Aποτελέσματα

Φίλτρα

17 Ιουλίου 2019
Ατλάντα Γιουν. 4
  • HΜ: 2:0
  • TΕΛ: 5:0
Χιούστον 1 3 3
  • Νιου Ίνγκλαντ 2 7
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 4:0
    Βανκούβερ 2 4
  • Τορόντο 1 3
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:1
    Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς 4 14
  • Σικάγο 1 7
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:2
    Κολόμπους 2
  • Ρόαρ 1
    • HΜ: 5:1
    • TΕΛ: 7:2
    Γουέστ Θάντερ 1
  • Σαγκάη 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:0
    Χεμπί Φόρτσουν 1 2
  • Γουχάν Ζαλ 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Τζιανγκσού Σάνινγκ 1 2
  • Σαντόνγκ Λουνέγκ 5
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:1
    Tianjin FC 3
  • Σενζχέν 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Τσονγκίνγκ Λίφαν 2
  • Γκουοάν Πεκίνου 2 11
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Ρενέ 3 2
  • Νορθ Καρολίνα 1 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:0
    Loudoun United FC 8
  • Σουοπ Παρκ Ρεϊντζερσ
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 4:3
    Hartford Athletic
  • Memphis 901 FC
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Nashville SC
  • ΟΚΣ Ένερτζι
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:3
    Ρένο
  • EL Paso Locomotive FC
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:3
    Σαν Αντόνιο
  • ΣΑΟ Φρανσισκο
    • TΕΛ: 1:1
    Μίνας Ικέσπ
  • Βιτόρια 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Βιτόρια 1
  • Ιραντούμπα
    • TΕΛ: 0:5
    Σάντος
  • Κίντερμαν
    • TΕΛ: 1:0
    Πόντε Πρέτα
  • Άρσεναλ 5
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:1
    Μπάγερν 4
  • G.b.k 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    PK 37 1
  • Φορτζ 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Γουαντερέρς 1
  • Γιορκ 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Πασίφικ 2
  • Έντμοντον
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Βέιλουρ
  • Μιννεσότα Γιουν.
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:3
    Άστον Βίλα
  • Σιάτλ
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    Ντόρτμουντ
  • Τυνησία 2 6
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Νιγηρία 1 5
  • Σεμέν Παντάνγκ
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:3
    Μπχαγιανγκάρα
  • Μακασάρ
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Περσμπάγια Σουραμπάγια
  • ΠΣΣ Σλεμαν
    • HΜ: 1:3
    • TΕΛ: 1:3
    Σεμαράνγκ
  • Στάλιον 3
    • HΜ: 5:2
    • TΕΛ: 6:2
    Ερ Φορς 3 3
  • Ιντεπεντ. Ντελ Βάλε 2 6
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Καράκας 6 3
  • Κχαν Χόα 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Μπιν Ντονγκ 1
  • Nam Dinh FC 2
    • HΜ: 3:1
    • TΕΛ: 4:2
    Τχαν Χόα
  • Κουάνγκ Ναμ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:2
    Χέι Φονγκ 3
  • Χαι Νοι 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Χοάνγκ Άνι Γκία Λάι 2
  • Γκρασχόπερς 1
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 6:1
    Μπάντεν 1
  • Αϊντχόφεν
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:2
    Βόλφσμπουργκ 3
  • Χοφενχάιμ
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 3:2
    Ρέγκενσμουργκ
  • Άουε
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 4:1
    Χέρτα
  • Σαντχάουζεν
    • HΜ: 3:1
    • TΕΛ: 4:3
    Σαμπρουσέν
  • Ντάλας 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:3
    Σεβίλλη 5
  • Χέιστ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:2
    Βέστερλο
  • Ντάγκεναμ & Ρεντ 4
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 0:4
    Τσάρλτον 7
  • Ρότσντεϊλ 4
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:3
    Χάντερσφιλντ 7
  • Μάντσεστερ Γιουν. 1 5
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 4:0
    Λιντς 1 3
  • Πορτ Βέιλ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Φλίτγουντ Τάουν
  • Ορλεάν 2 4
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Ανζέ 7
  • Fortuna Dusseldorf II
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:0
    Μπόχολτ 1
  • Πορτογαλία 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Ισπανία
  • Αρμενία 3 2
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:4
    Ιταλία 1 6
  • Στέρλινγκ Άλμπιον
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:6
    Αρμπρόουθ 1
  • Κόβε Ρέιντζερς
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    • AP: 2:3
    Νταντί
  • Κλάιντ 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    Χάμιλτον
  • Ντανφέρμλιν
    • HΜ: 5:0
    • TΕΛ: 6:0
    Άλμπιον Ρόβερς 2
  • Σεντ Μίρεν 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Εδιμβούργο
  • Μάνσφιλντ 6
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    Μπλάκμπερν 2 1
  • Γιάτε Τάουν
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:6
    Φόρεστ Γκριν
  • Χέρεφορντ
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 2:2
    Τσέλτεναμ
  • ΜΤΚ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ντιοσγκιόρι 1
  • Polonia Sroda Wielkopols.
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 2:2
    Στόμιλ Ολσζτίν
  • Γουαφ Μπριγκιτενάου
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:0
    Νουσντόρφερ
  • Μπρέντα 7
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Λόκερεν 4
  • Φέγενορντ 1
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:3
    Παναθηναϊκός 1
  • Ρέξαμ 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:3
    Στόουκ
  • Βιέννη 1894
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 1:4
    Ουνιόν Βερολίνου
  • Μπαία 1 4 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Γκρέμιο 4 5
  • Φλαμένγκο 2 10
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    • ΠΕΝ: 2:4
    CA Paranaense PR 3 5
  • Atletico Mineiro MG 1 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Κρουζέιρο 1 4
  • Ιντερνασιονάλ 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    • ΠΑΡ: 1:0
    • ΠΕΝ: 6:4
    Παλμέιρας 4
  • Σάντος
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Κρουζέιρο 3
  • Αμέρικα
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:1
    Μποταφόγκο 1
  • Γκρέμιο 5
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Κορίνθιανς 3
  • Βιτόρια 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Μπαία Νέοι 6
  • CA Paranaense PR
    • TΕΛ: 1:3
    Παλμέιρας
  • Χαπεκοένσε
    • TΕΛ: 2:3
    Ατλέτικο Μινέιρο
  • Ρεσίφε 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:2
    Κορίτιμπα 1
  • Κάλμαρ 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:3
    Χάλμσταντ 2
  • Pp-70 1
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:4
    ΤΠΒ 2
  • Ταμπέρε ΤΚΤ 2
    • HΜ: 2:2
    • TΕΛ: 2:3
    Ταμπέρεν Πέλι Τόβε 5
  • Σιντ Τρούιντεν 1
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:2
    Lommel SK
  • Μπεκεσάμπα 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:2
    Φιζεγκαρμάτι
  • Βίλεμ 1 2
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:3
    Σπάρτα Ρόττερνταμ 7
  • Γιόνγκ Αζ Αλκμάρ
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 4:2
    Καμπούρ 1
  • Αμπορεμπιέτα
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:3
    Έιμπαρ 1
  • Κρια 5
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    ΚΦΡ Χβολσβόλουρ 1
  • Μπερσερκίρ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    Λεττίρ 4
  • Βίγκρι Σουβάλκι
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Ολύμπια Ζαμπρόβ
  • Ρίο Άβε 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Γκιμαράες 4
  • Χόρντσερτς 5
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Λέιτον Όριεντ 2
  • Άικ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 3:1
    Αραράτ-Αρμενία
  • Κλουζ
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 3:1
    Αστάνα
  • Σουτζέσκα 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    • ΠΑΡ: 1:1
    • ΠΕΝ: 4:3
    Σλόβαν Μπρατισλάβα 3
  • Ρόζενμποργκ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 4:0
    Λίνφιελντ 3
  • Μάριμπορ 1
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Βαλούρ 2
  • Ρίγα 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    • ΠΑΡ: 0:0
    • ΠΕΝ: 4:5
    Νταντάλκ 2
  • Πιάστ Γκλίβιτσε 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:2
    Μπάτε Μπορίσοφ 1
  • Λουντογκόρετς 1 1
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 2:3
    Φερεντσβάρος 3
  • Σέλτικ 7
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Σαράγιεβο 4
  • Σακίρ 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Φόλα Ες 1 1
  • Γιορκ Σίτι 1 9
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:1
    Χάρτλπουλ 10
  • Καράμπακ 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Παρτιζάν Τιράνων 2
  • Μπράντφορτν
    • HΜ: 0:5
    • TΕΛ: 1:5
    Ρόδεραμ
  • Μπάλα Τάουν
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Σάουθπορτ
  • Γκρέις
    • HΜ: 1:4
    • TΕΛ: 2:7
    Μπιλερικάι
  • Μακαρά 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:1
    Τέκνικο Ουνιβερσιτάριο 3
  • Μπίρσχοτ Γουίλριτζκ 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Παναχαϊκή 2
  • Γκουαρανί Ντε Παλχόσα 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Μπλουμενάου 1 3
  • Μπάγερν Χόφ 4
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Αμερτχάλ 4
  • Μπάνκχαι Γιουνάιτεντ 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:4
    Τρατ 1
  • Μπίριραμ Γιουν.
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 5:0
    Ραϊόνγκ 1
  • Νακχον Ρατσασινα ΠΣ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 4:0
    Surat Thani Fc 3
  • MOF Customs United FC 3
    • HΜ: 1:3
    • TΕΛ: 1:4
    Σχιανγκράι Γιουν. 2
  • Ταϊλάνδη Χόντα
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:2
    Samut Prakan City FC 1
  • Μπανγκόγκ 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 3:1
    Πολίς Τέρο 4
  • Μουάνγκ Τχονγκ Γιουν. 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:2
    Πορτ ΠΣ 2
  • Ομπερχάουζεν
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Χέρακλες
  • Γάνδη 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Άλκμααρ 2
  • Αννόβερο 1
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 0:4
    Αννόβερο
  • Volta Redonda FC RJ 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Τίγκρες Ντο Μπραζίλ 3
  • Μπόχουμ 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Μπάρνσλεϊ 4
  • Σπαλ 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 3:1
    Γκόριτσα 6
  • Buderim Wanderers FC 2
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 2:0
    Noosa Lions FC
  • Surfers Paradise 2 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 5:0
    Μουντγκεράμπα
  • Βέλμπερτ 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Φορτούνα Κολωνίας
  • Πάκος Φερέιρα
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 2:2
    Πεναφιέλ
  • Barbate CF
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 1:4
    Κάντιθ 10
  • Σριούσμπερι
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Νιούπορτ Κάουντι
  • Μεταλάκ
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Ραντνίσκι 2
  • Γκλόρια Μπιζάου 1 4
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    Χάποελ Χάιφα 3 2
  • Χοντμεζόβασαρχελι 7
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:2
    Μπεκεσκάσμπα 2
  • Κισβάρντα
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 3:2
    Καποσβάρι 1
  • Χόνβεντ Βουδαπέστης
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Σεγκλέντι
  • Κλουκσμπόρκ 2
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    Μπρζέγκ 1
  • Πογκόν Σιέντλσε 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Κφασ Σάμπα 2
  • Ολιβεϊρένσε
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Τοντέλα
  • Ελόρε 1 5
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 1:2
    Ιβάνσκα Kse 3 4
  • Βαρζίμ
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 2:2
    Λουσιτάνια
  • Ριπένσια
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    CSM Resita 1
  • Ντόρτμουντ Β' 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:1
    ΦΚ Αϊντχόφεν 3
  • Βαλντγκίρμες
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Ερντεμπρίκ
  • Ζαεγκέρσμπουργκ
    • HΜ: 2:2
    • TΕΛ: 4:4
    Ροχρπάχ 1
  • Μπάρμπεκ
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    Άιντραχτ Νόρντερστεντ 2
  • Στοκεράου
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:2
    Γκερασντόρφ
  • Νιουκάστλ 2
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 0:4
    Γουλβς 2
  • Έινχέιτ
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:2
    Νεουγκέρσντορφ
  • Ροζελάρ 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Μουσκρόν
  • Χράνιτσε 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:2
    Σίγκμα Όλομουτς Β΄ 2
  • Μάντσεστερ Σίτι 5
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 4:1
    Γουέστ Χαμ
  • Porvenir 2
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:4
    Σολ Ντε Αμέρικα
  • Μαφρά
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Κόβα Πιεράντε
  • Σβιτ Νόβι Ντιόρ 2 8
    • HΜ: 1:3
    • TΕΛ: 2:3
    Πολόνια Βαρσοβίας 1 6
  • Ρενόβα 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Τράτζαλ Κρούσεβατς 1
  • Αλιάνζα 4
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 4:1
    Λίγκα Ντεπορτίβο Αλαζουλ. 3
  • Ρεκόρντ Μπιέλσκο Μπιάλα
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Νόβι Ταργκ
  • Καρόστα 3
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 4:1
    Κάργκο 1 1
  • Νικαραγουα 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Ονδούρα 2
  • Χούντικ Κρακοβίας
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 2:2
    Μποσένσκι
  • Ποντίλλα Κχμελνίτσκι 3
    • HΜ: 2:1
    • TΕΛ: 2:3
    Ζυτομίρ 2
  • Λανέλι Τάουν 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:1
    Πορτ Τάλμποτ 1
  • Λίσεν
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:0
    Σόκολ Λάνζχοτ
  • Κόσνικα Γκίτσε 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    SK Slavia Ruda Slaska 7
  • Αράμπε Γιουνίντο 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:4
    Ολίμπια 3
  • Χάλμπνρεϊν
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 5:2
    Tus Mureck
  • Αλ Χιλάλ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Μπουνταφόκι 1
  • Αλ Αχλί (σα) 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:0
    Ρούνταρ Πλιέβλια 1
  • Ελλάς Καγκράν 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Scg Eckartsau
  • Α11 Ράπιντ Ομπέρλα 3
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 3:4
    Kaltenleutgeben Ask
  • Κιέβο
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:2
    Βίρτους Βεκόμπ Βερόνα
  • Μπούντεριμ Γουόντερερς 2
    • HΜ: 0:2
    • TΕΛ: 0:3
    Νόουσα Λάιονος
  • Αντάμστοουν Ρόζεμπουντ
    • TΕΛ: 0:3
    Τσάρλεστον Σίτι
  • Γκλάντμπαχ
    • HΜ: 3:1
    • TΕΛ: 5:1
    I. Μπασακσεχίρ
  • Μάιντζ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Βαγιεκάνο
  • Grotta/kria 3
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:1
    Λεινκίρ 1 5
  • Καζάνκα Μόσχα 1
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Κόλομνα
  • Ουντάξ 1 4
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Πορτουφκέσα 5
  • Πολόνια Βίτομ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:0
    Σιεβίρτζ
  • Λέομπεν 1
    • HΜ: 2:4
    • TΕΛ: 3:5
    Ακβιτάλ Σακβάρ
  • Μάρκρανσταντ
    • HΜ: 0:3
    • TΕΛ: 0:3
    Τσέμι Λειψίας
  • Λειψία 2
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:3
    Λοκομοτίβ Λειψίας
  • Κιάσο
    • HΜ: 3:0
    • TΕΛ: 5:0
    Παραντίσο
  • Κόλντινγκ
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:1
    Θίστιντ 1
  • Μαρικά 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Μπονσοκέσο 5
  • Χόου Γιούνιον 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Measures Club
  • Βικτόρια Πλζεν
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 2:3
    Κραλούβ
  • Κρκα 3
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    NK Bravo 4
  • Γκορ Μαχία
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 1:2
    Γκρεεν Ιγκλς 1
  • Γκίντρα Ουνιβερσιτέτας
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 3:1
    Γκόρνικ Λέσζνα 2
  • Acsf Vointa Turnu Magure.
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    Προγκρέσουλ 1944 Σπάρτακ.
  • Παχάνγκ
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 3:1
    Φέλντα
  • Πόλι Τιμισοάρα 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 1:3
    Λουγκόζ 2
  • Πονμπεσκίτζιε 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 3:0
    Μιέσζκο Γκνιέζνο 2
  • As Green City 2
    • HΜ: 0:4
    • TΕΛ: 0:5
    AS Awa FF 2
  • Σόζνιτσε
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:1
    Γκντανσκ 4
  • Μπιτζέλο Μπρντο 2
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Σιμπάλια Βινκόβσι 1
  • Πλατένσε Μουνισιπάλ Ζακα. 1
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:1
    Σονσονάτε 2
  • Anguilla
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    St Vincent & The Grenadi. 1
  • Βερμούδες 1
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 6:1
    Suriname 3
  • Αντίγκουα & Μπαρμπούντα 1
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:3
    Saint Lucia 1
  • Placido De Castro Fc 4
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:0
    Βάσκο Γκάμα
  • Σαντένζα Νόβι Σασζ
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 1:2
    Πόσζκα Νιεπολόμισε
  • Κομαρόμ 5
    • HΜ: 1:0
    • TΕΛ: 3:1
    Έτο 1 4
  • NK Dubrava
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 2:1
    Σεσβέτ
  • Ending Sport Files
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:2
    Canon File de Yaounde 2
  • Ολάρια 4
    • HΜ: 0:1
    • TΕΛ: 0:2
    Σαμπάιο Κορρέα 3
  • Acf Fiorentina B
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:0
    Μπάρι
  • Ταμπίκο Μαντέρο 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 2:0
    Ντεπορτίβο Σάπρισα 1 3
  • Γκουαρνίζο
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:3
    Σανταντέρ
  • Atlantida CS 1 3
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:3
    Σέρο Πορτένιο 3
  • Σπόρτινγκ Χιχόν
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 9:0
    Γκιτζόν Ιντούστριαλ
  • Σοκόλ Σιενιάουα
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Σιάρκα Τάρνονμπζεγκ
  • Αμόρα
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 0:1
    Μπελενένσες 1
  • Ρούντες 1
    • HΜ: 0:0
    • TΕΛ: 1:5
    Μπρεζιτσε
  • Βάσας 1
    • HΜ: 3:1
    • TΕΛ: 5:2
    Rakosmenti KSK
  • Πρικαρπάτια Ιβάνο-φανκίβ. 3
    • HΜ: 1:2
    • TΕΛ: 1:2
    Μπουκόβινα Σχερνόβτσι 1
  • Λανς
    • HΜ: 2:0
    • TΕΛ: 3:0
    Βαασλάντ Μπέβερεν
  • Μπρεστ
    • HΜ: 1:1
    • TΕΛ: 2:1
    Λοριάν