Join Whatsapp

Results

Filters

March 23, 2019
Senegal 1 7
  • HT: 1:0
  • FT: 2:0
Madagascar 1 4
  • March 22, 2019
    Sudan 1
    • HT: 1:2
    • FT: 1:4
    Equatorial Guinea 2
  • March 23, 2019
    Cameroon 1 4
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Comoros 1 5
  • March 22, 2019
    Malawi 3 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Morocco 5
  • March 23, 2019
    Mali
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    South Sudan 1
  • Burundi 1 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Gabon 2 13
  • March 22, 2019
    Algeria 1 9
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Gambia 2
  • Nigeria 5
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    Seychelles 2 2
  • March 23, 2019
    Ghana 7
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Kenya 2 5
  • Ivory Coast 1
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Rwanda 1 7
  • March 22, 2019
    Botswana 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Angola
  • Burkina Faso 2 6
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Mauritania 2 3
  • March 23, 2019
    Niger
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Egypt 1
  • March 22, 2019
    Tunisia
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Swaziland
  • March 23, 2019
    Zambia
    • HT: 1:0
    • FT: 4:1
    Namibia
  • Guinea-bissau 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:2
    Mozambique
  • Dundee United
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Alloa Athletic FC
  • March 22, 2019
    Partick Thistle 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    Inverness Caledonian Thi. 2
  • March 23, 2019
    Airdrieonians
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Forfar Athletic
  • East Fife FC
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Brechin City FC
  • Montrose FC
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Stenhousemuir FC
  • Raith Rovers FC
    • HT: 3:1
    • FT: 4:1
    Dumbarton FC
  • Stranraer FC
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Arbroath FC
  • Clyde FC
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Annan Athletic
  • Cowdenbeath FC
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Queens Park FC
  • Edinburgh City
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Peterhead FC 5
  • Elgin City
    • HT: 0:2
    • FT: 0:2
    Albion Rovers FC
  • Stirling Albion
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Berwick Rangers
  • AFC Wimbledon 2 2
    • HT: 1:2
    • FT: 2:4
    Gillingham FC 2 3
  • Bradford City 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:4
    Blackpool 3
  • Burton Albion 3 7
    • HT: 1:2
    • FT: 5:2
    Accrington Stanley 1 7
  • Coventry City 1 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Oxford United 3 9
  • Luton Town 1 8
    • HT: 1:0
    • FT: 4:0
    Doncaster Rovers 3 5
  • Peterborough United 1 5
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Southend United 1 2
  • Plymouth Argyle 1
    • HT: 0:0
    • FT: 2:2
    Bristol Rovers 1
  • Rochdale AFC 11
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    Scunthorpe United 2 7
  • Shrewsbury Town 1 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Portsmouth FC 5 3
  • Walsall FC 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Barnsley 3
  • Carlisle United 2
    • HT: 2:1
    • FT: 2:2
    Cambridge United
  • Cheltenham Town 1
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    Northampton Town 4
  • Colchester United 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Tranmere Rovers 3
  • Crawley Town 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Lincoln City
  • Grimsby Town
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Bury FC
  • Macclesfield Town 2 5
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    Stevenage FC 1
  • Mansfield Town 4 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    Crewe Alexandra 4 1
  • Milton Keynes Dons 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Yeovil Town
  • Notts County 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Exeter City 2
  • Port Vale 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Forest Green Rovers
  • Swindon Town 1 10
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Morecambe FC 1 4
  • Olimpia Grudziadz
    • HT: 1:1
    • FT: 6:1
    Gornik Leczna
  • GKS Belchatow
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    PKS Olimpia Elblag
  • Skra Czestochowa
    • HT: 1:0
    • FT: 2:4
    MKS Znicz Pruszkow
  • RKS Radomiak 1910 SA Rad.
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    ZKS Stal Stalowa Wola
  • Siarka Tarnobrzeg
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Gryf Wejherowo
  • Pogon Siedlce
    • HT: 2:0
    • FT: 2:2
    KS Row 1964 Rybnik
  • Blekitni Stargard S. 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Resovia Rzeszow 4
  • Widzew Lodz
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Elana Torun 2
  • Rks Garbarnia Krakow 2 7
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Wigry Suwalki 5
  • OKS Stomil Olsztyn
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    KS Rakow Czestochowa
  • March 22, 2019
    Hapoel Petah Tikva FC 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Hapoel Afula FC 2
  • Hapoel Rishon Lezion FC 3
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Hapoel Marmorek FC 3
  • Hapoel Nazareth Illit FC 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Hapoel Ramat Gan Givatay. 1
  • Hapoel Iksal FC 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Hapoel Katamon Jerusalem. 1
  • March 23, 2019
    NK Fuzinar Ravne
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    NK Bilje
  • NK Ankaran
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    NK Roltek Dob
  • NK Drava Ptuj 4
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    NK Nafta Lendava 3
  • Jadran Dekani
    • HT: 0:1
    • FT: 2:2
    NK Radomlje
  • March 22, 2019
    TSV Buchbach 1 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    SV Wacker Burghausen 6
  • FC Memmingen
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    1. FC Schweinfurt 05
  • March 23, 2019
    SV Heimstetten 3 4
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    1 FC Nuremberg II 2 6
  • TSV 1860 Rosenheim 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Spvgg Greuther Furth II 1 1
  • SV Schalding-Heining 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    FV Illertissen
  • Spvgg Bayreuth 3
    • HT: 3:1
    • FT: 4:2
    FC Pipinsried 2 3
  • VfR Garching
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    FC Ingolstadt II 3
  • FC Augsburg II 2 7
    • HT: 1:1
    • FT: 2:3
    VfB Eichstatt 1 2
  • FK Indija
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    FK Zlatibor
  • FK Sindelic Beograd
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    FK Javor Ivanjica
  • FK Buducnost Dobanovci
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    FK Metalac GM
  • FK Bezanija
    • HT: 1:1
    • FT: 3:2
    FK Zarkovo
  • FK Novi Pazar
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    FK Tsc Backa Topola
  • FK Radnicki 1923
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    FK Becej 1918
  • FK Borac Cacak
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    FK Trajal Krusevac
  • FK Sloboda Uzice
    • HT: 1:2
    • FT: 3:3
    FK Teleoptik
  • FC Ismaning 3
    • HT: 1:0
    • FT: 4:1
    TSV 1860 Munich II 3
  • Ards FC 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:2
    Crusaders FC 1
  • March 22, 2019
    Dungannon Swifts FC 2
    • HT: 0:3
    • FT: 0:5
    Linfield FC 1
  • March 23, 2019
    Institute FC 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Coleraine FC 3
  • Newry City AFC
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Glenavon FC 2
  • March 22, 2019
    SC Fortuna Cologne 3 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    VfR 1921 Aalen 4 7
  • March 23, 2019
    FC Carl Zeiss Jena 1 5
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Krefelder FC Uerdingen 0. 4 3
  • TSV 1860 Munich 3 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    SV Meppen 1912 4 4
  • SG Sonnenhof Grossaspach 1
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    FC Wurzburger Kickers 2
  • SC Preussen 06 Munster 2 5
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Spvgg Unterhaching 1 1
  • Hallescher FC 1
    • HT: 0:2
    • FT: 1:4
    SV Wehen Wiesbaden 2
  • Karlsruher SC 1 10
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    FC Hansa Rostock 4 3
  • SV Waldhof Mannheim 07 1 8
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    VfB Stuttgart II 3 2
  • 1. FC Saarbrucken 2 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Offenbacher FC Kickers 1. 1 2
  • Eintracht Stadtallendorf 1 4
    • HT: 2:0
    • FT: 4:1
    FK 03 Pirmasens 4 2
  • TSV Steinbach 1921 1 2 7
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    TSG Balingen 1848 7 3
  • SSV Ulm 1846 4 8
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    1. Fsv Mainz 05 II 2 2
  • SC Hessen Dreieich 2
    • HT: 0:2
    • FT: 2:3
    SV 07 Elversberg 2
  • SC Freiburg II
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    VfR Wormatia 08 Worms
  • TSG 1899 Hoffenheim
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    SC Freiburg
  • SC Wiedenbruck
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Bonner SC
  • FC Viktoria Cologne 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Wuppertaler SV 4
  • SG Wattenscheid 09 3 3
    • HT: 1:2
    • FT: 1:3
    SV Rodinghausen 3 3
  • March 22, 2019
    RW Oberhausen 1 7
    • HT: 1:2
    • FT: 3:3
    Fortuna Dusseldorf II 2 7
  • SC Verl 3 3
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    SV Lippstadt 08 5 5
  • March 23, 2019
    SV 19 Straelen 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    RW Essen 1
  • Borussia Monchengladbach. 3 6
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    TV Herkenrath 2 2
  • March 22, 2019
    VfB Auerbach 1906 2
    • HT: 0:1
    • FT: 2:3
    FSV Optik Rathenow 1
  • March 23, 2019
    Chemnitzer FC 1 8
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FSV Budissa Bautzen 5 3
  • Bischofswerdaer FV 1908 1
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    FC Viktoria 1889 Berlin 2
  • March 22, 2019
    SV Babelsberg 3
    • HT: 3:0
    • FT: 4:0
    FC Oberlausitz Neugersdo. 1
  • BFC Dynamo 1
    • HT: 0:2
    • FT: 0:4
    Hertha BSC Berlin II
  • SC Victoria Hamburg 1895. 1
    • HT: 0:1
    • FT: 3:1
    Wedeler TSV 1863 3
  • March 23, 2019
    VfL Wolfsburg II 1 5
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    SC Weiche Flensburg 08 2
  • Hamburger SV II 1
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Luneburger SK Hansa 2
  • SV Werder Bremen II
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    U.s.i. Lupo-Martini
  • March 22, 2019
    BSV Rehden
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    FC St. Pauli II
  • March 23, 2019
    1 FC Germ Egestorf/Langr.
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Hannover 96 II
  • FC Sudburgenland
    • HT: 0:2
    • FT: 0:4
    SKN St. Polten
  • SV Neulengbach
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    FC Bergheim
  • FC Stadlau
    • HT: 1:0
    • FT: 2:2
    SV Mattersburg II
  • Bruck/Leitha
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    SKN St. Polten II 3
  • March 22, 2019
    SC Neusiedl 1 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:3
    SC Parndorf 2 5
  • Traiskirchen Fcm 4
    • HT: 1:2
    • FT: 1:3
    Admira Wacker II 3 3
  • FC Mauerwerk 1 4 4
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    ASK Ebreichsdorf 4 9
  • March 23, 2019
    SV Leobendorf 1
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Wiener Sportklub 3
  • SC Team Wiener Linien 5 8
    • HT: 0:2
    • FT: 0:2
    FC Marchfeld Donauauen 3 7
  • FC Anif
    • HT: 0:0
    • FT: 1:3
    FC Kufstein
  • SV Wals-Grunau 1 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    SV Grodig 4 9
  • VfB Hohenems 3
    • HT: 0:3
    • FT: 0:4
    SV Woergl
  • SC Rheindorf Altach II 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    SVG Reichenau 2 4
  • SV Seekirchen
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    FC Langenegg
  • March 22, 2019
    WSC Hertha 9
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    SC Kalsdorf 1 2
  • TUS Bad Gleichenberg 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Sturm Graz (A) 1 2
  • SV Allerheiligen 7
    • HT: 4:0
    • FT: 6:0
    FC Wels 4 5
  • March 23, 2019
    Atsv Stadl-Paura 4 9
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    FC Lendorf 4 3
  • Union Gurten
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    VST Voelkermarkt
  • March 22, 2019
    Union Vocklamarkt 1 8
    • HT: 1:1
    • FT: 5:1
    SC Weiz 1 6
  • March 23, 2019
    Grazer AK 1 3
    • HT: 1:0
    • FT: 5:0
    Deutschlandsberger SC 3 4
  • SK Odeva Lipany
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    FK Poprad
  • March 22, 2019
    MFK Skalica 4
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Lok. Kosice 3
  • March 23, 2019
    1. FC Tatran Presov
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    MSK Zilina B
  • MFk Dukla Banska Bystric.
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    KFC Komarno
  • FK Dubnica Nad Vahom
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    FC Stk 1914 Samorin
  • Partizan Bardejov
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    FK Pohronie Ziar Nad Hro.
  • MFK Tatran Liptovsky Mik.
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    FK Slavoj Trebisov
  • Barrow AFC
    • HT: 2:0
    • FT: 2:2
    Harrogate Town FC
  • Boreham Wood FC 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Aldershot Town FC 3
  • Braintree Town FC 2
    • HT: 0:3
    • FT: 2:4
    Bromley FC 2
  • Chesterfield FC 2
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Sutton United FC 2
  • Halifax Town
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Solihull Moors FC 1 2
  • Hartlepool United FC 1 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Wrexham AFC 2 4
  • Maidstone United FC 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Ebbsfleet United FC 1
  • Salford City FC 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Barnet FC 1
  • Billericay Town
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    Hungerford Town FC
  • Concord Rangers 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Torquay United 1
  • Dartford FC 3
    • HT: 0:1
    • FT: 2:2
    Hampton & Richmond 2
  • Eastbourne Borough 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Bath City FC 1
  • Hemel Hempstead
    • HT: 1:0
    • FT: 3:2
    East Thurrock United
  • Oxford City
    • HT: 4:0
    • FT: 4:1
    Dulwich Hamlet
  • St Albans City 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Gloucester City 2
  • Wealdstone FC 1
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Chippenham Town 1
  • Weston Super Mare FC
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Welling United
  • Woking FC
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Slough Town FC 3
  • Ashton United FC 3
    • HT: 0:3
    • FT: 0:3
    Blyth Spartans AFC 2
  • Brackley Town FC
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    Kidderminster Harriers F.
  • Chorley FC
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Leamington FC
  • Curzon Ashton FC 2
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    FC United of Manchester 1
  • Hereford FC
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Guiseley FC
  • Nuneaton Town FC 1 2
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Darlington FC 1
  • Southport FC
    • HT: 0:2
    • FT: 2:2
    Bradford Park Avenue AFC
  • Spennymoor Town FC
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Alfreton Town FC
  • York City FC 2
    • HT: 2:0
    • FT: 2:2
    Boston United FC 4
  • March 22, 2019
    FC Volendam
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    SC Cambuur 2 11
  • RKC Waalwijk 11
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    Helmond Sport 3 4
  • FC Eindhoven 2 1
    • HT: 3:0
    • FT: 8:1
    FC Dordrecht 4
  • FC Den Bosch 2 7
    • HT: 3:0
    • FT: 3:4
    SC Telstar 1 6
  • March 23, 2019
    Truro City FC
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Chelmsford City
  • AL Hilal 2 7
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Ohod Saudi FC 4 1
  • FC Volgar Astrakhan
    • FT: 0:1
    Urozhay Krasnodar
  • SKA Rostov
    • FT: 0:2
    Dinamo Stavropol
  • Chayka Peschanokopskoye
    • FT: 1:0
    FC Spartak Vladikavkaz
  • Biolog Novokubansk
    • FT: 1:0
    Legion-Dynamo
  • FC Barcelona
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Valencia CF 2
  • Levante UD 1
    • HT: 0:2
    • FT: 0:4
    Atletico Madrid
  • CD Lugo 4 11
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Albacete Balompie 1 2
  • Elche CF 5
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    Alcorcon AD 2
  • March 22, 2019
    RC Deportivo La Coruna 2 6
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    UD Almeria 4 4
  • Tenerife CD 5 4
    • HT: 0:2
    • FT: 3:2
    CA Osasuna 2 9
  • FC Wegberg-beeck 3
    • HT: 1:0
    • FT: 5:0
    VFL Alfter 2
  • March 23, 2019
    HIK Hellerup
    • HT: 0:2
    • FT: 0:3
    B 93 Copenhagen
  • Vanlose
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    AB Gladsaxe 1
  • Middelfart
    • HT: 0:1
    • FT: 2:2
    Hillerod Fodbold
  • BK Marienlyst 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Slagelse BI
  • Bronshoj BK 1
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    BK Frem 4
  • Brabrand IF
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Vejgaard BK
  • Jammerbugt FC
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FC Sydvest 05
  • Aarhus Fremad
    • HT: 2:0
    • FT: 3:2
    Kjellerup IF
  • Kolding IF 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Odder Igf 3
  • Skive IK
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    Dalum IF
  • FC Spartak Nalchik
    • FT: 2:0
    Krasnodar-3
  • CS Luceafarul Oradea 2
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Aerostar Bacau 2
  • Metaloglobus Bucuresti 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    FC Farul Constanta 1
  • CS Pandurii Targu Jiu 2
    • HT: 3:1
    • FT: 5:2
    Acs Dacia Unirea Braila 2
  • CS Balotesti 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Ripensia Timisoara 3
  • ACS FC Academica Clincen. 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    AFC Uta Arad 1
  • FC Basel II
    • FT: 0:2
    FC Stade Ls Ouchy
  • FC Koniz
    • FT: 3:1
    SC Bruhl ST Gallen
  • Yverdon-Sport FC
    • FT: 3:1
    SC Cham
  • FC Wohlen
    • FT: 1:1
    FC La Chaux De Fonds
  • FC Zurich II 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FC Stade Nyonnais 2
  • FC Sion II
    • FT: 3:2
    Juventus Zurich
  • Unionistas CF 1 3
    • HT: 3:0
    • FT: 3:1
    Fuenlabrada 3
  • Real Sociedad B
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    SD Amorebieta
  • Arenas Club de Getxo
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    CD Tudelano 1
  • Scd Durango 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    CD Calahorra
  • Hercules CF 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Olot 3
  • AFC Hornchurch
    • FT: 0:1
    Bishop's Stortford
  • Bognor Regis Town
    • FT: 0:4
    Leatherhead FC
  • Burgess Hill Town
    • FT: 0:2
    Margate FC
  • Carshalton Athletic
    • FT: 3:0
    Brightlingsea Regent
  • Corinthian Casuals
    • FT: 0:0
    Dorking Wanderers
  • Folkestone Invicta
    • FT: 0:1
    Worthing FC
  • Haringey Borough
    • FT: 3:1
    Enfield Town
  • Lewes FC
    • FT: 3:0
    Kingstonian FC
  • Merstham
    • FT: 5:1
    Harlow Town
  • Whitehawk
    • FT: 0:4
    Tonbridge Angels
  • Wingate & Finchley FC
    • FT: 4:2
    Potters Bar Town FC
  • Bamber Bridge
    • FT: 0:3
    Farsley Celtic FC
  • Buxton FC
    • FT: 1:0
    Scarborough Athletic
  • Gainsborough Trinity 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Marine FC 2
  • Lancaster City
    • FT: 2:2
    Hednesford Town
  • Matlock Town 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Mickleover Sports 1 2
  • Nantwich Town
    • FT: 1:1
    Grantham Town
  • South Shields
    • FT: 4:0
    Hyde United FC
  • Stafford Rangers
    • FT: 1:1
    Warrington Town
  • Whitby Town
    • FT: 0:1
    Workington AFC
  • Witton Albion
    • FT: 2:2
    Basford United
  • Banbury United
    • FT: 1:2
    Biggleswade Town
  • Barwell
    • FT: 1:1
    AFC Rushden And Diamonds
  • Halesowen Town FC
    • FT: 0:0
    Leiston FC
  • Hitchin Town
    • FT: 4:1
    Bedworth United
  • Kettering Town
    • FT: 2:0
    St Neots Town
  • Lowestoft Town
    • FT: 2:4
    Rushall Olympic
  • Needham Market FC
    • FT: 1:1
    Coalville Town
  • Redditch United
    • FT: 0:0
    Tamworth FC
  • Royston Town
    • FT: 3:2
    Stourbridge FC
  • St Ives Town
    • FT: 0:2
    Alvechurch
  • Stratford Town FC
    • FT: 0:2
    Kings Lynn FC
  • Basingstoke Town
    • FT: 2:2
    Metropolitan Police
  • Beaconsfield Town
    • FT: 4:3
    Gosport Borough
  • Farnborough FC
    • FT: 3:2
    Tiverton Town
  • Harrow Borough
    • FT: 1:2
    Frome Town
  • Hendon FC 2 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Hartley Wintney
  • Kings Langley
    • FT: 1:0
    Wimborne Town
  • Merthyr Town
    • FT: 9:0
    Staines Town
  • Salisbury City
    • FT: 1:1
    Chesham Utd
  • Taunton Town
    • FT: 1:0
    Poole Town
  • Walton Casuals
    • FT: 2:3
    Dorchester Town
  • Weymouth FC
    • FT: 2:1
    Swindon Supermarine
  • Kitchee SC
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Yuen Long FC 1
  • Montpellier Hsc 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    EA Guingamp
  • March 22, 2019
    NK Radnik Sesvete 3
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    NK Medimurje Cakovec 3
  • March 23, 2019
    HNK Sibenik
    • FT: 2:1
    NK Hrvatski Dragovoljac
  • Kustosija
    • FT: 0:0
    NK Solin
  • NK Lucko
    • FT: 1:0
    NK Osijek II
  • March 22, 2019
    HNK Hajduk II 1
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Vsnk Varazdin 2
  • March 23, 2019
    NK Bsk Bijelo Brdo
    • FT: 1:1
    NK Zadar
  • Taffs Well
    • FT: 0:3
    Goytre United
  • Ton Pentre
    • FT: 3:3
    Undy Athletic
  • Club Siero
    • FT: 2:2
    UD Gijon Industrial
  • CD Mosconia
    • FT: 0:1
    Condal Club
  • Union Ceares
    • FT: 2:0
    CD Llanes
  • CD Laredo
    • FT: 1:2
    UM Escobedo
  • Centro Deportivo Bezana
    • FT: 3:0
    SD Revilla
  • CF Vimenor
    • FT: 1:1
    Racing Santander B
  • CD Naval
    • FT: 0:3
    Cultural Guarnizo
  • SD Barreda Balompie
    • FT: 1:3
    SD Torina
  • SD Solares Medio Cudeyo
    • FT: 0:1
    SD Textil Escudo
  • SD Atletico Albericia
    • FT: 0:1
    Club De Futbol Ribamonta.
  • Ordizia KE
    • FT: 1:1
    SD Zamudio
  • SD Deusto
    • FT: 3:1
    CD Lagun Onak
  • JD Somorrostro
    • FT: 1:3
    SD Beasain
  • UE Llagostera
    • FT: 4:0
    San Cristobal CP
  • March 22, 2019
    Elche B 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    CD Roda
  • March 23, 2019
    CF Villarreal C
    • FT: 2:3
    Paterna CF
  • CF Torre Levante 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Crevillente Deportivo
  • CF Briviesca Norpetrol
    • FT: 3:0
    CD La Granja
  • CD Virgen Del Camino
    • FT: 0:3
    CD Numancia B
  • Platges de Calvia
    • FT: 0:0
    UD Poblense
  • Esporles
    • FT: 2:2
    Ibiza Sant Rafel FC
  • CD Binisalem
    • FT: 1:0
    CD Murense
  • CD Llosetense
    • FT: 1:3
    Felanitx
  • Santa Catalina Atletico
    • FT: 2:1
    CE Mercadal
  • CD Manacor
    • FT: 1:0
    CD Constancia
  • CD Ferriolense
    • FT: 0:0
    RCD Mallorca B
  • CD Azuaga
    • FT: 0:3
    Merida UD
  • Club Deportivo Huarte
    • FT: 2:1
    Pamplona
  • Ucd Burlades
    • FT: 3:0
    CD Alesves
  • Club Deportivo Avance Ez.
    • FT: 0:1
    CD Cortes
  • CD Subiza
    • FT: 1:1
    Beti Kozkor KE
  • CD Ardoi
    • FT: 0:1
    CA Cirbonero
  • Valle de Egues
    • FT: 2:3
    Udc Txantrea Kke
  • March 22, 2019
    AD San Juan Pamplona
    • FT: 0:0
    CD Beti Onak
  • March 23, 2019
    UD Tamaraceite
    • FT: 3:0
    CD Marino
  • CD Santa Ursula
    • FT: 1:1
    Atletico Union Guimar
  • UD Ibarra 1 1
    • HT: 0:2
    • FT: 0:4
    CF Panaderia Pulido 3
  • UD Villa Santa Brigida
    • FT: 1:2
    UD Las Zocas
  • CD Tarancon
    • FT: 1:1
    Atletico Ibanes
  • Muleno CF 1 6
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Ucam Murcia II 3
  • River Melilla CF
    • FT: 0:2
    CD Torreperogil
  • CD Agoncillo
    • FT: 1:9
    SD Logrones
  • UD Logrones Promesas
    • FT: 7:1
    CA Vianes
  • Pasaia KE
    • FT: 3:2
    SD San Pedro
  • March 22, 2019
    Holyhead Hotspur
    • FT: 2:1
    Denbigh Town
  • Prestatyn Town
    • HT: 2:2
    • FT: 6:2
    Bangor City 3
  • March 23, 2019
    Airbus UK Broughton
    • FT: 4:0
    Holywell Town
  • Buckley Town
    • FT: 2:1
    Flint Town United
  • Conwy Borough
    • FT: 3:1
    Llanrhaedr Ym Mochnant F.
  • Guilsfield Athletic
    • FT: 0:0
    Rhyl FC
  • Porthmadog FC
    • FT: 6:0
    Gresford Athletic
  • Ruthin Town
    • FT: 2:0
    Penrhyncoch
  • AC Ajaccio
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    AS Monaco
  • OGC Nice
    • FT: 0:1
    AS Beziers
  • FC Girondins de Bordeaux
    • FT: 3:0
    Trelissac FC
  • Silva SD 3
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    CD Boiro 3
  • SV Spakenburg
    • FT: 2:1
    Gvvv
  • Kozakken Boys
    • FT: 0:2
    Excelsior Maassluis
  • Almere City FC
    • FT: 0:2
    Scheveningen
  • Koninklijke Hfc 2
    • HT: 1:1
    • FT: 4:1
    VV Ijsselmeervogels 2
  • FC Lienden
    • FT: 0:5
    HHC Hardenberg
  • BVV Barendrecht
    • FT: 1:5
    Vitesse Arnhem
  • Eyupspor 3 6
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    Amed Sportif Faaliyetler 2 3
  • Ankara Demirspor 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Sakaryaspor 3
  • Bayrampasa 1
    • HT: 0:3
    • FT: 0:4
    Keciorengucu 2
  • Sancaktepe Belediye
    • HT: 1:2
    • FT: 1:3
    Gumushanespor
  • Manisa Buyuksehir Beledi.
    • HT: 1:0
    • FT: 4:0
    Darica Genclerbirligi
  • Etimesgut Belediyespor
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Tokatspor
  • March 22, 2019
    Falkirk FC
    • FT: 1:1
    Hamilton FC
  • Anguilla 1
    • HT: 0:2
    • FT: 0:3
    Virgin Islands, U.s.
  • Cayman Islands
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Montserrat 1
  • Saint Lucia 3
    • HT: 1:0
    • FT: 3:2
    Aruba 1
  • March 23, 2019
    Sint Maarten 2
    • HT: 3:1
    • FT: 4:3
    Saint Martin
  • Dominica
    • HT: 3:0
    • FT: 4:0
    Bahamas
  • Villa San Carlos 2
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    Berazategui 4
  • Central Cordoba de Rosar. 1
    • HT: 2:1
    • FT: 3:2
    Victoriano Arenas 1 2
  • Ituzaingo 1 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Excursionistas 1 2
  • March 22, 2019
    Lujan 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Ferrocarril Midland 2
  • March 23, 2019
    Senica 2
    • HT: 1:2
    • FT: 2:2
    FK Poprad 2
  • Spartak Trnava 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    MSK Zilina 2
  • March 22, 2019
    Dunajska Streda 3
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Ruzomberok 1
  • March 23, 2019
    Nitra
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Slovan Bratislava 1
  • Tatran Presov 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Trencin
  • Zemplin Michalovce 1
    • HT: 3:1
    • FT: 3:1
    ZP Sport Podbrezova 1 1
  • AO Xanthi FC 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    FC Levadiakos 3
  • Lamia 1964
    • FT: 2:1
    AE Larissa FC
  • Yomraspor
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    Buyuk. Tepecikspor
  • Hekimoglu Trabzon
    • HT: 3:0
    • FT: 6:0
    Korfez SK
  • Catalcaspor
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Elaziz Belediyespor
  • Halide Edip Adivarspor
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Fatsa Belediyespor
  • Bagcilar Spor Kulubu 4
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Corum Belediyespor 6
  • Bucaspor 2
    • HT: 2:1
    • FT: 3:3
    Adliyespor 10
  • AL Qaisoma FC 1
    • HT: 0:0
    • FT: 3:1
    AL Orouba SC 2
  • AC Cuneo 1905 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    US Alessandria Calcio 19. 4
  • SC Pisa 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Carrarese Calcio 1908 4
  • AC Gozzano 2 6
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Novara Calcio 3 5
  • AC Pistoiese 2 10
    • HT: 0:1
    • FT: 1:3
    Olbia Calcio 1905 3 2
  • SS Arezzo 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Piacenza Calcio 3
  • Arzachena Costa Smeralda. 2
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Pontedera 3
  • AS Lucchese Libertas 190. 1
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    Aurora Pro Patria 1919 2
  • Juventus 3 2
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    FC Pro Vercelli 1892 1 6
  • Virtus Entella 1 4
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Robur Siena 3 2
  • SK Slavia Prague
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Lokomotiva Brno Horni He.
  • FC Hradec Kralove
    • HT: 0:5
    • FT: 0:12
    AC Sparta Prague
  • ASD Orobica Calcio Berga.
    • FT: 0:1
    AC Milan
  • CF Florentia 1
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    ASD Pink Sport Time Bari 2
  • Women Hellas Verona Ssd
    • FT: 2:3
    Sassuolo Calcio Femminil.
  • Kolos Kovalivka
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    Prykarpattya Ivano-Frank.
  • Volyn Lutsk
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    FC Avangard Kramatorsk
  • FC Metalist 1925
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    SC Dnipro-1
  • Rukh Vinnyky
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    FC Balkany Zorya
  • March 22, 2019
    FK Mykolaiv
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    FC Ingulets
  • March 23, 2019
    Diagoras FC
    • FT: 8:0
    Asteras Amaliados- Panop.
  • AO Platanias 4 6
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Volos Nps 3 5
  • Irodotos 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Trikala 2
  • Aok Kerkyra 4
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Ergotelis FC 3
  • Aiginiakos FC 1
    • HT: 0:2
    • FT: 0:4
    Aoc-Kissamikos 6
  • Kirehe
    • FT: 2:1
    Amagaju
  • March 22, 2019
    Marines FC Gisenyi
    • FT: 1:0
    Police FC Rwanda
  • March 23, 2019
    Musanze
    • FT: 1:2
    Gicumbi FC
  • Etincelles
    • FT: 3:0
    Espoir FC
  • March 22, 2019
    Masafi
    • FT: 1:1
    Al-Thaid
  • Hatta 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    AL Arabi 1
  • Al-Hamriyah 3
    • HT: 1:2
    • FT: 1:2
    Dibba Al-Hisn SC 2
  • March 23, 2019
    Masfoot Sports Club
    • FT: 0:1
    AL Tawon SC
  • AL Oruba
    • FT: 0:1
    AL Khaleej Khor Fakkan
  • FC Odra Petrkovice
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Unex Unicov 1
  • FK Hodonin
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    FC Viktoria Otrokovice
  • SK Lisen
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    MFK Vyskov
  • SK Spartak Hulin
    • HT: 2:1
    • FT: 3:2
    FC Hlucin
  • Tj Valasske Mezirici
    • HT: 0:0
    • FT: 0:3
    FC Msa Dolni Benesov
  • Uhersky Brod
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    SK Hanacka Slavia Kromer.
  • Fotbal Frydek Mistek
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    FC Velke Mezirici
  • Rymarov
    • HT: 1:2
    • FT: 2:3
    SFK Vrchovina
  • Ergotelis
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    Panachaiki 2
  • Apollon Larissa FC 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:2
    AE Karaiskakis 2
  • Iraklis 2
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    Volos NPS 4
  • March 22, 2019
    England 3
    • HT: 2:0
    • FT: 5:0
    Czech Republic 2 2
  • Bulgaria 2 6
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Montenegro 4 4
  • Portugal
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Ukraine 1
  • Luxembourg 3 6
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Lithuania 2 5
  • Moldova 2
    • HT: 0:3
    • FT: 1:4
    France 2
  • Andorra 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Iceland
  • Albania 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Turkey 2
  • March 23, 2019
    Georgia 3 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Switzerland 1 9
  • Gibraltar 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Ireland 2
  • Sweden 2 3
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    Romania 3 3
  • Malta 1 3
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Faroe Islands 4
  • Spain 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Norway 4
  • Liechtenstein
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Greece 1
  • Italy 2
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Finland 1
  • Bosnia & Herzegovina 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Armenia
  • AA Internacional SP 3
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    Atletico Linense SP 2
  • EC Agua Santa
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    EC Taubate 2
  • SC Atibaia 2
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Sertaozinho SP 1
  • GE Osasco SP 3
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    EC Noroeste 3
  • Primavera SP 5
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Desportivo Brasil 4
  • CA Chacarita Juniors 2
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    Guillermo Brown 1 4
  • March 22, 2019
    Instituto AC Cordoba 2 5
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Club Atletico Los Andes 2 2
  • March 23, 2019
    Arsenal de Sarandi 2 6
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    Gimnasia Y Esgrima Mendo. 2 3 8
  • Tristan Suarez
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Club Atletico Fenix 1
  • Austria
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Turkey
  • Italy
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Romania
  • Czech Republic
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Northern Ireland
  • Netherlands
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Israel
  • Slovenia
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Belarus
  • Germany
    • HT: 2:1
    • FT: 3:3
    Iceland
  • Russia
    • HT: 2:0
    • FT: 3:0
    Scotland
  • Portugal
    • HT: 2:0
    • FT: 2:1
    Poland
  • FC Pardubice
    • HT: 0:2
    • FT: 1:3
    1.fk Pribram
  • FC Zbrojovka Brno
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    FC Vysocina Jihlava
  • FC Viktoria Plzen 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Sigma Olomouc
  • FK Mlada Boleslav 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    FC Banik Ostrava 3
  • 1 FC Slovacko 1
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Karvina 2
  • FC Hradec Kralove
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Ceske Budejovice 1
  • CF America
    • HT: 1:1
    • FT: 5:1
    Club Tijuana
  • March 22, 2019
    Club Necaxa 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    CD Guadalajara 1
  • March 23, 2019
    Atlas FC
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    Club Leon
  • Queretaro
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Deportivo Toluca 1
  • Sandviken
    • HT: 0:0
    • FT: 0:2
    Roa
  • Lyn
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Fart
  • Klepp 7
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Avaldsnes IL 3
  • Lillestrom SK Kvinner 4
    • HT: 1:2
    • FT: 4:3
    Kolbotn 2
  • Moreton Bay United Jets 1
    • HT: 5:0
    • FT: 7:0
    Mitchelton
  • Eastern Suburbs FC
    • HT: 1:0
    • FT: 5:2
    Sunshine Coast FC
  • FC Thy - Thistedq
    • FT: 0:1
    Koldingq
  • Broendby IF
    • FT: 5:1
    Vejlby Skovbakken Aarhus
  • Sokol Ostroda 4
    • HT: 3:0
    • FT: 3:2
    MKS Kaczkan Huragan Mora. 4
  • Olimpia Zambrow
    • HT: 3:0
    • FT: 4:2
    MKS Elk
  • TS Sokol Aleksandrow Lod.
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    Unia Skierniewice
  • Gornik Zabrze II
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Foto-Higiena Gac
  • Rekord Bielsko Biala
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    Warta Gorzow Wielkopolsk.
  • Pniowek Pawlowice Slaski.
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    MKS Piast Zmigrod
  • MKS Kluczbork
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Ruch Radzionkow
  • Zaglebie II Lubin
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    HKS Ruch Zdzieszowice
  • Stal Brzeg
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    KS Sleza Wroclaw
  • JKS Jarota Jarocin
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    OKS Swit Skolwin Szczeci.
  • Gornik Konin
    • HT: 1:1
    • FT: 2:3
    MKP Kotwica Kolobrzeg
  • Chemik Bydgoszcz
    • HT: 2:1
    • FT: 2:1
    Radunia Stezyca
  • Gwardia Koszalin
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    Baltyk Koszalin
  • Lech II Pozna
    • HT: 1:1
    • FT: 2:1
    Kp Starogard Gdansk
  • KKS 1925 Kalisz
    • HT: 3:1
    • FT: 4:3
    Sokol Kleczew
  • Chemelil Sugar FC
    • FT: 0:0
    Bandari FC
  • Leopards SC
    • FT: 2:1
    Western Stima FC
  • KS Stilon Gorzow Wlkp
    • HT: 0:1
    • FT: 4:2
    LZS Agroplan Gluszyna
  • Gwarek Tarnowskie Gory
    • HT: 2:1
    • FT: 3:3
    KS Gornik Polkowice
  • Abc FC RN 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Vitoria BA 4
  • Moto Clube MA 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Fortaleza CE 3
  • Ceara CE 1
    • HT: 0:1
    • FT: 2:1
    Santa Cruz FC PE 3
  • March 22, 2019
    Hapoel Mahane Yehuda 5
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Hapoel Kfar Shelem 2
  • Maccabi Y. 1
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    AS Ashdod 5
  • FC Holon Yirmiyahu
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    AS Nordia Jerusalem 4
  • March 23, 2019
    Barry Town United FC 1 6
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Caernarfon Town FC 1 4 9
  • March 22, 2019
    Llandudno FC 5
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Aberystwyth Town FC 2 4
  • March 23, 2019
    Cardiff Metropolitan Uni. 1 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Carmarthen Town AFC 2 1
  • Llanelli Town AFC 2
    • HT: 0:1
    • FT: 1:3
    Cefn Druids 2
  • Lala FC 5
    • HT: 1:2
    • FT: 2:3
    Deportivo Lara 1 3
  • Deportivo Anzoategui 3
    • HT: 0:3
    • FT: 1:3
    Trujillanos FC 1 2
  • Portuguesa FC 1
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Zamora FC 1
  • Carabobo FC
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Deportivo Tachira
  • U. d. Popayan
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Llaneros FC
  • Deportivo Pasto 4 6
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Millonarios FC 4
  • KS Wisla Pulawy
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    KS Hutnik Krakow Ssa
  • MKS Podlasie Biala Podla.
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Sokol Sieniawa
  • Spartakus Daleszyce
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    FKS Stal Krasnik
  • Sola Oswiecim
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    LKP Motor Lublin
  • Avia Swidnik
    • HT: 1:1
    • FT: 2:2
    Kszo Ssa Ostrowiec Sw.
  • Orleta Radzyn Podlaski
    • HT: 0:2
    • FT: 0:5
    ZKS Stal Rzeszow
  • Wislanie Jaskowice
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Chelmianka Chelm
  • LKS Wolczanka Wolka Pelk.
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Podhale Nowy Targ
  • Ballymena United FC 1
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Warrenpoint Town FC 2
  • Pirata FC
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    FBC Melgar 4
  • March 22, 2019
    Real Garcilaso 2 7
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Escuela Municipal Deport. 3 4
  • Peru 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Paraguay
  • Finn Harps FC 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Shamrock Rovers FC 6
  • Wexford
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    Bray Wanderers AFC
  • Galway United
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    Drogheda United FC
  • March 23, 2019
    Cabinteely FC 1 5
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Limerick FC 3 6
  • March 22, 2019
    Athlone Town AFC 1 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Longford Town FC 1 10
  • Cobh Ramblers
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Shelbourne FC
  • March 23, 2019
    Queensland Thunder
    • FT: 8:1
    Redlands United
  • Peninsula Power FC 1
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Magpies Crusaders United 2
  • Eastern Suburbs Brisbane 3
    • HT: 1:0
    • FT: 3:0
    Brisbane Strikers 3
  • Moreton Bay United
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Gold Coast Knights 1
  • March 22, 2019
    Moadon Sport Roch Tel Av. 3
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Hapoel Hod Hasharon 3
  • SC Tzeirey Taibe 4
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Hapoel Kfar Casem Shua
  • SC Bnei Yaffo Ortodoxim 6
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Ironi Beit Dagan 2
  • Sport Cluv Shicun Hamizr. 1 3
    • HT: 0:2
    • FT: 0:3
    Maccabi Ironi Kiryat Mal. 2
  • Sport Club Dimona 1
    • HT: 1:0
    • FT: 6:0
    Bnei Yzalel Rehovot 2
  • SC Beer Sheva 1 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    MS Ironi Kuseifa 3
  • Maccabi Ahva Yarka 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:3
    Hapoel Bueine 3
  • March 23, 2019
    FC Alnahada Nazareth 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:2
    FC Ahva Kfar Manda 3
  • March 22, 2019
    Maccabi Nujeidat Ahmad 3
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Hapoel Beit Shean Mesilo. 2
  • Maccabi Ironi Amishav Pe. 2
    • HT: 4:0
    • FT: 5:2
    Hapoel Nahalat Yehuda 1
  • Beitar Ramat Gan 3
    • HT: 2:0
    • FT: 3:1
    Hapoel Kfar Bara 4
  • March 23, 2019
    Ireland 3 6
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    Azerbaijan 1 2 2
  • Russia 5 10
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Romania 4
  • Greece
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    England
  • Czech Republic
    • HT: 1:0
    • FT: 3:1
    Denmark
  • Germany 2 5
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Norway 2 1
  • Hungary 4 4
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Croatia 2 8
  • Spain
    • HT: 2:1
    • FT: 5:1
    Wales
  • Netherlands
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Slovenia
  • France
    • HT: 2:1
    • FT: 3:2
    Switzerland
  • Israel
    • HT: 0:0
    • FT: 1:0
    Poland
  • Portugal 8
    • HT: 0:0
    • FT: 3:0
    Turkey 5
  • Scotland 4
    • HT: 2:0
    • FT: 4:0
    Cyprus 2 5
  • Italy
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    Ukraine
  • Serbia
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Belgium
  • March 22, 2019
    Cruz Azul Hidalgo 1
    • HT: 2:1
    • FT: 3:1
    FC Coyotes Tlaxcala 2
  • March 23, 2019
    Cimarrones de Sonora FC .
    • HT: 2:0
    • FT: 3:4
    Murcielagos FC 1
  • March 22, 2019
    Ocelotes de La Unach
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Canoneros Marina 1
  • March 23, 2019
    Sutherland Sharks
    • FT: 1:2
    Leichhardt Tigers
  • Sydney FC 2
    • HT: 0:1
    • FT: 0:2
    Marconi Stallion 1
  • Manly United FC
    • FT: 2:2
    MT Druitt Town Rangers
  • West Adelaide FC
    • FT: 2:7
    Adelaide Raiders SC
  • South Adelaide FC
    • FT: 2:3
    Adelaide Comets
  • Para Hills Knights SC
    • FT: 0:3
    Adelaide United Youth FC
  • Adelaide City
    • FT: 2:2
    Campbelltown City
  • Adelaide Olympic
    • HT: 1:2
    • FT: 1:3
    Adelaide Blue Eagles 2
  • Croydon Kings 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Metro Stars
  • March 22, 2019
    Riverside Olympic FC
    • FT: 0:2
    Devonport City FC
  • Clarence United FC
    • FT: 0:13
    South Hobart
  • March 23, 2019
    Launceston City
    • FT: 2:2
    Glenorchy Knights
  • Kingborough Lions
    • FT: 0:3
    Hobart Zebras
  • March 22, 2019
    Hume City 4
    • HT: 4:0
    • FT: 5:1
    Dandenong City SC 1
  • Melbourne Knights
    • FT: 3:2
    Port Melbourne Sharks
  • Pascoe Vale
    • FT: 2:0
    South Melbourne
  • Oakleigh Cannons 3
    • HT: 2:1
    • FT: 2:1
    Heidelberg United 2
  • March 23, 2019
    Green Gully Cavaliers
    • FT: 2:5
    Avondale FC
  • Dandenong Thunder 2
    • HT: 0:1
    • FT: 2:2
    Bentleigh Greens
  • Kingston City FC 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Altona Magic SC 3
  • Lambton Jaffas FC
    • FT: 4:1
    Adamstown Rosebud FC
  • Edgeworth FC
    • FT: 2:2
    Newcastle Jets Youth
  • Weston Workers FC
    • FT: 2:1
    Maitland FC
  • March 22, 2019
    Bayswater City 3
    • HT: 0:1
    • FT: 2:2
    Floreat Athena 2
  • March 23, 2019
    Armadale SC
    • FT: 3:0
    Rockingham City
  • Cockburn City
    • FT: 4:4
    Inglewood United
  • Perth Glory FC
    • FT: 3:0
    Balcatta
  • ECU Joondalup
    • FT: 2:3
    Sorrento
  • Stirling Lions
    • FT: 0:3
    Perth SC
  • Thor Ka Akureyri
    • FT: 6:0
    UMF Selfoss
  • March 22, 2019
    Czech Republic 2
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Iceland 1
  • March 23, 2019
    Sporting Cabinda
    • FT: 1:1
    Saurimo FC
  • UQ FC
    • FT: 0:1
    Albany Creek
  • Tips Vantaa
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Aaland United
  • Ons Oulu
    • HT: 0:2
    • FT: 2:5
    HJK Helsinki
  • Kuopion Palloseura
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    FC Honka
  • March 22, 2019
    AFC Ajax
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    FC Twente Enschede
  • Psv/Fc Eindhoven
    • FT: 3:1
    PEC Zwolle
  • SC Heerenveen
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    VV Alkmaar 1
  • Achilles 29
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    Excelsior/Barendrecht
  • March 23, 2019
    Albania 6 5
    • HT: 1:1
    • FT: 1:2
    Turkey 3 3
  • March 22, 2019
    Japan 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Colombia
  • Mexico 3 4
    • HT: 0:0
    • FT: 3:1
    Chile 2 4
  • March 23, 2019
    Vitoria Setubal 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    Vitoria Guimaraes 2
  • CS Maritimo 2
    • HT: 2:1
    • FT: 4:1
    CF Belenenses 3
  • Box Hill United SC 1
    • HT: 2:1
    • FT: 2:2
    Moreland City FC
  • March 22, 2019
    Salisbury Inter
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    Ffsa Ntc Girls
  • Broadbeach United 1
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Robina City FC
  • March 23, 2019
    Kelme CF 1 3
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Villarreal CF 4
  • Bobigny AC 4
    • HT: 1:0
    • FT: 1:2
    Sainte Genevieve Sports 2
  • Nk Ivancna Gorica 6
    • HT: 1:2
    • FT: 2:3
    Nk Brinje Grosuplje 3
  • March 22, 2019
    Ammanford 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Haverfordwest County 1
  • March 23, 2019
    Saint Louis FC 1 7
    • HT: 1:0
    • FT: 1:1
    FC Tampa Bay Rowdies 2 1
  • Real Monarchs Slc 3
    • HT: 1:0
    • FT: 5:0
    La Galaxy II 1 1
  • Tulsa Roughnecks FC 5
    • HT: 3:0
    • FT: 4:0
    Tacoma Defiance 1 8
  • Gimhae City FC
    • FT: 1:0
    Changwon City FC
  • Mokpo City FC
    • FT: 2:0
    Gyeongju Hydro Nuclear P.
  • Daejeon Korail
    • FT: 1:1
    Busan Transportation Cor.
  • Gangneung City FC
    • FT: 2:0
    Cheonan City FC
  • Legia Warszawa SA
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    KKS Lech Poznan
  • MKS Arka Gdynia
    • HT: 1:1
    • FT: 3:3
    Ruch Chorzow SA
  • MKS Cracovia
    • HT: 1:1
    • FT: 1:1
    GKS Belchatow
  • Zaglebie Lubin SA
    • HT: 1:0
    • FT: 2:2
    Korona Kielce
  • FC Zenit St Petersburg 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:3
    FK Austria Vienna 2
  • March 22, 2019
    Sloga Nova Gradiska 1
    • HT: 0:1
    • FT: 1:3
    NK Slavija Pleternica 1
  • March 23, 2019
    Omiya Ardija 6
    • HT: 0:0
    • FT: 1:1
    Mito Hollyhock 3 1
  • Yokohama FC 2 6
    • HT: 0:0
    • FT: 2:0
    FC Gifu 4
  • Ventforet Kofu 1 8
    • HT: 0:1
    • FT: 1:1
    Zweigen Kanazawa 1 4
  • Niigata Albirex 1 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Avispa Fukuoka 7
  • Kashiwa Reysol 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Fagiano Okayama 2
  • Ehime FC 1 6
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    V-Varen Nagasaki 2 3
  • AC Nagano Parceiro
    • FT: 1:1
    Cerezo Osaka
  • FC Tokyo 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Fujieda Myfc
  • March 22, 2019
    Millenium Giarmata 2
    • HT: 0:1
    • FT: 2:3
    CF Metalurgistul Cugir 5
  • Csm Lugoj 3
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    FC Avrig 3
  • ACS Dumbravita 4
    • HT: 0:0
    • FT: 2:1
    CS Soimii Lipova 1 4
  • March 23, 2019
    Olympia Radotin 2
    • HT: 0:0
    • FT: 0:1
    Loko Vltavin
  • Vysehrad 1
    • HT: 0:0
    • FT: 0:0
    • PEN: 3:4
    SK Benesov
  • FC Pisek
    • HT: 1:1
    • FT: 3:1
    TJ Slovan Velvary
  • FK Litomericko
    • HT: 0:2
    • FT: 0:3
    TJ Jiskra Domazlice
  • TJ Sokol Zivanice
    • HT: 1:0
    • FT: 2:1
    FK Kraluv Dvur
  • TJ Jiskra Usti Nad Orlic.
    • HT: 0:1
    • FT: 0:1
    SK Zapy
  • Connah's Quay Nomads FC
    • HT: 1:0
    • FT: 1:3
    Ross County FC
  • CA Fenix 1
    • HT: 2:1
    • FT: 5:1
    Danubio FC 4
  • Rampla Juniors FC 1
    • HT: 1:0
    • FT: 2:0
    Liverpool M. 1
  • March 22, 2019
    Oman
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Nepal 2
  • Qatar
    • HT: 2:0
    • FT: 2:0
    Afghanistan 3
  • Palestine
    • HT: 4:0
    • FT: 9:0
    Sri Lanka
  • Bahrain 2
    • HT: 1:0
    • FT: 1:0
    Bangladesh 1
  • Iraq
    • HT: 3:0
    • FT: 5:0
    Yemen