Kλείσιμο

(0)

Ποδόσφαιρο - Νορβηγία

Ώρα Ελίτσεριεν 1 X 2 1ο Ημ.-1 1ο Ημ.-X 1ο Ημ.-2 Γκολ + -  
Οντς : Λίλεστρομ r 1,55 4,00 5,25 2,00 2,30 5,25 2,5 1,70 2,00 +93
Σάρπσμποργκ 08 : Ρόζενμποργκ r 3,35 3,25 2,10 3,90 2,05 2,65 2,5 1,95 1,70 +94
Τρόμσο : Μιοντάλεν r 2,05 3,40 3,30 2,55 2,15 3,70 2,5 1,75 1,90 +94
Σταμπάεκ : Χάουγκεσουντ r 2,40 3,35 2,75 2,95 2,10 3,25 2,5 1,80 1,85 +94
Ρανχάιμ : Μπραν r 3,40 3,40 2,05 3,85 2,10 2,50 2,5 1,80 1,85 +94
Βίκινγκ : Μόλντε r 3,60 3,85 1,85 3,80 2,40 2,25 2,5 1,45 2,40 +94
Βαλερένγκα : Κρίστιανσουντ r 1,65 3,90 4,75 2,10 2,25 4,80 2,5 1,65 2,05 +94
Στρομσγκόντσετ : Μπόντο Γκλιμτ r 3,10 3,65 2,05 3,45 2,30 2,45 2,5 1,55 2,25 +94
Ώρα 1η Κατηγορία 1 X 2 1ο Ημ.-1 1ο Ημ.-X 1ο Ημ.-2 Γκολ + -  
Σόγκνταλ : Σταρτ r 2,20 3,45 2,80 2,70 2,25 3,25 2,5 1,55 2,20 +91
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Νικητής
  Μόλντε 1,75
  Ρόζενμποργκ 4,70
  Μπόντο Γκλιμτ 7,25
  Οντς 8,00
  Βαλερένγκα 12,5
  Μπραν 16,7
  Κρίστιανσουντ 52,0
  Βίκινγκ 70,0
  Χάουγκεσουντ 140
  Ρανχάιμ 240
  Λίλεστρομ 270
  Τρόμσο 290
  Σάρπσμποργκ 08 420
  Σταμπάεκ 440
  Μιοντάλεν 460
  Στρομσγκόντσετ 790
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση; Λίλλεστρομ-Στρομσγκόντσετ
  Λίλεστρομ 1,22
  Στρομσγκόντσετ 2,30
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση; Βίκινγκ-Χάουγκεσουντ
  Χάουγκεσουντ 1,60
  Βίκινγκ 1,60
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση; Μπόντο Γκλιμτ-Βαλερένγκα
  Μπόντο Γκλιμτ 1,45
  Βαλερένγκα 1,80
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση- Σάρσμποργκ ή Κρίστιανσουντ
  Κρίστιανσουντ 1,30
  Σάρπσμποργκ 08 2,05
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Ποια ομάδα θα τερματίσει σε υψηλότερη θέση- Μιοντάλεν ή Σταμπαεκ
  Μιοντάλεν 1,55
  Σταμπάεκ 1,65
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία - Νικητής
  Άαλεσουντ 1,95
  Σάντεφιορντ 2,45
  Σταρτ 11,5
  Ράουφος 15,2
  Κονγκσβίνγκερ 21,0
  Κφουμ Όσλο 25,0
  Σόγκνταλ 31,0
  Ούλενσακερ 44,0
  Νεστ Σότρα 76,0
  Σάντνες 150
  Γιερβ 240
  Χαμ Καμ 470
  Σκέιντ 950
  Νοτόντεν 1.000
  Στρόμεν 1.000
  Τρομσντάλεν 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 1η Κατηγορία, Γυναίκες -νικητής
  Στρόμεν 1,03
  Σαντβίκεν 9,75
  Κλεπ 16,2
  Βαλερένγκα 23,0
  Κολμπότν 26,0
  Ρόα 80,0
  Αβαλντσνές 125
  Αρνά Μπιορνάρ 250
  Λιν 250
  Τροντχέιμς 320
  Άσκερ 630
  Φορτ 690
Νικητής Διοργάνωσης - 3η Κατηγορία, 2ος όμιλος - Νικητής
  Γκρορούντ 2,15
  Ασάνε 3,40
  Κλέσας 4,20
  Φραμ Λάβρικ 8,50
  Μπαερούμ 23,0
  Φλόρο 23,0
  Άλτα 35,0
  Σότρα 84,0
  Άσκερ 270
  Έλβερουμ 420
  Οντς ΙΙ 530
  Νάρβικ 1.000
  Οπσάλ 1.000
  Σένζα 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 3η Κατηγορία, 1ος όμιλος - Νικητής
  Φρέντρικσταντ 1,80
  Χαλντέν 4,90
  Στόζρνταλας/Μπλινκ 4,90
  Αρένταλ 8,25
  Έγκερσουντ 9,25
  Χοντ 52,0
  Λέβανγκερ 58,0
  Μπρίνε 110
  Μος 220
  Νάρντο 250
  Μπράτταβαγκ 440
  Μπιασέν 1.000
  Σόλα 1.000
  Βίνταρ 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 1ος όμιλος - Νικητής
  Eidsvold TF 1,25
  Λόρενσκογκ 2,70
  Sarpsborg 08 2 11,5
  Μόλντε 2 240
  Τραφ 610
  Σπζέλκαβικ 820
  Αφκ 2 1.000
  Αρβόλ 1.000
  Χερντ 1.000
  Κρακερόι 1.000
  Νόρντστραντ 1.000
  Ρόμμεν 1.000
  Σταμπάεκ 2 1.000
  Σούνταλ 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 2ος όμιλος - Νικητής
  Βαλερένγκα 2 1,30
  Τόνσμπεργκ 4,00
  Ορν-Χόρντεν 13,0
  Λιν 17,2
  Φριγκ 26,0
  Ούλερν 26,0
  Φόλο 86,0
  Χάλσεν 160
  Λοκομοτίβ Όσλο 220
  Γκρέι 320
  Ρέντι 430
  Μιοντάλεν 2 540
  Νόριλτν 810
  Ντρομπάκ-Φρογκν 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 3ος όμιλος - Νικητής
  Φλέκεροι 1,25
  Βίκινγκ 2 5,50
  Βίντμπιαρτ 13,2
  Φλιντ 14,7
  Μαντελσκαμερατένε 18,7
  Μπροντ 68,0
  Ντον 94,0
  Μάλντα 105
  Πορς Γκρένλαντ 105
  Στάαλ Ζόρπελαντ 105
  Βάρντνεσετ 165
  Μπρίνε 190
  Σταρτ 2 390
  Storm BK 540
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 4ος όμιλος - Νικητής
  Χάουγκεσουντ 1,70
  Ντέρβ 1919 2,35
  Λυσεκλοστερ 11,0
  Φάνα 12,0
  Φυλινγκσντάλεν 26,0
  Στορντ 125
  Σόγκνταλ 2 400
  Μπράν 500
  Ος 500
  Στρομγκόντσετ 2 600
  Βερστφόσεν 750
  Μπέργκεν Νόρντ 1.000
  Τζόρα 1.000
  Βάλντρες 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 5ος όμιλος - Νικητής
  Ρόζενμποργκ 2 2,45
  Ρανχάιμ 2,60
  Λιν 3,05
  Κόλσταντ 13,7
  Τίλερ 20,0
  Μέλχους 340
  Ράουφος 2 560
  Μπρούμουνταλ 1.000
  Κονγκσβίνγκερ 2 1.000
  Ναϊμπέργκσουντ 1.000
  Ορκλά 1.000
  Στίνκζερ 1.000
  Στρίντχαϊμ 1.000
  Βέρνταλ 1.000
Νικητής Διοργάνωσης - 4η Κατηγορία, 6ος όμιλος - Νικητής
  Φλόια 2,50
  Φίννσνες 3,70
  Τζελλερασέν 5,25
  Σκέρβοϊ 9,50
  Μέλμπο 16,0
  Χόνεφος 17,2
  Ζουνκέρεν 17,2
  Μπόντο/Γκλίμτ 2 21,0
  Λίλλεστομ 2 43,0
  Χάρσταντ 86,0
  Ουλλενσάκερ/Κίσα 2 86,0
  Τρόμσο IL 2 135
  Λέκνες 220
  Σκζέτεν 220

Ποδόσφαιρο - Norway Amateur