN 2
  • Coruripe AL 1 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Fluminense De Feira BA 4
  • Juazeirense BA
    • FT: 1:0
    AA Aparecidense GO
  • Sinop FC MT
    • FT: 1:1
    Palmas TO
  • AA Portuguesa RJ
    • FT: 2:0
    Sobradinho EC DF
  • Caldense MG
    • FT: 0:0
    Vitoria ES
  • Serra ES
    • FT: 0:0
    URT MG
  • Joinville EC SC 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Esporte Clube Avenida RS 2
  • Ferroviaria SP 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Maringa FC PR 6
  • Opava B 1
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    FC TVD Slavicin 3
  • Ilves 2
    • HT: 1:2
    • FT: 1:2
    Espoon Palloseura
  • SE Matonense SP 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    AA Internacional Bebedou. 1
  • MFK Zarnovica 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    SKM Liptovsky Hradok 1
  • MSK Fomat Martin 3
    • HT: 2:0
    • FT: 7:1
    TJ Sklotatran Poltar 2
  • FK Maksima 3
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Sertolovo 3
  • CA Linense SP 3
    • HT: 0:0
    • FT: 3:1
    CA Penapolense SP 4
  • Comercial FC SP
    • FT: 0:1
    Rio Preto EC SP
  • CA Votuporanguense SP
    • HT: 0:2
    • FT: 1:5
    Gremio Novorizontino SP 1
  • AE Velo Clube SP 6
    • HT: 0:1
    • FT: 3:1
    EC XV De Novembro SP 3
  • Capivariano FC SP 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    AA Ponte Preta SP 3
  • EC Taubate SP 1
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    CA Juventus SP
  • Nacional AC SP 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Red Bull Brasil SP 3
  • EC Primavera SP 3
    • HT: 1:2
    • FT: 1:3
    Guarani FC SP 2
  • Oeste FC SP 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    SAO Paulo FC SP
  • EC Agua Santa SP 1 1
    • HT: 2:2
    • FT: 2:3
    SAO Bernardo FC SP 1
  • EC Sao Bernardo SP 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    AD Sao Caetano SP 2
  • CA Taboao DA Serra SP 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    SC Corinthians SP 2
  • SSH Vybor-odintsovo 1
    • HT: 2:0
    • FT: 7:0
    FC Krasnoznamensk-2 1
  • FK Nara 3
    • HT: 2:1
    • FT: 5:1
    FC Odintsovo 1
  • Dzhaz Elektrostal
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Grand Kurovskoe 2
  • FK Kristall-elemash Elek.
    • HT: 1:0
    • FT: 4:0
    Tonar Gubino 2
  • FK Pavlovskiy Posad 3
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Komprag Avsyunino
  • Lytkarino 3
    • HT: 2:0
    • FT: 4:1
    FC Schelkovo 3
  • Zvezda Lyubertsy 1 3
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    FK Kotelniki 4
  • Chayka M 2
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Ska-2-dgtu 3
  • Gremio Esportivo Osasco .
    • FT: 0:0
    Desportivo Brasil SP
  • FK Zeljeznicar Banjaluka. 2
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    FK Kozara Gradiska 2
  • FK Auda
    • HT: 0:1
    • FT: 2:2
    FK Rezekne/Bjss
  • FK Smiltene
    • HT: 0:0
    • FT: 3:1
    New Project
  • FK Tukums 2000/Tss
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Jdfs Alberts
  • FK Dinamo Riga / Staicel.
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Balvu Sports Center
  • Vanloese IF
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Middelfart BK
  • Aarhus Fremad
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    Ringkobing IF
  • Jammerbugt FC
    • HT: 2:1
    • FT: 2:2
    HIK Hellerup
  • Broenshoej BK 5
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    B 93 Kopenhagen 5
  • Kolding IF 4 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Brabrand IF 2 5
  • Hillerod Fodbold
    • HT: 2:0
    • FT: 2:2
    Dalum IF
  • Tarup-Paarup IF
    • HT: 0:2
    • FT: 1:2
    Odder Igf
  • Vejgaard BK
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Slagelse BI
  • FC Sydvest 05 Tonder
    • HT: 1:2
    • FT: 1:2
    Kjellerup IF
  • BK Frem
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    BK Marienlyst
  • Heart of Midlothian 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    Celtic Glasgow 1
  • Lusitanos Saint-maur US 1
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    SAS Epinal 2
  • Nantes 2 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Mantes 78 1
  • RC Lens 2 2
    • HT: 1:2
    • FT: 3:2
    STE Genevieve 2
  • Feignies
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Schiltigheim
  • CSM Bucovina Radauti 3
    • HT: 2:1
    • FT: 4:1
    ACS Foresta Suceava 1 5
  • CSM Ceahlaul Piatra Neam. 2
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    ACS KSE Targu Secuiesc 5
  • CSM Pascani 1 2
    • HT: 1:1
    • FT: 2:3
    CS Sporting Liesti 1 3
  • Goncalense FC RJ 2
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Olaria AC RJ 2
  • SAO Goncalo EC RJ 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Artsul FC RJ 1
  • AD Manthiqueira SP 4
    • HT: 0:2
    • FT: 0:4
    Paulista FC SP 1
  • ZFK Spartak Subotica
    • HT: 3:0
    • FT: 4:0
    ZFK Masinac PZP
  • Market Sveta 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Pobeda
  • FC Espoo 1
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Kaapo 1
  • SJK Akatemia 1
    • HT: 0:2
    • FT: 1:2
    VJS 3
  • Boulogne Billancourt 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    CMS Oissel 4
  • Jyty 4
    • HT: 0:2
    • FT: 0:3
    FC Aland 1
  • BFC Daugavpils 1
    • HT: 2:3
    • FT: 2:5
    Olaine 3
  • Sevilla FC 2
    • HT: 0:2
    • FT: 2:3
    Levante UD 1
  • RB Leipzig 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    FC Bayern Munich 1
  • Budapest Honved 1
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    Diosgyori VTK SE 1
  • Budapest Honved FC 5
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Vidi FC 7
  • AFC Astra Giurgiu 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    • OT: 1:2
    FC Viitorul Constanta 2
  • Sportivo Trinidense 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    CS 2 DE Mayo 1
  • FC Kuktosh 1
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    Istaravshan 3
  • Croix IC 1 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Stade Reims 2 1
  • NK Jadran Hrpelje-kozina. 1
    • HT: 1:3
    • FT: 1:8
    ND Primorje
  • Acacia Ridge
    • HT: 0:3
    • FT: 2:3
    Caboolture Reserve 1 5
  • 1 FC Slovacko
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    MFK Karvina
  • Bohemians Prague 1905 1 7
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    SFC Opava 3 2
  • 1 FK Pribram 1
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    FK Dukla Prague 2
  • FC Barcelona 3
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Granada CF 2
  • FC Metallurg-oemk 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Lokomotiv-d Liski 1
  • FC Mendrisio 2
    • HT: 2:1
    • FT: 2:2
    FC Kosova Zurich 2
  • Czarni Sosnowiec 1
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    GKS Katowice 3
  • Hume City FC 1
    • HT: 0:0
    • FT: 5:1
    Dandenong Thunder SC 1
  • Energiya Dnipro 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:2
    FC Legionary Dnipro 3
  • Yednist Plysky 1
    • HT: 2:0
    • FT: 4:1
    Ladomyr Volodymyr-volyns.
  • FC Girondins DE Bordeaux.
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    Yzeure AS
  • Terengganu FC II
    • FT: 2:2
    Kelantan FA
  • KAW Valley FC
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    Thunder Bay Chill SC
  • North Carolina Fusion U2.
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    TRI Cities FC
  • Dayton Dutch Lions FC
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    West Virginia Alliance F.
  • Lakeland Tropics
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    THE Villages SC
  • Lionsbridge FC
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Wake FC
  • Flint City Bucks
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    Cincinnati Dutch Lions
  • Reading United AC
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    FA Euro New York
  • Tritons
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Florida Elite SA
  • SC United Bantams
    • HT: 0:0
    • FT: 3:1
    Dalton Red Wolves SC
  • Cedar Stars Rush
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    New York Red Bulls U23
  • Discoveries SC
    • HT: 0:2
    • FT: 3:2
    Charlotte Eagles
  • Evergreen FC
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    FC Lehigh Valley United
  • KAW Valley FC
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    WSA Winnipeg
  • Park City Red Wolves SC
    • HT: 2:1
    • FT: 2:2
    Ogden City SC
  • Ventura County Fusion
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    San Francisco City
  • FK Zeta Golubovci
    • HT: 0:1
    • FT: 3:2
    FK Lovcen
  • Kolyvan Klevan 4
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    FC Sadove 3
  • Eswatini 1
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    Mauritius 2
  • Toulon LE LAS 1
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Monts D OR Azergues 2
  • SK Novohrad Lucenec 1
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    FK Cadca 3
  • FC Koper 2
    • HT: 3:0
    • FT: 5:0
    MNK Izola 4
  • Forrestfield United SC
    • HT: 2:2
    • FT: 5:2
    Morley Windmills SC 1
  • SV Gerasdorf Stammersdor. 2
    • HT: 3:0
    • FT: 7:0
    FV Wien Floridsdorf 3
  • AC Cuneo 1905 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    AS Lucchese Libertas 190. 4
  • AS Bisceglie 2
    • HT: 4:1
    • FT: 4:3
    Paganese Calcio 1926 4
  • Sindri
    • FT: 0:0
    Augnablik FC
  • Skallagrímur
    • FT: 0:1
    KF Fjallabyggd
  • UKS SMS Lodz 4
    • HT: 1:0
    • FT: 2:2
    Gornik Leczna 2
  • JK Narva Trans 3
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    • OT: 2:1
    Nomme Kalju FC 6
  • FC Edinet
    • FT: 1:1
    • OT: 1:1
    • AP: 4:2
    Intersport Floresti
  • CS Drochia
    • FT: 1:1
    • OT: 1:1
    • AP: 5:4
    FC Iskra Stali Ribnita
  • FC Tighina
    • FT: 5:0
    Real-Succes
  • FC Slobozia Mare
    • FT: 1:2
    FC Sireti
  • FC Maiak Chirsova
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    FC Olimp
  • FCM Ungheni
    • FT: 3:1
    FC Singerei
  • Sporting Trestieni
    • FT: 2:2
    • OT: 3:2
    FC Sucleia
  • SV Rodinghausen 5
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    SC Wiedenbruck 4
  • Pk-35 Vantaa II 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Lepa 1
  • Mps/atletico Malmi 2
    • HT: 2:0
    • FT: 2:2
    Ponnistajat 3
  • North Bangkok University.
    • HT: 3:0
    • FT: 4:0
    Chamchuri United 2
  • Parus 1
    • HT: 1:0
    • FT: 5:0
    Druzhba-mcc 1
  • Samson-petergof 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Konstantinovskoe-okrug 1. 2
  • Kitchee SC 4
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Southern District FC 3
  • FK Tera Vilnius
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Banga Gargzdai
  • FSK Radviliskis 3
    • HT: 1:2
    • FT: 1:2
    FK Stumbras Kaunas 1
  • Real Cartagena FC 2
    • HT: 1:1
    • FT: 4:1
    Itagui Leones FC 2
  • CD Tulua 1
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Barranquilla FC 4
  • Millonarios FC 2 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    AD Pasto 3 2